Витамин D, децата, майките, възрастните и зимата... - 3

  • 51 392
  • 787
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 47
Взех го от аптека, но и онлайн би трябвало да може да се поръча от аптеките. D-Abovit Витамин Д спрей

# 211
  • Мнения: 1 288
Аз току- що го поръчах онлайн, има в наличност.

# 212
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,кок от тези витамин Д препоръчвате за дете.Някой ако в ползвал от тези фирми.Мерси

# 213
  • Мнения: 27 519
На Джеймисън давам на дъщеря ми. Другите дори не съм ги виждала. Бих давала и Вигантол.

# 214
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Вигантол няма никъде,затова се чудя кое от двете да вземе .

# 215
  • Мнения: 27 519
Втория вид просто не съм използвала и не мога да дам мнение. Вероятно и той е ок, ако описанието му е аналогично.

# 216
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Втория вид просто не съм използвала и не мога да дам мнение. Вероятно и той е ок, ако описанието му е аналогично.
Това е като състав.

# 217
  • Мнения: 4 246
Не разбирам защо няма вигантол, веднъж го спряха, заради гумената пипета, сега защо...

# 218
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Здравейте,кок от тези витамин Д препоръчвате за дете.Някой ако в ползвал от тези фирми.Мерси


Първия, втория има витамин е, който не е препоръчително да се приема от изкуствени източници.

# 219
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,кок от тези витамин Д препоръчвате за дете.Някой ако в ползвал от тези фирми.Мерси


Първия, втория има витамин е, който не е препоръчително да се приема от изкуствени източници.
Много благодаря.Първия купих.

# 220
  • Мнения: 2
всички вземаме вит д на джимисън капки ,и ш сол №3 и инфлуцид за имунитета дано ни се размине

# 221
  • Мнения: 12
Аз давам на моето дете д-абовит-витамин Д, доколкото знам и сега го няма Вигантола

# 222
  • Мнения: 9 656
Аз винаги съм пила Вигантол, но скоро се сетих, че преди години един лекар ми беше предписал Алфа Д3, ама тогава нещо така и не го пих. Като чета обаче май никой не взема този вид..

# 223
# 224
  • Мнения: 724
В първия в 1 капсула имаш 1000Е, а в капките в една имаш 400Е.Зависи по колко единици трябва да приемаш.

Общи условия

Активация на акаунт