Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 867
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 480
На мен ми донесоха в един пакет и купата и солниците. Бяха спечелени в период на 3 дни.

# 346
  • Мнения: 1 775
Някой от Пловдив получили наградите от Симпли Тейстли?

# 347
  • Мнения: 36 482
Моите награди още ги няма, а за дъската така и не се обадиха. Вчера ходих до Ин тайм за една друга пратка и ги питах, но ми казаха, че няма нищо за мен от Кока Кола. Спечелени са първите дни.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Аз:))

# 349
  • Мнения: X
То бива алчност бива... Ама като моята Joy

# 350
  • Мнения: 1 775
И аз снощи се пробвах на my telenor, но ми се паднаха някакви пясъци и плаж. Joy
Ще се пробвам пак, харесват ми тия mb. Kissing Smiling Eyes

# 351
  • Мнения: 6 218
Иси с колко кода ги спечели и трите? Аз чак сега реших да играя за тях и за 20 дена не знам дали ще изпия толкова кола за да ги спечеля и другите две от комплекта.

# 352
  • Мнения: X
и аз спечелих от трите награди на кола с 6 кода. Всичко от първия път

# 353
  • Мнения: X
Tрите неща ги спечелих с общо 6 кода. И при мен всичко от първия път Grinning 

# 354
  • Мнения: X
има пак игра на syoss   обвързана с покупка в стор.бг (спечелих втора плажна чанта,но тази е по тарикатска от на бочкото)

# 355
  • Мнения: 779

Това са... От първият път и аз.

# 356
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
има пак игра на syoss   обвързана с покупка в стор.бг (спечелих втора плажна чанта,но тази е по тарикатска от на бочкото)
Пращат ли съобщение като спечелиш или ти си решаваш по номера на поръчката?

# 357
  • Мнения: 3 815
има пак игра на syoss   обвързана с покупка в стор.бг (спечелих втора плажна чанта,но тази е по тарикатска от на бочкото)

Благодаря, спечелих и аз, но не виждам нищо отразено за чантата в поръчката. Любимата ми форма за плажна чанта, поне 3 имам, изключително много събират.

# 358
  • Мнения: X
обадих им се и попитах ,казаха ми че печеля,и чантата ще бъде включена в пратката

# 359
  • Мнения: 629
Момичета, някоя от вас сеща ли се за игра на Спрайт, имаше изискване да напишеш и код от под капачката...? Взех преди малко Спрайт 500 мл и под капачката пише “кенче 330” 😀

Общи условия

Активация на акаунт