Сполучливи имитации на маркови парфюми - 28

  • 44 453
  • 714
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
А още ли са с ролерче масълцата?
Дам. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 18 551
В тия жеги не мога и да си помисля за Кристал Ноар. Толкова го харесвах,имам оригинала от тази зима,подарък ми е от брат ми. В началото ми беше страшно удоволствие да го нося,разкошен. Сега имам някаква непоносимост и дано ни си окаже,че ще е от тези аромати,които страшно харисвам като Ейлиън,но не мога да нося,защото са силни и тежки.

# 137
  • Мнения: 1 948
Хаха, може, може. Понякога ни се иска нещо да ни понася, ама не става и не може.. На мен в жегата ми допада.. Даже се почудих за черната орхидея хахаха. Знам, че не е за лято, но какво ми дреме, харесва ми и винаги ми е харесвала.. Зарязах я средата на зимата като свърши.. За мен не е тежък аромат, но е силен, което не значи непоносим, а със мощно излъчване и остатък, открояващ се.. Обмислям да подновявам аква ди жо, си и орхидеята това лято... И хич не ми дреме кой ще ме диша с тях.. Който ще :д

# 138
  • Мнения: 18 551
Въпрос на усещане и поносимост наистина. Да,силен е,не е от смъртоносните,но е много присъствен.

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ще трябва да пробвам Блосъм на Гиза срамота,че не го познавам още,оригинала е съвършен.За Кристал Ноар не само през студените месеци не помислям,за мен е непонятна истерията по този парфюм и възхвалите ,пред мен не разкрива красотата,коята му се приписва.Отписала съм го много,много отдавна,не ми харесва и върху други жени,парфюмите на Том Форд също са ми мега анти,дори не пробвам вече,там няма нищо за мен.Много съм претенциозна и почти нищо не ми харесва,може би затова,че познавам страшно много парфюми и съм преситена,все някой ми напомня на друг.Кристал Ноар е много далеч от истината във версията на Рефан,само Парфен са го направили като хората.Alien го подари наскоро един познат на жена си,тя го била бленувала,а сега била на седмото небе от щастие,да и е честит,аз моя го разкарах.Приноси ми се рязко Май Бърбъри,цитруси и цветя в съвършена хармония за мен,луксозен и траен,версията на Рефан е неустоима и 1-1 с оригинала,приятелката ми ще си го пълни за втори път.Супер ми е любим и на мен,но го бях забравила покрай моите Монове.BowtiePurple HeartRevolving HeartsSparkling HeartHeartpulseHeart Decoration

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 16:55 от Bright Crystal

# 140
  • Мнения: 1 091
Ще трябва да пробвам Блосъм на Гиза срамота,че не го познавам още,оригинала е съвършен.За Кристал Ноар не само през студените месеци не помислям,за мен е непонятна истерията по този парфюм и възхвалите ,пред мен не разкрива красотата,коята му се приписва.Отписала съм го много,много отдавна,не ми харесва и върху други жени,парфюмите на Том Форд също са ми мега анти,дори не пробвам вече,там няма нищо за мен.Много съм претенциозна и почти нищо не ми харесва,може би затова,че познавам страшно много парфюми и съм преситена,все някой ми напомня на друг.Кристал Ноар е много далеч от истината във версията на Рефан,само Парфен са го направили като хората.Alien го подари наскоро един познат на жена си,тя го била бленувала и мечтала,а сега била на седмото небе от щастие,да и е честит,аз моя го разкарах.Приноси ми се рязко Май Бърбъри,цитруси и цветя в съвършена хармония за мен,луксозен и траен,версията на Рефан е неустоима и 1-1 с оригинала,приятелката ми ще си го пълни за втори път.Супер ми е любим и на мен,но го бях забравила покрай моите Монове.BowtiePurple HeartRevolving HeartsSparkling HeartHeartpulseHeart Decoration
Тъкмо преди малко се прибрах с Май Бърбъри- Рефан.....красота! 😍
Помирисах и Клоето - Рефан,ама него ще си го оставя за по- нататък.
Напълних си оня ден Скандал- рефан....със смесени чувства съм....
Харесва ли ми ,не ми ли харесва.....
Нооооо ,Май Бърбърито ще си го нося с гордост!😍❤
Носи ми се нещо цитрусово .....ха де....
Препоръчайте нещо рефанско ,моля! 🌹

# 141
  • Мнения: 5 719
Кой номер е Май Бърбъри на Рефан да го видя и аз?

Скандала им не струва, добре че взех само за проба. Не е траен и е далеч от оригинала.

# 142
  • Мнения: 1 091
Кой номер е Май Бърбъри на Рефан да го видя и аз?

Скандала им не струва, добре че взех само за проба. Не е траен и е далеч от оригинала.
334 - My Burberry /Burberry

Скандала ще го изпръскам ,се за обувки ,де по мене 😀😀😀😀😀
Ама май не е моето нещо. 😒

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Кристал Ноар не мога да го понасям от едно време още като не обичах тежки парфюми. Сега обичам, а неприязънта към този парфюм си остана. Майка ми като се напръска и почва да ме боли главата, толкова да ми е гаден. Satisfied
Кристалче, може би сгреших като поръчах масло на Блосъм Лав, май трябваше пръскало, там нямаше да е толкова наситен сигурно. Другият път. Избърсах го с мокра кърпа и взе повече да ми харесва.
А за Килиън, дано и оригинала не е такъв, че не знам кой би искал да мирише на мокра гъба с мента и мляко.Grinning

# 144
  • Мнения: 43
Носи ми се нещо цитрусово .....ха де....
Препоръчайте нещо рефанско ,моля! 🌹

189. LIGHT BLUE/ D&G 

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мда,Май Бърбъри на Рефан е просто неземно красив,дискретен и луксозен.Аз открих леки прилики с Шанел Габриел/пиша за оригиналите/,не изцяло,но имат нещо общо да кажем,че са ми в една тоналност.Обожавам и двата,Сънче що не си поръча спрей имам чувството,че Блосъм/оригинала/ ще ти хареса.Hug Скандал вижте на Ди Енд Пи,най-добрата му версия според мен е тяхната,и един друг ужас за мен и в оригинал и като имитация е Жасмин Ноар от този парфюм ми призлява!Мавина,за нещо лятно виж Gucci Bamboo и Chanel Chance eau Vive.Предлагам ти и Донна на Заг.

# 146
  • Мнения: 2 224
Кристалчеее,тамън се прибрах с Авентус/Рефан за ММ,просто уникален.....а сега My Burberry гледам хвалите:)))....но добре,че са бюджетни😘

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Радвам се,че ви е харесал,:kissing_heart: пръснат по врата е неустоим,направо ти иде да го изядеш от целувки.Ето така ми действа на мен този парфюм.Sunglasses

# 148
  • Мнения: 1 091
Въпросче: Как отмирисвате шишенцата от парфюма който е бил вътре?
Аз съм в експериментаторски период и всеки път си пълня различен аромат от предния.
Остава мирис от преди това ,слива се с новия и му променя мириса.....и за това много е ми се иска да пълня парфюми.
 Ще съм много благодарна ,ако споделите вашите методи.

# 149
  • Мнения: 2 817
Със спирт

Общи условия

Активация на акаунт