Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 401
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 760
Дайхман , тенденз и ботичели са си китайски боклуци.Знам ,че имат и попадения , но в повечето случаи са некачествени.

# 361
  • Мнения: 9 697
Мерси за разяснението Simple Smile

# 362
  • София
  • Мнения: 6 219
Поизгледах някой и друг клип. Големи фантазии пак в темата.

Ели продължава да ми е много приятна.

Наум и Теа - приятниЧКО, доходи ми се на море вече, но безсъдържателно, ако не броим двете (трите?) реклами. Могат да се постараят малко освен да си показват напитките да поразкажат нещо - доста са им скучни влоговете като цяло. Никъде не видях да пестят пари - носят си храна заради режимите на ядене. И аз бих го правила.
Много хубаво, че акцентираха върху слънцезащитата.

Друго нищо не ми хвана окото...

# 363
  • Мнения: X
Не бих купила на детето си обувки, чехли, сандали от тези магазини. Имат претенции до небесата влогърките майки, гледат обувката да е супер красива, а не комфортна. Еми за 30-40лв. това е драги.

# 364
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз и за себе си не бих купила... достатъчно други магазини има с не по-различни цени. Тенденз и Ботичели - същата некачествена работа... купувала съм си единствено от ботичели - наистина готини цветни сандалки и балерини на много ниска цена, но за съжаление - един сезон и край. Не мога всяко лято да се притеснявам дали имам сандали...

# 365
  • Мнения: 878
Гледах и аз Ели и Наум и Теа.

Наум и Теа ги гледах, само защото  и беше интересно да видя Тасос. Ами надявах се да покажат И кажат къде са и какво има там. Нито казаха къде са отседнали, нито на кои плажове се намират, нищо. Поне малко полезна информация да имаше освен шматкането наляво-надясно. Те все едно нарочно не казваха и не виждам причина. Наум има супер странен глас и през цялото време изпитвам нужда да се прокашлям. Все едно има нещо запецнало на гърлото. Не ми е приятно да го слушам.

Влогът на Ели беше приятен, както винаги. Тя май е единствената БГ влогърка, на която симпатизирам все още.

# 366
  • Мнения: X
Бързо младите майки да вземат пример и така да окачат бебешките дрешки.

# 367
  • София
  • Мнения: 2 666
Бързо младите майки да вземат пример и така да окачат бебешките дрешки.


Точно подреждам един бебешки гардероб и един на голямото ми дете. Ако кача снимки тази Елизабет ще се сблъска много бързо с бъдещата й действителност Grinning

# 368
  • Мнения: 4 418
Някой да каже на супер-майката, че дете на 9-10 месеца се вози в столче по посока обратна на движение. Също така ВСЯКО дете трябва да си има негово столче съобразено с възраст и ръст. Тази жена да се спре, че се вижда не само, че не е супер-майка, ами даже се излага с основни неща при отглеждането на деца.

# 369
  • Мнения: 1 695
Влогът на Наум е Теа безкрайно скучен, където и да пътуват едно и също...
Наблягат на слънцезащитата, не защото са много предпазливи, а защото им е предоставена да я изрекламират

# 370
  • Мнения: 653
Влогът на Наум е Теа безкрайно скучен, където и да пътуват едно и също...
Наблягат на слънцезащитата, не защото са много предпазливи, а защото им е предоставена да я изрекламират

аз се инфлуенснах и мислех да ида днес да си взема днес нещо на марката, че имам нужда... не мислех, че е реклама, а искреното им мнение, нали уж две години ги ползвали тези продукти. Уви...

# 371
  • Мнения: 3 743
И аз изгледах на Ели клипа и много ми хареса, както винаги. Незнайно защо си поплаках малко, тя колкото и да е усмихната и добричка носи някаква меланхолия. Не ми хареса шегата на Майкъл, но тя явно не се е обидила, щом се смя. Аз каквото съм сприхава сигурно щях да му пъхна филията във врата да видим, кой на кого ще се хили. 😄

Личи си много и по коментарите какви хора я гледат - нейна възраст, грамотно пишещи, не сърца с молби за осиновяване и олтари. И да роди и каналът да се завърти около детски теми, пак си мисля че ще се откроява на фона на останалите. То понеже и единият фон де, ама все пак. 😆

# 372
  • София
  • Мнения: 1 578
Аз нали съм все недоразбрала... Blush
Може ли линк към канала на Теа и Наум? Не ги намерих в първия пост.

# 373
  • Мнения: 257
И аз изгледах на Ели клипа и много ми хареса, както винаги. Незнайно защо си поплаках малко, тя колкото и да е усмихната и добричка носи някаква меланхолия. Не ми хареса шегата на Майкъл, но тя явно не се е обидила, щом се смя. Аз каквото съм сприхава сигурно щях да му пъхна филията във врата да видим, кой на кого ще се хили. 😄

Личи си много и по коментарите какви хора я гледат - нейна възраст, грамотно пишещи, не сърца с молби за осиновяване и олтари. И да роди и каналът да се завърти около детски теми, пак си мисля че ще се откроява на фона на останалите. То понеже и единият фон де, ама все пак. 😆
Тя ще размине по рейтинг всички "велики" майки, когато роди. Отличава се просто.

https://www.youtube.com/channel/UCycqu82fLKFlm1CSPspTM2Q
Ето го канала на Наум и Теа, Адри.

# 374
  • Мнения: 46 553
Някой да каже на супер-майката, че дете на 9-10 месеца се вози в столче по посока обратна на движение. Също така ВСЯКО дете трябва да си има негово столче съобразено с възраст и ръст. Тази жена да се спре, че се вижда не само, че не е супер-майка, ами даже се излага с основни неща при отглеждането на деца.
Скрит текст:
Това не е вярно. След 9 кг, т.е. след 8-9-10 месеца, детето може да премине в столче 9-25 кг., примерно, което е по посока на движението.
В сайта на тези столчета е сложена на 1 стр. реклама с бебе, дори по-малко от Сиена. Точно за нея е и е поставено правилно.

Пепе е една от малкото влогърки, които си возят децата в столчета, заяждайте се за нещо друго, но точно за това заслужава похвала.

Общи условия

Активация на акаунт