Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 029
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 2 683
Някъде в Бургас дали дават още гривни на Кока Кола? И като цяло, който е взимал важно ли е капачката да е безупречна? 😂 Намерих една с надпис "гривна", обаче изглежда все едно автомобил й е преминавал отгоре (буквално).

# 1 546
  • София
  • Мнения: 9 850
На мен са ми приемали капачка, която беше нагризана от кучето. Надписът личеше, така че смятам, че нямат основание да откажат. Единствено ако е изтекла промоцията (както в случая) могат да се заядат.

# 1 547
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
Боже, Боже, прибери си вересиите...

Ми от СЕЛО Велико Търново съм. И затова, че сме СЕЛО си имаме Кауфланд от половин година. Радвам се, че този, който го интересуваше благодари.

# 1 548
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Като стана въпрос за наше село - Велико Търново, да известя че в малките магазини кв. Около Нова болница и спортна зала вече има капи и роса навсякъде Simple Smile успех с чашите и чиниите Simple Smile

# 1 549
  • Мнения: 4 595
Една игра от Елитис

И една на ДМ от 25.07. до 07.08.2919 г.

# 1 550
# 1 551
  • Мнения: 14 804
Ех жалко,че съм на село и нямаме Елитис. Иначе точно Рексона ползвам и точно ми е на привършване.
Вчера намерих три капачки от КК и нищо. 😃 Нито от наградите им печеля,нито сега от ваучерите. Не ме харесват.

# 1 552
  • Мнения: 9 487
Исках да поръчам маратонки в Спорт Депо и да използвам ваучера от Кола, но ми изписва - Вашата поръчка не отговаря на условията за прилагане на този ваучер. Някой имал ли е този проблем?

Нямам опит, но защо не им звъннеш - 0701 90009

# 1 553
  • Мнения: 361
Исках да поръчам маратонки в Спорт Депо и да използвам ваучера от Кола, но ми изписва - Вашата поръчка не отговаря на условията за прилагане на този ваучер. Някой имал ли е този проблем?

Нямам опит, но защо не им звъннеш - 0701 90009

Звъннах, едно момиче веднага ме препрати да си прочета условията за използване на ваучера. Не поиска въобще да приеме, че може да има проблем при тях. Звъннах и на спаркса там естествено те насочват да им пишеш във формата за контакт. Докато отговорят вероятно ще минат намаленията. Anguished

# 1 554
  • София
  • Мнения: 9 850
Последния път като им писах, реагираха още същия ден (учудващо за мен,  още повече в сезона на отпуските). Пиши им.

# 1 555
  • Мнения: 361
Последния път като им писах, реагираха още същия ден (учудващо за мен,  още повече в сезона на отпуските). Пиши им.

Писах, благодаря. Blush

# 1 556
  • Мнения: 3 546
Боже, Боже, прибери си вересиите...




Пляскащото се по главата човече много ми липсва.



В магазина до нас (Май Маркет) наслагали табели рекламиращи играта на Капи и Роса. Момичетата не бяха уведомени за играта и нищо не знаеха, казаха, че минал представител, наслагал рекламите и си тръгнал. Ще изчакам 2-3 дни, дано все пак да им дадат указания какво да правят.

# 1 557
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
dannyny, ти пък намери на кого да се връзваш. Тя няма адекватен пост, откакто пише в темата

# 1 558
  • Мнения: 165
Печелившите от Нивея.

# 1 559
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
dannyny, ти пък намери на кого да се връзваш. Тя няма адекватен пост, откакто пише в темата
Изобщо не съм й се вързала, но се учудвам какви хора има. Те постовите й и в другите теми същите.

Общи условия

Активация на акаунт