Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15

Абсолютно ВЪЗМОЖНО Е!

И как точно би станало това? Сериозно, не се заяждам - ама къде и с коя техника ще срещнеш Висшето Аз на някого?

То дори Кастанеда под ръка с Чопра не могат да го направят това, защото е НЕВЪЗМОЖНО. Вероятно някой новоизлюпен руски шаман ще изяви претенции, че прави корекции и масажи на Висшето Аз на хората, за което - а мерси от глупости.

Висшето Аз не е нещо дето се шляе наоколо и разни гледачки и баячки да го виждат. Висшето Аз не е нашия дух, че някой да го види. Ако някой вижда нечие Висше Аз то тогава и без проблем вижда Бог /в крайна сметка той е много по-видим и енергийно зареден/.

Някакви цигански работи са това и игрички на разхайтен мъж и доверчива съпруга.   

# 16
Много си писала. Няма нужда
Скрит текст:
/очевидно не е тъй, видно от другите включвания по темата/
Sunglasses
Ясно е, че някаква женица си играе с един наивен мъж. Само дето и вредица може да допринесе при повечко наивност от негова страна и около него. Ама до там едва ли е мислила, като е пускала посланията си до него.
...
То иначе и "нашият дух" е невидим. Нищо че има такива, дето твърдят, че виждат какво ли не.

Общи условия

Активация на акаунт