Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 053
  • 758
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 146
КРР, може ли да попитам нещо. Твърде общо е, не знам дали може така.
Ще изляза ли от омагьосания кръг някога?
Благодаря:hibiscus:Two Hearts

Да, кръст на омагьосания кръг)))

# 541
  • BG
  • Мнения: 2 217
Извиняеам се за нахалството,бихте ли ми казали как ще се развият отношенията ни със С.и аз съм С

Здравей, Moon1, пиша с уговорката, че все още се уча и тълкуването ми е на съответното ниво. Ще се радвам, ако още някой се включи с тълкувание. До сега тегля само три карти, но имах подтик да изтегля още две уточняващи и го направих. Първата карта буквално изпадна от тестето.
Изтеглих мишки, пръстен, ездач и уточняващи карти - облаци и планина. Много заплетена история ми се струва. Вие заедно ли сте с този човек? Като че ли с него сте започнали някак не на добра основа, може би ти си се надявала на повече, на сериозна и стабилна връзка, и е имало изгледи за успех, но поради някаква причина, преценката ти за него или връзката ви е била замъглена, поради което си предприела действия, които към настоящия момент правят отношенията ви невъзможни или много трудни.

Ще съм благодарна на обратна връзка!

# 542
  • София
  • Мнения: 51
Привет на всички!

Надявам се някой да намери време за моя въпрос... С П. ще се срещнем ли отново някога, пътищата ни ще се предекат ли пак? Страх ме е даже да питам за заедно.

Благодаря на всеки за отделеното време Heart И съжалявам, че така нахално влязох..

# 543
  • Мнения: 91
КРР, може ли да попитам нещо. Твърде общо е, не знам дали може така.
Ще изляза ли от омагьосания кръг някога?
Благодаря:hibiscus:Two Hearts

Да, кръст на омагьосания кръг)))

Благодаря сърдечно Simple Smileдано

# 544
  • Мнения: 431
Привет и много благодаря, отношенията ни започнаха зле, аз обърках нещата, сега започваме отначало след пауза, за сега всичко е наред, но ме Интереаува за напред как ще се развият нещата

# 545
  • Мнения: 157
Някой дали ще може да ми изтегли карти на въпроса какви са намеренията на С. към А.? Сърдечно ви благодаря Heart

# 546
  • София
  • Мнения: 82
здравейте момичета, имам въпрос. На кръстопът съм и бих искала малко помощ. Та въпросът ми е : струва ли си да се занимавам с рисуване?

# 547
  • BG
  • Мнения: 2 217
здравейте момичета, имам въпрос. На кръстопът съм и бих искала малко помощ. Та въпросът ми е : струва ли си да се занимавам с рисуване?

Отговарям на въпроса с уговорката, че съм начинаеща.
Привет, Цветуния, изтеглих ти три карти: 1. Бухали/Птици; 2. Ездач; 3. Мишки. До колкото разбирам, въпросът ти е дали си струва да се занимаваш с рисуване професионално, нали?
Ще съм благодарна, ако някоя от момичетата, които тълкуват от дълго време в темата се включи, но според мен отговорът е по-скоро - не. Бухалите, в комбинация с ездача показват, според мен твоето емоционално състояние - колебанието ти дали да се занимаваш сериозно с рисуване (да изкарваш пари от него), докато ездачът и мишките в комбинация са като да взимаш решение под външен натиск, някак. Все едно в ума ти е хаос и това излиза като вариант, но не е плод на рационално решение. Мишките като самостоятелна карта са загуба, вреда.

Ще съм благодарна на обратна връзка.

# 548
  • София
  • Мнения: 82
Благодаря ти Stephy, малко е разочароващо, това което ми каза.Рисуването ми се отдава и преди време постигнах известни успехи, но за 2 години спрях . Сега отново започнах и се двоумях. Чувствам , че това е пътят ми. Може да ми се смеете, но сегашното ми започване беше като знак от съдбата и Бог. Въпреки картите няма да спра, поне за сега.

# 549
  • BG
  • Мнения: 2 217
Благодаря ти Stephy, малко е разочароващо, това което ми каза.Рисуването ми се отдава и преди време постигнах известни успехи, но за 2 години спрях . Сега отново започнах и се двоумях. Чувствам , че това е пътят ми. Може да ми се смеете, но сегашното ми започване беше като знак от съдбата и Бог. Въпреки картите няма да спра, поне за сега.

cvetunia, последното нещо, което бих направила е да ти се смея. Винаги съм вярвала, че трябва да следваме повика на сърцето си! Може би в началото е хубаво да имаш още един източник на доходи, освен рисуването. Успех!

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 10:21 от Stephy

# 550
  • Мнения: X
Здравейте,момичета!
Спешно ми трябва вашата помощ и ще съм много благодарна ако някоя откликне.
Та бившия ми приятел ме потърси,иска едва ли не да се оправим той е Г.,както вече знаете,обаче се появи и друго момче наскоро,с което си пишем,виждаме се в обща компания от време на време за сега.
Той е с А.
Въпросът ми е дали с А. Може да се получи нещо сериозно или не? И другия ми въпрос: какво да правя с бившия ми?
По принцип много искам да се получи с А.,защото ще е нещо ново.. ще се доверя на отговорите на вашите карти!
Благодаря предварително!

# 551
  • Мнения: X
Вече тегля няколко големи подредби и при всяка в дома на дървото е карта 22 пътища. Какво означава това, как да тълкувам. Благодаря на отзовалите се.

# 552
  • BG
  • Мнения: 2 217
Вече тегля няколко големи подредби и при всяка в дома на дървото е карта 22 пътища. Какво означава това, как да тълкувам. Благодаря на отзовалите се.

Това не е ли жизненоважно решение/избор?

# 553
  • Мнения: 91
:sparkling_heart:KPP или dimana7901, ще бъдете ли отново така добри да попитате картите дали скоро ще си намеря работа. Много благодаря

# 554
  • Мнения: 146
Вече тегля няколко големи подредби и при всяка в дома на дървото е карта 22 пътища. Какво означава това, как да тълкувам. Благодаря на отзовалите се.
Разгледай съответстващите на 22 и ход на коня.
Дърво е дом на здравето и рода, игнорирай здравето и помисли върху родословното дърво.
22 като персонална карта е жена.
Това са вариантите, за които се сещам в момента.

:sparkling_heart:KPP или dimana7901, ще бъдете ли отново така добри да попитате картите дали скоро ще си намеря работа. Много благодаря
Работа - котва, облаци, гроб, за съжаление не.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 11:27 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт