Липса на сексуално желание в мъжете.

  • 29 897
  • 967
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 17 416
Помисли само - вземе, че те смотае гаджето за рождените данни, или пък я няма майка му да ти каже. Не те знам ко ше прайш.

# 436
  • Мнения: 6 971
Бе и аз не знам на какво се дължи, но е масово явление факт, който не може да се отрече. Имам проятелки, на които се е случвало с нови гаджета секс за пръв път и да не му стане. Това не е нормално здрави прави млади мъже на по 25г да има такъв проблем, и то да е само с един окей, ама не е. На тязи възраст не трябвали сексът да е редовен? Няма секс има суша Joy

Това е поколението, което вместо да играе на Стражари и апаши и да търчи по дворовете висеше пред компютрите та нищо чудно и да не им става.

# 437
  • Мнения: X
Просто преди хората са правели секс заради чистото удоволствие без излишни притеснения, а сега мъжете са по-предпазливи заради безпокойството, което ги облъчва ежедневно- от непланирана бременност и STDs, през постоянното търсене на нови партньори и неумението да изградят емоционална връзка само с един, до нереалистични очаквания от партньорката и дори евентуални проблеми със закона.
За последното ще дам пример с един познат (приятел на мой приятел), се беше запознал с една студентка, харесали се и отишли на клубче. Вечерта подпийнали, отишли в квартирата на девойката, преспали заедно, а сутринта на трезва глава я е хванало чувството за вина и след седмица младежът се сдоби с обвинение за изнасилване. Не разбрах дали ставаше въпрос за рекет или тази е имала психични отклонения и въпреки, че го оправдаха, момчето надали ще има здрав сексуален живот занапред от стреса.

Изобщо едно ПРЕмисляне на цялата тази насложена информация води осъзнат/неосъзнат стрес. Като сложиш и по-изразеното психическо натоварване на работата и нездрасловния живот, ето ти меката шпага. Дотук не включвам тук и партньорката като фактор - ако и там е зле работата, направо пъзелът е нареден.

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Ако момичета е било мъртво пияно, до степен да не съзнава какво се случва, това наистина си е било изнасилване. Както и да пробваш да го наричаш.

# 439
  • София
  • Мнения: 10 631
А на кого е отговорността да не пие като казак?
И той е бил пиян и не е съзнавал какво прави...

# 440
  • Мнения: 17 416
Опетнил ѝ е името, хаха, стига бе!

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
И той е бил пиян и не е съзнавал какво прави...

Е, престъпление, извършено под влиянието на алкохол или наркотици, пак си е престъпление. Според наказателния кодекс, не според мен.

# 442
  • Мнения: X
Само където пропускаш факта, че не е имало никакво престъпление...

# 443
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Според теб. Според мен – е друго.

# 444
  • Мнения: X
Щом е оправдан, май и според съда Rolling Eyes
Ама както ти кажеш, де Smile

# 445
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Може, но съдът допуска и грешки. Или не?

Плюс това, специално българският съд (ако действието се развива в Б-я) е толкова корумпиран, че не ми го давай за пример, ако обичаш.

# 446
  • София
  • Мнения: 24 839

Е, престъпление, извършено под влиянието на алкохол или наркотици, пак си е престъпление. Според наказателния кодекс, не според мен.

Да, само дето да се напият двама и да се изчукат, а момата после да реши, че е обект на престъпление, е курвенска история, не е за НК.
Ох, забравих, че тук жената винаги е жертва на мъжа.......пък после се чуди що не му става.
Добре, че не всички си падат по жертви. Simple Smile

# 447
  • Мнения: 15 619
Само където пропускаш факта, че не е имало никакво престъпление...
Само присъствалите на събитието знаят имало ли е, нямало ли е престъпление... Поради тая причина, нито примерът е уместен, нито е по тематиката, разисквана тук.

# 448
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Аз затова написах, че е много важно уточнението колко точно е била пияна. Защото е възможно, например, след като са влезли у тях, да е припаднала. На мен ми се е случвало 2-3 пъти в живота. Значи, по твоята логика, всеки, който е имал възможността да се докопа до мен, докато съм била в това безпомощно състояние, е имал правото да ме употреби сексуално?
Ами, ако мъж се напие до припадък, има ли право някой хомосексуалист да му го бодне? По-интересен ми е отговорът на този въпрос. Wink

# 449
  • София
  • Мнения: 10 631
Това, че си се направил на мотика, си е твоя отговорност.
Защо го е поканила в квартирата си?
Това, че е решила на сутринта, че е допуснала ужасна грешка, не е основание да обвинява някой си, че я е боднал.

Общи условия

Активация на акаунт