Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 702
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 841
Вчера минах за хляб и гледам люспестата пъстърва намалена още, и то още няколко дни до срока. В смисъл рано за преоценяване. Купих две кутии и бам във фризера. Само че бройката не ми съвпада нещо. Обикновено готвя по 4бр, а те сега по 3 в кутия. Сложих 4бр в една торбичка и 2бр в друга. Ще се докупува явно Joy
На лимоните взе да им се вдига цената. Ще купувам портокали вече Joy

Интересно ще се получи да си сложиш на рибата портокал.

Сьомга с портокал е уникална!
Слагам си Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 25 736
tays, дай жокер, в стъклена бутилка ли е?

# 32
  • Мнения: 14 966
tays, дай жокер, в стъклена бутилка ли е?
Тет казА първият и да внимавам да не взема помачето. на стр. 37
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-27-05-do-02-06-broshura/view/flyer/page/36
В пластмаса е, аз си го прелях.
Нещо имаше яка дискусия за зехтините в предната тема,но понеже не я проследих, като готованец попитах кой от всичките ще си купи Тета. Тя ги знае.

# 33
  • Мнения: 25 736
tays, дай жокер, в стъклена бутилка ли е?
Тет казА първият и да внимавам да не взема помачето. на стр. 37
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-27-05-do-02-06-broshura/view/flyer/page/36
В пластмаса е, аз си го прелях.
Нещо имаше яка дискусия за зехтините в предната тема,но понеже не я проследих, като готованец попитах кой от всичките ще си купи Тета. Тя ги знае.
А, не. В пластмасова не купувам аз.
Ще си карам на кауфландския тогаз.
Мерси. Peace

# 34
  • Мнения: 10 142
В предна тема, стига да не греша, някой беше хвалил маслото за тяло с кокос
Отзиви за маслото за тялото от понеделник ? Откакто следя Лидл и продуктите не съм попадала на това. Гъсто ли е много и попива ли...

# 35
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
И аз одобрих крема за мазане с риба тон. Друг вид наличен до сега не съм видяла.
За маратонките и аз се чудя бива ли ги за един сезон?!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 547
Миленски, някой беше споделил по-напред. Но значи не е бил от Лидл.
Да, точно така, коментираше се че е на добра цена, но нещо фалшив производител .Имам запазена снимка на етикета ,защото сравнявах с едно при нас, то е на друг производител със сходна цена, след коментарите се отказах от покупката.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Маслата за тяло са хубави. Имах с манго. Приятна пухкава текстура, която се топи по кожата и не оставя бели следи. Попива бързо. Не е мазно, но хидратира добре без да лепне. Аромата е доста приятен, ненатрапчив и не се бие с парфюма. Няма изкуствен привкус.

# 38
  • Мнения: 2 571
Здравейте.

Торбичките за памперси постоянен асортимент ли са?

# 39
  • Асеновград
  • Мнения: 3 056
Миленски, някой беше споделил по-напред. Но значи не е бил от Лидл.
Да, точно така, коментираше се че е на добра цена, но нещо фалшив производител .Имам запазена снимка на етикета ,защото сравнявах с едно при нас, то е на друг производител със сходна цена, след коментарите се отказах от покупката.
По повод тенекията със зехтин, същата марка често я пускат в гръцкия Лидл и е на много приемлива цена.Не мисля че е фалшив, освен ако в България не го правят копирайки оригиналния като етикет и опаковка. От Гърция съм взимала и си е съвсем наред.Не виждам защо някой да не го внася и тук.
Брадата Благодаря за темата. Ето за зехтините в гръцкия Лидл. https://www.lidl-hellas.gr/el/eksairetiko-partheno-elaiolado.htm Освен тези марки продават и други.
Вчера ММ ме замъкна в Лидл уж само да видим има ли останали на намаление сгъваеми пазарски чанти, и оставихме три цифрена сума.Не успях да устоя на намалените на 30% постелки за пикник взех два броя, и мрежа за врата с магнити пак намалена.В последно време ми прави впечатление че доста се намаля от нехранителните стоки, преди рядко се намираше нещо в нашия филиал.Явно политиката е такава да се продават стоките а не да застояват.
За утре съм набелязала рокли дано се вредя.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 547
Ето за такъв бяха написали че е фалшив. Иначе и аз купих от Гърция голяма 5 л тенекия много е хубав, но вече на привършване. Никъде не намерих означения за киселинност, а на тези нашенските има. Странно е че дамата от Испания също написа че на техните Е.Върджин също няма описание за киселинност.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:14 от Миленски

# 41
  • Мнения: 1 918
Какви са тези преустройства, затворили ми лидълчето за една седмица Sad

# 42
  • Мнения: 499
Аз да похваля детските къси панталонки с дантела отдолу. Успях да се набутам в размер 170 и съм супер щастлива. Никъде няма да намеря къс дънков панталон за 14лв. Идеален е за търчане след детето по площадките.

# 43
  • Мнения: 5 091
От сладоледите на клечка има ли двойник на белия бос?

# 44
  • Мнения: 10 142
Харесаха ми факличките и днес взех още едни. И бяха вече заредили сиренето в метална кутия XXL размер, така че ми спестиха едно ходене за него специално. Като цяло съм доволна от днешния пазар.

Общи условия

Активация на акаунт