Мнения за Zapatos?

  • 14 008
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Някой купувал ли е обувки онлайн от фирма Zapatos? Дайте мнение, моля!

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 21:59 от Не се сърди, човече

# 1
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Аз имам чифт обувки от Запатос, изглеждат точно като на снимките, не мога да кажа, че са кой знае колко качествени - направиха ми гадни пришки. Но си ги нося по случай и са красиви. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 306
Поръчах 2 чифта. Едните са леко пластмасови, другите съм взела по-малък номер(също са леко пластмасови, но са летни чехли все пак, могат да се носят)
Първо - пратката е с наложен платеж, но няма вътре нито касова бележка от доставчика, нито какъвто и да е било документ( гаранционна карта, фактура, стокова разписка).
Опитвам да се свържа на посочения телефон, има запис на глас оператор от кол център, после връзката прекъсва. 4 пъти едно и също.
Имат някакъв посочен адрес в София - но пише, че е само за куриер? Тоест не е офис, а нещо като пощенска кутия?

# 3
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Пиши им в сайта или на мейл.

# 4
  • Мнения: 60
Здравейте, номерацията им отговаря ли на реалните размери?

# 5
  • Мнения: 9 776
Здравейте, номерацията им отговаря ли на реалните размери?

Да.

# 6
  • Мнения: 66
Поръчах боти от zapatos.bg. На третото слагане се сцепиха на две. Върнах ги, но от тях нямам нито имайл, нито обаждане, нито опит за обратна връзка. Не са ми върнали пари. Все още ги гоня за това и няма да се откажа. Смятам да пусна оплакване и в комисията за защита на потребителски права.

# 7
  • Мнения: 1 760
Моите зимни обувки от Запатос също им се сцепиха подметките на третото обуване. По-лошо качество обувки не съм имала.

# 8
  • Мнения: 2
Поръчах боти от zapatos.bg. На третото слагане се сцепиха на две. Върнах ги, но от тях нямам нито имайл, нито обаждане, нито опит за обратна връзка. Не са ми върнали пари. Все още ги гоня за това и няма да се откажа. Смятам да пусна оплакване и в комисията за защита на потребителски права.

Върнахте ли си парите? Защото аз си поръчах едни боти, изглеждаха супер, но ми бях тесни и ги върнах час след като ги взех. Вече повече от 2 седмици чакам да ми върнат парите и нищо. На сайта им не пише колко време отнема да върнат парите. В понеделник ще им звъня, но вече имам съмнения. Ни вест, ни кост за това, че съм върнала стока.

# 9
  • Мнения: 66
Поръчах боти от zapatos.bg. На третото слагане се сцепиха на две. Върнах ги, но от тях нямам нито имайл, нито обаждане, нито опит за обратна връзка. Не са ми върнали пари. Все още ги гоня за това и няма да се откажа. Смятам да пусна оплакване и в комисията за защита на потребителски права.

Върнахте ли си парите? Защото аз си поръчах едни боти, изглеждаха супер, но ми бях тесни и ги върнах час след като ги взех. Вече повече от 2 седмици чакам да ми върнат парите и нищо. На сайта им не пише колко време отнема да върнат парите. В понеделник ще им звъня, но вече имам съмнения. Ни вест, ни кост за това, че съм върнала стока.

Да, но след доста време. След много усилия успях да се свържа с едно момиче по телефона, за което дори ми дожаля, защото тя се извини, че имали много работа. Върнаха парите.

# 10
  • Мнения: 3 139
Обувките от сайта дали стават за широк крак? По-специално за лоуфърите, ако някой има впечатления.

# 11
  • Мнения: 2
Поръчах боти от zapatos.bg. На третото слагане се сцепиха на две. Върнах ги, но от тях нямам нито имайл, нито обаждане, нито опит за обратна връзка. Не са ми върнали пари. Все още ги гоня за това и няма да се откажа. Смятам да пусна оплакване и в комисията за защита на потребителски права.

Върнахте ли си парите? Защото аз си поръчах едни боти, изглеждаха супер, но ми бях тесни и ги върнах час след като ги взех. Вече повече от 2 седмици чакам да ми върнат парите и нищо. На сайта им не пише колко време отнема да върнат парите. В понеделник ще им звъня, но вече имам съмнения. Ни вест, ни кост за това, че съм върнала стока.

Да, но след доста време. След много усилия успях да се свържа с едно момиче по телефона, за което дори ми дожаля, защото тя се извини, че имали много работа. Върнаха парите.

Да, и на мен ми ги върнаха без да звъня даже. Отне около 14 работни дни. Благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт