На море в Гърция 2019 - IV

  • 45 946
  • 763
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 11 761
За ферибота за Амулиани резервация нужна ли е предварително?

# 286
  • София
  • Мнения: 5 726
За ферибота за Амулиани резервация нужна ли е предварително?
Не

# 287
  • Мнения: 6 298
Момичета, как е положението в последните дни на КПП Кулата? Колко се чака на излизане и влизане и в кои часове е най-натоварено?

# 288
  • София
  • Мнения: 11 987
Вчера около 19 часа имаше 3-4 коли пред нас.

# 289
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
Здравейте,
трябват ми мнения за Паралия Катерини и Аспровалта как са плажовете (пясък или каменисти, чистота на водата и т.н.) и като цяло претъпкано ли е на тях и не само въобще всякаква информация би била полезна?

# 290
  • Мнения: 3 385
Плажът точно пред Паралия Катерини (пясък, плитко доста навътре в морето) е претъпкан в сезона. Но плажната ивица е километрична - мисля, че ще си намерите подходящо местенце.
Аспровалта също е огромен плаж, макар че не може да се сравни с другия. На мястото, където аз съм ходила, беше пясъчен плаж, но бързо ставаше дълбоко.
 

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
В посока към Кавала видяхме големичко село, Палио, не знаех, че е толкова етажирано.

Може ли да споделиш за Палио? Дали е хубав плажът? Има ли ресторанти, магазини?

Запазили сме тази къща, за първи път ще почиваме в Гърция, дано останем доволни.
https://www.booking.com/hotel/gr/alex-luxury.bg.html?aid=356980; … p;type=total&

Благодаря на всички, които са споделили инфо за Кавала, беше ми полезно и си записах всичко.

# 292
  • Мнения: 3 385
В Палио не сме били, само сме минавали. Не съм сигурна дали е село, или вилна зона. Плажът продължава към Неа Ираклица. Ние сме били именно там - пясъчен, без камъни, плитък. 

# 293
  • Мнения: 2 254
Само преминахме оттам, не мога да дам отзиви.

# 294
  • Мнения: 22
NBM,  току що се връщаме от Палио  8 дни ни се сториха миг. Най-зеленото и спокойно място в околността на Кавала. Ние бяхме на 50м.от плаж Гластрес, няма бийч бар (има само чадъри), супер спокоен, посещаван  предимно от гърци (догодина със сигурност пак ще сме там).  Перфектно място за семейства с деца, няма пешеходна алея с магазини и кич. Който обича спокойствие и тишина (като нас) ще му хареса.
Приятно изкарване!

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Много благодаря! Точно на тишина и спокойствие се надявам.
А къде хапвахте, има ли ресторантчета, закусвални?

# 296
  • Мнения: 22
На плаж Nauagos има хубава таверта.
Другата се казва To filaraki, тя е на пътя.

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Колко плажа има това Палио, обърках се 😂 Всеки споменава различен.

# 298
  • Мнения: 22
2-3 със сигурност, но те са малки и красиви Simple Smile



Снимката е от плаж Гластрес - нашият плаж  Blush

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 14:17 от AnMary

# 299
  • София
  • Мнения: 14 672
Откъде им знаете имената на плажовете, като кон с капаци съм, може и надписи да има пак няма да ги видя, а пък за помнене съвсем. Grin В Палио по всяка отбивка вляво в посока Ираклица има плажчета, някои с барове, други натюр.

Общи условия

Активация на акаунт