👗Нови придобивки в гардероба - 54

  • 111 853
  • 725
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 204

Купих си я от Зара, много я мислих, много я суках, пък накрая просто си я взех! Joy

Взех си и тези. Много са маценски по думите на дъщерята! Sunglasses

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Филата са жестоки, много модерни. Ако може да споделиш откъде Simple Smile))

# 242
  • Мнения: 204
Филата са жестоки, много модерни. Ако може да споделиш откъде Simple Smile))
https://secureeu.schuh.eu/en-eu/basket.aspx
Правят безплатна доставка до България.
Аз отдавна си ги набелязах, но никъде ги няма в България и си ги поръчах от там, при размер който не ти пасва заменят! Blush

# 243
  • USA
  • Мнения: 7 325
Честно казано въобще не ми харесват,груби и кичозни.Въобще откъде дойде тази мания на големите,масивни маратонки?!Предполагам,че са удобни за носене и толкова.

# 244
  • Canada
  • Мнения: 3 463
А аз чакам тези, персонализирани са:

Но най вероятно ще пътуват обратно, защото на ММ вече дойдоха и не съм във възторг от качеството/изработката.
На масивните маратонки не съм фен, навяват ми асоциации за копито Joy

# 245
  • Мнения: 204
Честно казано въобще не ми харесват,груби и кичозни.Въобще откъде дойде тази мания на големите,масивни маратонки?!Предполагам,че са удобни за носене и толкова.
Да ти кажа изглеждат много добре с правилните дрехи. Човек трябва да умее да съчетава и да подбира по такъв начин тоалета си, че нищо да не изглежда натрапчиво и не на мястото си. За щастие аз съм един от тези хора. Blush
Както преди не много време имаше един бунт на тези “широките панталони” хората си мислеха, че щом са много модерни това автоматично означава, че ще си отиват с всичко, което изобщо не е така... В повечето случаи, когато видя такива панталони жената, която ги носи имам чувстото, че е излязла по пижамата си...
Ето за тези говоря:
Та уважавам мнението ви, но ви уверявам, че знаеш ли с какво да ги съчатеш няма да набиват чак толкова в очите, а ще стоят приятно и в същото време леко егстравагантно и дръзко...
Поздрави! GrinningBlush

# 246
# 247
  • Мнения: 1 024
Тайга, би ли споделила впечатления от целите бански - отговарят ли си, стегнати и подплатени ли са и как е чашката?

# 248
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Kalitea, доволна съм. Аз съм слаба и с малък бюст, подплънките не са огромни и дразнещи, леко оформят.
С номерата нямах никакви изненади, тоест - отговарят си.

# 249
  • София
  • Мнения: 9 507
Копче, удобно ли са? Опита ми с обувки Зара е болезнен, а тези са чудни и на чудна цена.
Не съм отишла още да си ги взема. Още ме чакат да си ги прибера. Joy
Аз удобство не търся! Токчето, токчето търся!  Mr. Green Туристически обувки за удобство, който иска да си носи! Simple Smile
Взех ги!
Много са удобни! Hug
Чак и аз се изненадах!
Чудесно се връзват на ленено сако, в цвят лен. Simple Smile

И за да е съвсем по темата...
Поръчано в размер S и M,  за по-сигурно Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 22:14 от kopche

# 250
  • Някъде там
  • Мнения: 4 834

още едни Simple Smile Дъщеря ми взе първите Simple Smile

# 251
# 252
  • Мнения: 1 420
Тази рокля я поръчах току - що. Страшно ми хареса, ще видя дали и в действителност е такава Grinning

# 253
  • Мнения: X

още едни Simple Smile Дъщеря ми взе първите Simple Smile

Сандалите са страхотни от къде са?🥰

# 254
  • Мнения: 1 880
Bianki са черните високи сандали на ток, 127 лв.
Аз ще се похваля след няколко дни с тоалета за РД

Общи условия

Активация на акаунт