Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 034
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 3 141

От вчера.Днес пак ще се пробвам.

# 1 231
  • Мнения: 863
Отsimply tastly спечелих 3 комплекта, ще има и за подарък от тях, включих се веднъж и за приключение. Останаха ми 3 кода и ги разменям за меню mysparx - dominos или kfc.

# 1 232
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Ехх, аз съм от каръците явно в симплито... Едвам събрах три кода да играя за дъска и греда 😂😂😂😂
Но пък си спечелих по- рано купа с намерена капачка, така че, здраве да е.
Няма и раничка и чадърче за мен също.... Чопъра ми дойде вчера, харесва ми.
Живот и здраве догодина ще сме новодомци и за там ще е, че в моя има още живот.

За домакинския панел- събрах си ааз заветните точки за един блендер и го заявих март месец. Спрях да ги попълвам оттогава. Изчаках си чинно 3те месеца за  обработка и звъннах да попитам какво се случва. Оттам ми казват- не ви стигат точките за блендер! А звънях, питах колко са и вс беше ок. Та сега течала проверка 😂😂😂 колко точки имам точни, да съм изчакала, щели да се свържат с мен. Дано като се уточни кво, що, не започнат тепърва да ми обработват заявката. Тогава ще си блендирам по Коледа, евентуално 😂
Голяма тъпотия се оказа този домакински панел, чак ме е яд, че над година се занимавах с тях! Иначе онлайн платформата им  (gfk) попълвам от много време, заявявала сущъм си поне 3-4 ваучера, които идват бързо и без проблем и сравнително често ми пращат анкети. Някой скоро беше се оплакал от тях, чак ми стана странно.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 09:04 от ~ Dee_Dee ~

# 1 233
  • Мнения: 642
с още една дъска съм Simple Smile

# 1 234
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Аз в симпли не успях,но за сметка на това спаркса е доста щедър към мен.Много от вас не вярват,но има часове в спаркса!!!

# 1 235
  • Мнения: 4 841
Че вземи сподели

# 1 236
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз в симпли не успях,но за сметка на това спаркса е доста щедър към мен.Много от вас не вярват,но има часове в спаркса!!!

Аз вярвам, че има часове Simple Smile Може ли да ги споделите с нас Simple Smile

# 1 237
  • Мнения: X
В Симплито само веднъж се събраха 38 раздадени дъски, иначе все не могат да запълнят бройката.
За Спаркса го вярвам, че е в определени часове, но не вярвам, че дават 2000 ваучера на ден. Забелязах, че два пъти ми пусна около 25 - 30 минута на различни часове, но и доста пъти нищо не даде.

# 1 238
  • София
  • Мнения: 1 522
Момичета, къде четете правилата за новата игра на Морени Simple Smile
Засега май само от промо опаковките.


Благодаря Simple Smile

# 1 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 642
Разменям кодове от Спаркс за Tastly.

# 1 240
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Не бих споделила тук ,имах пост с молба за помощ в игра и никой не се отзова ....защо Аз да помагам?

# 1 241
  • Мнения: 2 290
Ако сподели момичето на всеослушание, представям си как някоя известна нам фамилия сън няма да спи- кодове ще вкарва , че като ги знам  си мисля, че с 10-20 ваучера няма да се задоволят:joy: Joy

# 1 242
  • София
  • Мнения: 1 522
Не бих споделила тук ,имах пост с молба за помощ в игра и никой не се отзова ....защо Аз да помагам?

Ехааа, ми не помагайте Simple Smile Бъдете здрава и щастлива Simple Smile Желая Ви хубав, слънчев и много усмихнат ден Simple Smile

# 1 243
  • София
  • Мнения: 9 850
Егати и злобата, честно.
Ми дръжте си ги тея часове за вас си, после очаквайте някой да се отзове.
Пък аз си мислех, че в тази темичка поне злоба няма, ама явно и злоба, и завист има...

# 1 244
  • Мнения: 1 775
И аз съм забелязала като питам нещо как не ми се отговаря понякога. Например за pampers последно. И аз си имам едно наум вече какво да споделям. Wink
Това ми беше изскочило от jobs-a май - http://kino.vuzf.bg/?page_id=87, http://jpf.vuzf.bg/?page_id=64
Беше ми изскочила и някаква анкета в замунда, уж и награди щяло да има, но сигурно не печеля щом не са се свързали с мен.Smile

Общи условия

Активация на акаунт