Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 073
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 945
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Не, просто някой спомена, че е до 15ти. Затова попитах. Извинете, че ви извадих черния дроб. Имам и трите награди, така че няма да правя супа от нещата им...
ха ха
Ама то и аз се чудех, щото до 27 станаха дъските, като че ли удължиха.Отделно , безмислените приложения са ми на таблета, а щерката пак го е взела на занималнята.
С 3 белвжки на Милка и аз нямам чадър- ама се целих в кемпера де - хаха.Само абв поща ..леко странно ми е.Ще се регна пак, що Милка имам Simple Smile.Чакам Престижа днес, с 4 бележки, ама 1 ната ми е за 2 лв че нещо намалили много фафлата..аз все по 5 взимам Хипер.Да видим дали съм карък..

# 946
  • София
  • Мнения: 12 466
Искам чиниите на Капи. Сега трябва да намеря участващи магазини.

# 947
  • Мнения: 303
Здравейте, някой желае ли да разменим кодове за Спаркс-а които имам с кодове на Симпли-то?
Пожелавам фантастичен ден!

# 948
  • Мнения: 2 614
Вчера си писах с жената от Якобс(от Инстаграм играта), каза, че мога да избера кой вид кафе да получа, и днес Еконт ми го доставиха. Супер бързи са, браво!
А от Димитър Маджаров играта от фейса, при някой има ли развитие?

# 949
  • sofia
  • Мнения: 1 946
Вчера си писах с жената от Якобс(от Инстаграм играта), каза, че мога да избера кой вид кафе да получа, и днес Еконт ми го доставиха. Супер бързи са, браво!
А от Димитър Маджаров играта от фейса, при някой има ли развитие?

Получих днес наградата от Маджаров (София) Simple Smile

# 950
  • София
  • Мнения: 288
Преди малки ми донесоха сникърсите Blush

# 951
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Някой друг има ли забавяне при получаването на наградите от симпли-ту?
Купата я получих преди седмица.
Комплекта и дъската трябва днес, но ... нищо не се знае и звънях да си ги търся.

А, давам / на тези с четците от фюзтий/ код за сваляне на книги от сторител. Безвъзмездно! Важи 1 месец след като го активираш. Имам си друг, та не виждам смисъл от втори..

# 952
  • Мнения: 2 866
Кой ги носи

# 953
  • Мнения: 1 776
Нищо не съм получила от симпли, а наградите ми са спечелени още първите дни. Кой куриер носи сникърс?

# 954
  • София
  • Мнения: 288
Сникърсите ги носят Тип Топ Куриер (София). Обади ми се 10 мин по-рано да пита дали съм на адреса. В кутията са 24 бр. от двойните сникърси.

# 955
  • Мнения: 6 751
Верея са удължили срока за събиране на точки до 25.08.
Първоначално срокът беше до 31.07 Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 13:30 от marinadp

# 956
  • Мнения: 14 809
Да бяха намалили и точките. 🙄 Нямат акъл,толкова много точки за купа... Не участвам де,но за мен е безумие.

# 957
  • Мнения: 36 604
Аз се отказах да събирам - родителите ми си купуват Боженци и не искам да ги карам да взимат друго.
Миналата година събрах за една лъжичка; и сега бих могла да събера за една чаша, но имам много чаши и ми е все едно.

# 958
  • Мнения: 14 809
Аз не им харесвам киселото мляко,вземаме на Мургаш. Прясно по 1-2 литра седмично,нямам шанс да събера за нищо,а и не ми трябват,но бройките са безумно много.

# 959
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Щом срока е удължен, мисля да се пробвам за торба. Дано не ми мине мерака.

Общи условия

Активация на акаунт