Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 3

  • 37 436
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Емил Конкрад сподели във видео блога си от 5 януари  2020 г. че епизодът с негово участие от 29 дек. е заснет през юли месец!  
Другаото ясно нещо от видео блога на Конрад е че парите спечелени в шоуто се изплащат в 30 дневен срок след излъчването в ефир  на записа!

Както вече е известно на мнозина  ген.директор на БНТ Емил Кошлуков не иска  скъпоструващото шоу в БНТ и Нова тв. са съгласни да го приемат с охота.  
 За съжаление обаче вече е готова пролетната програма на Нова тв. и в нея няма място за Стани Богат!
Договорката е да тръгне чак наесен -  края на септември по Нова тв.

БНТ и продуцентите на шоуто са предоговорили условията и вероятно ще бъдат излъчени всички заснети епизоди до март по БНТ - след което шоуто ще почива до есента и ще премине септември по Нова тв.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 14:50 от Варненец

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 14 210
Аз реших, че е "майка героиня", заради нашумелите стимулирания на раждаемостта там. "Народен артист" не е отменяно при тях, мисля; а за героя на труда се майтапехме с ММ, че сигурно го раздават на "олигарсите" и водачите на пролетариата се обръщат в гроба. То пък излезе верен отговор, само не знам кои са носителите днес. Sunglasses

Емилчо се държи превзето, но и според мен не беше чак толкова зле (благодаря на Ала-Бала за инфото за повторението, гледах го 6 часа назад вечерта в 11 и заспах, когато се появи девойката, но него го изгледах, хем бонус, без пищящи деца). Е, не бил чувал за професор Балабанов, но да речеш, че е някакво изключение...

# 377
  • Мнения: 13 682
Само Балабанов да не знаеше Simple Smile

За ордена - сега е орден "Герой на труда", за разлика от стария "Герой на социалистическия труд". Според Гугъл, досега е връчен на миньор от въглищна мина, стругар, мозъчен хирург, агроном, на диригента на Мариинския театър Валери Гергиев, Кобзон.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 14 210
Е, ясно, де. Wink Аз съм от дъртите и помня, че едно време тоя същият героичен труд беше социалистически; остана и сега да е такъв по име.

# 379
  • Мнения: 13 682
Simple Smile
Ами честно казано въобще не се замислих снощи. Труд, труд, какво толкова. Едва сега Гугъл ме информира за разликата Wink

# 380
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Само аз ли видях 3, а не 8 в буквения въпрос?

# 381
  • Мнения: 36 196
Гледах, но вече не си спомням. Къде е имало 3, май имаше буквата Зъ, а не число?

# 382
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Аааа, така става, буква З е била. Иначе нямаше верен отговор.
Тъпо отпадна това момиче, Билалов бая и подсказа за супата.

# 383
  • Мнения: 36 196
Можеше да си ползва жокерите. Не разбирам защо ги пазят и често си остават неизползвани...

# 384
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Добре де -  толкова ли са тъпи - да си мислят че като им каже  Билалов  - не те чух  - да си мислят че не е чул и да си затвърждават отговора  - вместо да им светне лампа в главата че им подсказва - не е това верния отговор?!!!

# 385
  • Мнения: 36 196
Наистина си личи кога подсказва. Може би са много притеснени и затова често не го усещат.

# 386
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
В снощното излъчване Билалов се държа като изтърван от лудницата, не беше в центъра момчето. Без да смятам лаф моабета с участника, който по едно време май се притесни, че не го оставяше на спокойствие да обмисля отговорите си.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 14 210
Аааа, така става, буква З е била. Иначе нямаше верен отговор.
Тъпо отпадна това момиче, Билалов бая и подсказа за супата.
Е, да им таковам таковата, с извинение.
И аз го взех за три и на око реших, че е Щ, че не ми се броеше коя е 23-тата буква. Щяпх да изгоря на този въпрос като едното нищо, ако бях на "горещия стол".

# 388
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Нямаше да изгориш, 23 буква е Ц, щеше да се усетиш 😆

# 389
  • Русе
  • Мнения: 552
Е, гримьорката нищо не знае, но и компютърният специалист не бил чувал за Тюринг! Какво учат тези хора?!

Общи условия

Активация на акаунт