МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 375
  • 769
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 568
На Джефри имам течно червило и много го харесам. От сенките за очи най-любими са ми тези на Анастасия и някои палитри на Too faced.

# 301
  • Мнения: X
Странно как не си опитвал нещо, но имаш категорично мнение, но както и да е. Аз поне не харесвам неща, които съм пробвала.

Джефри и Морфи имат една единствена палитра, чисто нова.

# 302
  • Мнения: 31 177
Много ми се прашат Анастасия. Имам 5 палитри вк. откриването в Сефора на марката купих и новата голяма Норвина.

Ако е към мен, опитвала съм доста неща на Джефри. Оставих си хайлайтър, който ползвам супер рядко и червило, което ползвам по- често. Палитрите не са моите.

# 303
  • Мнения: 7 568
Да, и за мен прашенето е неприятно при палитрите на Анастасия. Но човек свиква да взима внимателно и по мъничко.

# 304
  • Мнения: 31 177
Да, а пигмента е уау просто. Хората много се впечатляват от гримове направени с нейните палитри, особено цветни. Много и харесвам блестящите цветове поставени с пръст.

# 305
  • Мнения: X
Именно, пигментът е какъвто трябва да бъде за мен. Прашат се, но с това прашене не изчезва пигмента, не прави блендването по-лошо, напротив. Аз всички бляскавини слагам с пръст. Често цялостно се гримирам с пръсти. На Фенти имам и любимци-течните им червила например, но популярните им глосове например не ми харесват, хайлайтър ползвам рядко и предпочитам да е по-естествен, очната им линия ще е следващото, което ще опитам.
 Check, в БГ ли си? Ърбан имат и друг тайно готин продукт освен моливите, на които и аз съм фен. Пробвай единичките с глитър, space cowboy ми е любим. А аз сега веднага ще поръчам един Джефри да видя какво му харесваш толкова и да проверя да не съм се минала с Наташка. Днес поръчах и нещо от Pat McGrath, огромни очаквания имам, силно се надявам да са оправдани.

# 306
  • Мнения: X
Пробвай единичките с глитър, space cowboy ми е любим.
Преди няколко дни в магазин в Дюселдорф ги видях в един кош намалени със 70%. Ще ги погледна.
Най-любимият ми коректор също е на UD - All Nighter. Възнамерявам да пробвам и фдт и коректор Stay Naked.

# 307
  • Мнения: 2 768
Момичета, въпросът ми може би не е точно за тази тема, но някоя от вас пробвала ли е комплекта бустъри на Клиник с витамин С и с ретинол? Бях тръгнала за измиващите прахчета с вит. С. Понеже бяха свършили, взех този комплект за проба. Сега обаче, като зачетох коментарите, взех да се колебая за ретинола. Концентрация 0,3% и то в серум не е ли малко смела за начинаещ? Чудя се дали изобщо да го пробвам.

# 308
  • Мнения: 171
Както си говорите за палитри, я кажете какво ви е мнението за Nude dude на thebalm?

# 309
  • Мнения: 1 325
Въпрос:имам naked 3 от около 2 години.Взех я заради прочетеното за нея, но...много ми пада от тези сенки под очите, особено последните 3-4 меца.Не ми изтрайват и  5часа(слагам основа).Имам още доста от тях, но много ме дразни, че само след 4 часа вече почват да се събират и размазват.
Бихте ли ми препоръчали хубава палитра( откъм трайност на лицето) с подобни на naked 3 цветове?
Не си слагам много сенки, не съм много по експериментите, гримирам се най-вече за работа, а там трябва да е малко по-натурално, та не държа предложената палитра да е с толкова цветове, като на naked 3,просто да е от гамата.А, не съм от С-я, не мога да отида на място да видя, за това ще си осланям на вас.

# 310
  • Мнения: X
Anastasia-modern renaissance;
Huda-Nude.

И двете са трайни, и двете са в тази тоналност по различен начин.

# 311
  • Мнения: 7 568
Както си говорите за палитри, я кажете какво ви е мнението за Nude dude на thebalm?

Тази не е добра. Най-добрите им палитри са Nude beach, Meet Mattrimony, Meet Matt schmaker.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Huda Beauty Mauve Obsession- Търсих си мини палитра, която да нося по време на почивки. От всички налични само тази съдържаше цветове, с които мога хем да си направя цялостна визия, хем червеникавите отенъци да подчертаят зелените ми очи. Блестятщите цветове си искат нанасяне с пръстче и се радвам, че с умерена "блясковост", че на падналия ми клепач не е нужно допълнително подчертаване.
Най-светлият шимър беше станал на сол, когато я отворих в нас и успях някак да я закрепя със спирт и притисна с капачка, но е много неприятно, че не изглежда като нова. Изсъхна вече и не виждам някаква промяна в цвета й.
Много ми е притеснено да не се разпадне при следващото пътуване и да не мога да й се радвам дълго време.

Като цяло блестящите ми се струват много crumbly-тип

Взех си и хайлайтър четката на Сефора, много е мекичка и придава по-естествен финиш на лицето, отколкото с дребната четка, която ползвах преди. Исках да видя и тази на Анастасия, но нямаха тестер.

# 313
  • София
  • Мнения: 5 565
И аз съм фенка на палитрите на Too Faces и Anastasia. Супер много ми харесват и на Наташа Денона, но са много скъпи и за сега ми минават психологическата граница за покупка. Худа също ме кефят, макат че не са ми особено носими в ежедневието.

# 314
  • Мнения: 517
За мен мини палитрите на Худа са една от най-добрите ми инвестиции напоследък.
Страхотен пигмент за цялостни визии, а когато в работни дни ми се ще да съм обрана ги ползвам като очна линия- и най-лудият цвят придава весел акцент в ежедневието.

Общи условия

Активация на акаунт