Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 273
  • 739
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Триумф вече не е каквото беше! Едно време си знаех размера и всеки модел минимайзер от този размер ми лепваше. Сега съм мерила обиколка от 90 до 110 и чашки от В! (да, банският ми е с чашка В) до F... Качеството също е далеч от някогашното. Коланите на някои модели ми се навиват отстрани, презрамките се отпускат, че и банел имам счупен. Вярно, че един за сега, ама просто и Триумф вече не е същият, аз от 90-та година нося само техни сутиени, никакви други. И няма значение от тук ли е купен или от чужбина.

# 451
  • Мнения: 10 387
Нищо не е същото. Но счупени и измъкнати банели и аз съм имала и назад във времето. Аз ги нося сигурно от 80-та година, даже имам една много красива бриджитка, която която ми е останала, защото я носех само под бели полупрозрачни блузи. Но и много зависи от модела. Помня, че още майка ми харесваше някои модели, а други - не. Но, и според мен у нас Триумф е приета като някакъв връх, докато има още много фирми, за които не знаем и са, ако не по-добри, то поне не по-лоши.

# 452
  • Мнения: 47 996
На мен един от Х и М щеше да ми отреже ръцете. Презрамките уж не много тънки, ама така се впиват...смърт.

# 453
  • Мнения: X
Но, и според мен у нас Триумф е приета като някакъв връх, докато има още много фирми, за които не знаем и са, ако не по-добри, то поне не по-лоши.
Не, просто тук не се внасяше нищо друго с нужните на по-едри бюстове размери. Само Триумф и Триола. Имам бански Триола на 20 години е... Е, как не се разтегна, как не изгоря тая ликра, какво е това чудо и от какво е направено?! Само презрамките са тънки като въженца и с времето някак се посукаха, та станаха на нищо и вече не го нося, но не е мръднал! А преди две години си купих два Триумфа, цели, разбира се и в магазина специално ми обърнаха внимание, че са подсилени някак си, та били по-издръжливи за басейн и спа. Наистина не е мръднал единия, другия не съм го обличала, още си е с етикетите.
Ето това е моделът https://www.amazon.de/-/en/Triumph-Light-Waterfall-Twill-Swimmin … 40122&sr=8-14

# 454
  • Мнения: 951
Преди 20-на години си купувах сутиени на Felina(немски) и за мен бяха с по-добро качество от Триумф.И сега намирам един от тогавашните модели под марката на  Prima Donna,явно са се слели .Сега откривам Felina като щатска марка.Случи ми се да си купя сутиен на PrimaDonna нов от магазин втора употреба и мога да кажа,че това е най удобното и качествено нещо,което съм обличала.За жалост ги намирам само в Amazon и цените са УАУ!

# 455
  • Мнения: 47 996
То пък Триумф вече не произвеждат по-особени размери,и вече не съм доволна от тях. Аз се вмъквам,но дъщеря ми не.

# 456
  • Мнения: 3 413
Здравейте,

Вижте, познавате ли марката? Правят сутиени до чашка М!!!
Не са евтни въобще, но са толкова красиви Simple Smile


# 457
  • Мнения: 47 996
Много са скъпи. Но пък има 70 R ...

# 458
  • Мнения: 10 387
Фелина и аз съм купувала и бяха хубави. Имаше и едни Лепело, имаха емблема една змия, захапала ябълка. И те бяха хубави. Но тогава не ми трябваха големи размери, за разлика от сега.

# 459
  • Мнения: 1 166
А удобен ли е този сутиен, пробвахте ли го?
2-ри ден съм с него. Супер е.
Аз от години нося само на Триумф....а на скоро се излъгах да си взема от Лидълските....зор да имам по-цветни сутиени....е така са ми груби и неудобни....
Съответсва ли номерът на лидълския? Забелязала съм, че на Лидл нещата са леко уголемени. Поръчах и 85С от форумския, та сега се чудя, коя поръчка да взема. На Лидл съм 85С от сутиените за големи, но същият размер от "стандартната" номерация понякога ми малее.

# 460
  • Мнения: 3 417
А удобен ли е този сутиен, пробвахте ли го?
2-ри ден съм с него. Супер е.
Аз от години нося само на Триумф....а на скоро се излъгах да си взема от Лидълските....зор да имам по-цветни сутиени....е така са ми груби и неудобни....
Съответсва ли номерът на лидълския? Забелязала съм, че на Лидл нещата са леко уголемени. Поръчах и 85С от форумския, та сега се чудя, коя поръчка да взема. На Лидл съм 85С от сутиените за големи, но същият размер от "стандартната" номерация понякога ми малее.
Зависи от модела как стои едни сутиен.
Имам еднакви номера - и са съвсем различни.
А големите номер често са с едни груби презрамки . Даже имам двойка с незнайно защо там подплънки - като същите малки номера памучни си бяха без и аз точно такива исках . Отделно чашката ми е голяма - пък от страни тясно .
Имат и доста сполучливи - но трудно откривам Д.
И не търпя грозни дебели презрамки

# 461
  • Мнения: X
Е тия тежки цици с тънки презрамки... Както писа някой, ще ни отрежат ръцете. Моля ви се, всичко е съобразено с размерите.
От сутиените на Лидъл само един до сега ми е станал.

# 462
  • Мнения: 10 387
Аз сега нося един сутиен с много красиви презрамки - ластикът е на райета плътно и прозрачно. Много шик, обаче така се посукват тия презрамки, че предпочитам дебелите.

# 463
  • Мнения: 1 166
Благодаря за отговора. Въпросът ми по-скоро беше, която от вас е носила и от форумския сутиен, и от тези на Лидл, да каже, дали са еднакви като размери. Искам да се ориентирам горе-долу по това, за да преценя, дали да получа пратката с 85С или тази с 90С... Simple Smile

# 464
  • Мнения: 438
Благодаря за отговора. Въпросът ми по-скоро беше, която от вас е носила и от форумския сутиен, и от тези на Лидл, да каже, дали са еднакви като размери. Искам да се ориентирам горе-долу по това, за да преценя, дали да получа пратката с 85С или тази с 90С... Simple Smile

От лидълските съм взимала само 95D, защото мисля, че това е най-големият номер при тях. На мен лично са ми удобни. Имам няколко от техните модели. Този форумския си го взех преди няколко дни, размер 100D.
Определено ми е по точния размер и го чувствам много комфортен, но все още нямам по дългосрочни наблюдения върхо него, т.като само съм го премерила без да го нося дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт