Бързи здравословни въпроси и отговори – 22

  • 24 882
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 015
Може ли да ми кажете лимфните възли на врата или гърлото къде точно се намират?

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Мерси за отговорите!
Ще звъня на кардиолога и ще и кажа, че ЛЛ не ми дава за ехо...да видим Head Band  ако трябва ще платя, ама ми писна от тая система! Да ги питаш що им са бумаги?

# 632
  • Мнения: 1 412
Здравейте, ще пускам в понеделник половите хормони на 3 ден от цикъла. Само АГ ли може да ми ги разчете?

# 633
  • Мнения: 796
Хора,за колко време минава гнойна ангина? Трети ден съм на Аб,таблетки за смучене,спрейове за впръскване.Едвам преглъщам:/ и Т имам..

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Здравейте, ще пускам в понеделник половите хормони на 3 ден от цикъла. Само АГ ли може да ми ги разчете?
а кой ти ги назначи? И аг и ендокринолог може.
Инак има тема тук във форума.

# 635
  • Мнения: X
Хора,за колко време минава гнойна ангина? Трети ден съм на Аб,таблетки за смучене,спрейове за впръскване.Едвам преглъщам:/ и Т имам..
Ако антибиотика ти е бил назначен по преценка на лекаря, но без антибиограма и до третия ден не ти повлиява, явно не е точния. Въпреки, че утре е неделя, свържи се с лекаря, който ти го е предписал. Явно трябва да се смени. До сега трябваше поне температурата да е спаднала, а за дискомфорта в гърлото си иска време.

# 636
  • Мнения: 87
Коремът ми е подут, но освен това и като легна по гръб вечер в горната част на корема под ребрата започва да се подува нещо твърдо и да спада - все едно имам нещо в корема, което се движи и аз съм в паника да не е нещо различно от перисталтика. Моля ако някой дали някой друг има такъв проблем! Имам о други симптоми като тежест в стомаха, не съм бременна на 4 гинеколога съм ходила, и кръвни тестове съм правила които са 0чхг. На газтроентереолози сим ходила,но без ефекти до сега. Казват че нищо ми няма а в същото време не се чувствам комфортно....

# 637
  • Мнения: 264
Здравейте,родих 2рото си дете на 26.07. Кърмих около 10дни само. Оттогава цикъл нямам.. нормално ли е? С първото дори като кърмех си ми идваше и беше точен,както ми е цял живот на 28дни по 5дни. Уж място за тревога/бременност/ няма. Но колко да изчакам за лекар? Благодаря

# 638
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм Цвети на 20 години и имам въпрос свързан с здравето ми.
Преди около 5 години ме оперираха от изкривяване на гръбначния стълб, всичко мина много добре и се съвзех бързичко но дойде ли зимата започват болките, от няколко дни усещам много силна болка между гърдите, (гръдня кош), пробождаща и при всяко движение ме стяга, все едно някой ме притиска с ръка и ми пречи на всичко.
Днес ще ходя на лекар но тьй като съм в чужбина нещата стават много по бавно.
Просто ако някой е минал същото и ако може да ми даде някакъв съвет, много благодаря !

# 639
  • Мнения: 87
Здравейте, ще пускам в понеделник половите хормони на 3 ден от цикъла. Само АГ ли може да ми ги разчете?
а кой ти ги назначи? И аг и ендокринолог може.
Инак има тема тук във форума.

Да попитам какви изследвания ще пускате точно, моят цикъл стана оскъден и чакам да ми дойде и аз да си пусна изследвания, но не зная какви точно. Бих ви благодарна ако ми кажете какви точно се пускат..
Благодаря ви предварително!

# 640
  • София
  • Мнения: 9 850
Съжалявам за образното изказване, но...
Скрит текст:
В цикъл съм и днес при ходене по малка нужда падна някакво доста голямо парче, може би колкото монета 50ст. Оттогава ме наболява леко корема, както при начало на цикъл, и ми е отпаднало. Бях на АГ май месец, всичко беше наред. Да ходя ли отново, или няма смисъл в момента?

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Съвсем нормално е при цикъл...просто съсирек се е отделил.

# 642
  • София
  • Мнения: 9 850
За има-няма 15г, ми се случва за пръв път толкова голям, и после да ме боли корема... Иначе това стана на обяд, сега продължава да ме боли. Една приятелка каза да си взема нещо с желязо, в аптеката ми дадоха Саностол... Да видим дали ще има ефект. Като цяло се чувствам доста отпаднала, точно от обяд насам и няма друго, с което да го свържа, освен с това.

# 643
  • Мнения: 6 015
При мен най-големи съсиреци по време на МЦ е имало, когато на два пъти пукахме малки фоликулярни кисти, чрез прием на "Оргаметрил".
Ако дискомфортът не намалее до утре, бих посетила гинеколог.

# 644
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря. Ако и утре е такова положението, ще звъня на фонда да ме записват някъде... Дано не се наложи.

Общи условия

Активация на акаунт