Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 62

  • 51 151
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14 786
О да,сиво ще е,явно не съм се изразила правилно в първия пост. Стария ни беше с черни кожени подлакътници,но самите възглавници бяха сиви.
Май трябва първо диван да изберем и после вече другото ще го решаваме какво да бъде.

# 256
  • Мнения: 8 076
За столовете: в магазините с офис обзавеждане има подобни тапицирани. Последно видях в Office1. Имаше и при едни с испански столове в Младост 1 между бул.Ерусалим и 125СОУ. Като се сетя как се казваше, ще пиша. (Продават офис столове Кармен, така им намерих фирмения магазин)

# 257
  • Мнения: 2 280
Търся отзиви за паркети BARLINEK. Дали са качествени?

# 258
  • Мнения: 198
Здравейте! Някой може ли да ми каже, кое бяло е по-бяло по RAL - 9010, или 9016.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 423
И двете са бели, кое ще изглежда по-бяло в даден конкретен случай зависи от светлината, материала, лъскавината, околните цветове и отражения и т.н. 9010 има повече жълт оттенък в себе си, 9016 - повече син. Ако ги прехвърлите в CMYК (%cyan-magenta-yellow) например, 9010 ще е ( 3 2 6 0), а 9016 - ( 4 1 2 0) 

# 260
  • Мнения: 3 789
Скрит текст:

Можете ли да ми предложите  подходящи цветове за диван и подходящ шкаф с чекмеджета, не твърде висок и дълбок, за да може да се постави ТВ върху него? Прозорецът е един, там където е "150 см", съответно стаята не е твърде светла.

Скрит текст:

Паркетът е в подобен цвят (съжалявам за гадната снимка)

Скрит текст:

Цветът на стените ще е подобен на този (води се Праскова)

Търсим САМО  светли цветове, защото стаята е недобре осветена, отделно кафяво, сиво, черно, тъмносиньо и пр. не ни допадат. Благодаря!

# 261
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
С прасковата добре ще "затворите" помещението.

# 262
  • Мнения: 39 330
О, праскова?

# 263
# 264
  • Мнения: 198
И двете са бели, кое ще изглежда по-бяло в даден конкретен случай зависи от светлината, материала, лъскавината, околните цветове и отражения и т.н. 9010 има повече жълт оттенък в себе си, 9016 - повече син. Ако ги прехвърлите в CMYК (%cyan-magenta-yellow) например, 9010 ще е ( 3 2 6 0), а 9016 - ( 4 1 2 0) 
Благодаря, доколкото разбирам, 9016 е по-студено бяло, това исках да разбера.  bouquet

# 265
  • Мнения: 3 046
И аз да се включа с питанка за цветове като сте отворили темата - каква е разликата между RAL 5013 Cobalt blue и RAL 5003 Sapphire blue?

# 266
  • София
  • Мнения: 38 489
За стените праскова и паркета. Прасковата е силния цвят в схемата. Така че трябва да намерите диван в неутрален цвят.

# 267
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Скрит текст:

Можете ли да ми предложите  подходящи цветове за диван и подходящ шкаф с чекмеджета, не твърде висок и дълбок, за да може да се постави ТВ върху него? Прозорецът е един, там където е "150 см", съответно стаята не е твърде светла.

Скрит текст:
Скрит текст:

Паркетът е в подобен цвят (съжалявам за гадната снимка)

Скрит текст:

Цветът на стените ще е подобен на този (води се Праскова)

Търсим САМО  светли цветове, защото стаята е недобре осветена, отделно кафяво, сиво, черно, тъмносиньо и пр. не ни допадат. Благодаря!

Значи остават бяло, екрю, бледо синьо, бледо зелено. Последните два цвята може да са каре или рае също.

# 268
# 269
  • Мнения: 866
Здравейте,
Влизам с питане: Това е видът на спалнята, в който беше като купихме жилището:
Скрит текст:
Опитвам се да измисля как да я освежа и "стопля" при положение, че стените няма да се пребоядисват. Промяната трябва да дойде от разни дребни детайли - завеси, текстил, вази и т.н. Гледам, гледам и нищо не ми идва на ум. Нямам грам вдъхновение.

Общи условия

Активация на акаунт