Косопад Тема 16

  • 51 452
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 234
От месец съм с усилен косопад. Възможно ли е да е от липса на Б12 и желязо?

# 541
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Помагат ли ампулите  Eucapil?

# 542
  • Мнения: 6 622
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо за косопад подходящо при кърмене 🙂 Косата ми от няколко месеца пада направо на кичури, знам, че е нормално за този период, но ме притеснява, че ще започне да уредява скоро.

# 543
  • Мнения: 101
Преди цикъл ми капе косата, от какво може са е. Приемам таблетки за регулиране на цикъла, но 2/3дни преди да ми дойде ми капе повече.

# 544
  • Мнения: 2 444
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо за косопад подходящо при кърмене 🙂 Косата ми от няколко месеца пада направо на кичури, знам, че е нормално за този период, но ме притеснява, че ще започне да уредява скоро.

С риск да ме захапят след малко,ще ти отговоря.
Нивото на естрогена спада драстично няколко седмици след раждането.Стрес,в  допълнение хаоса, свързан с бременността и раждането,бебокът е дръпнал доста желязо...косопадът се увеличава,това е нормално.Освен това,много жени нямат никакъв косопад по време на бременността и след раждането настъпва фазата на обновяване и то с пълна сила. 6 до 9 месеца след това нивото на естрогена се нормализира,паниката е отшумяла,каквото е трябвало да опада,опадва и нещата си идват в ред.
Така че,гледай си бебчето,радвай се на живота и не го мисли.Всички сме минали през това

# 545
  • Мнения: 6 622
За втори път ми е и знам, че е нормално, но вече се минаха близо 9 месеца и не отшумява. Даже последните няколко месеца капе още повече.

# 546
  • Мнения: 2 444
Косата не остава същата при по-голямата част от жените,за жалост..Тъй като кърмиш,не ползвай нищо на своя глава,по-добре си направи изследвания и виж дали няма някакви липси(витамини),ако всичко е наред,се успокой,купи си една професионална серия против косопад и за заздравяване и си карай живота,косата ще си израсте отново.

# 547
  • Мнения: 1 656
При мен пък беше обратното , по времето на бременността и кърменето имах най жизнената и гъста коса някога....

Когато кърмите калция се измива почти, зъби, коса, кости... особено на който са му слабо място. Много е важно да си го набавяте, хранете се пълноценно! Всеки ден гледайте да хапвате тахан и сурови ядки, по често броколи и там другите богати храни. Просто в еуфорията и грижите по детето не си обръщаме внимание, а като се наредят и две едно след друго_ да ги износиш и кърмиш определено организмът ни има нужди.

# 548
  • Deutschland
  • Мнения: 5 430
За втори път ми е и знам, че е нормално, но вече се минаха близо 9 месеца и не отшумява. Даже последните няколко месеца капе още повече.

С второто дете имах косопад повече от година. Сега с третото вече трети месец се мъча, но понамаля. Ползвам Christian of Roma шампоан и ампули, но не кърмя и не съм гледала състава на ампулите.

# 549
  • Мнения: 6 622
Уж се храня пълноценно, главно заради кърменето, но косата си пада. Аз не знам и за какво да гледам в състав на ампулини и шампоан против косопад. Много съм боса на тази тема, никога косата ми не е падала чак толкова много.

# 550
  • Мнения: 1 781
Какви ли не изследвания си правих, какви ли не добавки и лекарства използвах, сега се засили косопада повече от всякога. Вече почнах да губя надежда. Мисля, че главно нещата при мен са от стрес. Купих си тинктура валериана, поне да ми е по-спокойно. В краен случай, ще се ходи в Турция за присаждане на коса.

# 551
  • София
  • Мнения: 3 754
Шампоана на Дюкре един вид ли е или има различни?

# 552
  • Мнения: 2 444
Шампоана на Дюкре един вид ли е или има различни?
10 вида са,зависи от проблема,скалпа и косата

# 553
  • Мнения: 101
Купих шампоана на Дукре, не ми помага, дори повече ми капе. От капсулите ми става зле, нз вече

# 554
  • Мнения: 2 444
Купих шампоана на Дукре, не ми помага, дори повече ми капе. От капсулите ми става зле, нз вече
Прогресив ли вземаш или реактив? От колко време ги пиеш,шампоана колко време го ползваш...?

Общи условия

Активация на акаунт