Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 30 801
  • 802
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 38
Има ли наредба , която регламентира внасянето на вода или друга напитка по време на провеждането на НВО?
Моята девойка е с 12 см нагоре за няколко месеца и кръвното й започна да пада  често.Водих я не детски хематолог- всичко е в норма. От растежа било.

Споделям опит от тазгодишното НВО и по двата предмета. Водата на децата е била на чиновете през цялото време, а в паузата между двете части (бившите модули) са им разрешили да ядат шоколади и да ходят до тоалетна. Ивформацията, че е разрешено да носиш вода и шоколад я имаха от школата, която посещаваше детето.

# 466
  • Мнения: 6 585
Има ли наредба , която регламентира внасянето на вода или друга напитка по време на провеждането на НВО?
Моята девойка е с 12 см нагоре за няколко месеца и кръвното й започна да пада  често.Водих я не детски хематолог- всичко е в норма. От растежа било.

Споделям опит от тазгодишното НВО и по двата предмета. Водата на децата е била на чиновете през цялото време, а в паузата между двете части (бившите модули) са им разрешили да ядат шоколади и да ходят до тоалетна. Ивформацията, че е разрешено да носиш вода и шоколад я имаха от школата, която посещаваше детето.

Сърдечно ти благодаря за споделената информация!
За мен е важно да съм наясно с тези правила, поради факта, че детето е с ниско кръвно към момента.

# 467
  • Мнения: 38
Може нашата седмокласна епопея да е приключила, но напълно ви подкрепям и съм с вас във всяка ваша инициатива.

От позицията на родител минал по пътя, който ви предстои, смятам, че наредбите на МОН не се нуждаят от козметични промени, а от драстични такива.
До изпитите остана въпроса каква е разликата между "модули" и "части" на изпитите и тя се оказа никаква. Какво налага разделянето на времето на части, конкретно за математиката? Защо такива драконовски мерки по отношение на ходенето до тоалетна?! - дори, когато кандидатствах във ВУЗ не беше така...

Простете ми, че не използвам учтивата форма "Ви" и "Вие"... някак сте ми близки!

# 468
  • Мнения: 38
Има ли наредба , която регламентира внасянето на вода или друга напитка по време на провеждането на НВО?
Моята девойка е с 12 см нагоре за няколко месеца и кръвното й започна да пада  често.Водих я не детски хематолог- всичко е в норма. От растежа било.

Споделям опит от тазгодишното НВО и по двата предмета. Водата на децата е била на чиновете през цялото време, а в паузата между двете части (бившите модули) са им разрешили да ядат шоколади и да ходят до тоалетна. Ивформацията, че е разрешено да носиш вода и шоколад я имаха от школата, която посещаваше детето.

Сърдечно ти благодаря за споделената информация!
За мен е важно да съм наясно с тези правила, поради факта, че детето е с ниско кръвно към момента.

Не забравяйте закуската в деня на изпита, колкото и рано да е за някои деца да хапнат и заложете на тренировки по дисциплините "каквото-такова" и "не ми пука" още от сега Simple Smile

# 469
  • Мнения: 3 048
Уф, дотам не съм стигала. Какви са драконовските мерки по отношение на тоалетната? Не пускат децата до тоалетна ли? Frowning

При това кратко време никое дете няма да поиска да ходи до тоалетна от лиготия. То си е психология, като чуеш че не можеш да ходиш до тоалетна, ти се дохожда задължително. Тия нормални ли са?
Имам момче, ама си помислих веднага за момичетата в цикъл.....

# 470
  • Мнения: 21 455
Не напуска изпитната зала преди приключване на работата върху съответната част, ако тя е с продължителност до 60 минути. В случаите, когато частта е с продължителност 90 минути, излизането от изпитната зала е възможно след изтичане на първите 60 минути от работата върху съответния част.
Това беше тази година. Чак сега забелязвам съответния част.Joy

# 471
  • Мнения: 38
Не разрешават, solnichka, не разрешават! Чакаш почивката.
Да не говорим, че и три дни да не си поемал течности, при някои хора, от едното притеснение, тази нужда става неудържима.

# 472
  • Мнения: 24 467
Носят се две шишета - пълно и празно.
Точка!
 Crossing Arms
Изпразваш едното и пълниш другото!
Идилия...
Многоточие...

# 473
  • Мнения: 38
Не напуска изпитната зала преди приключване на работата върху съответната част, ако тя е с продължителност до 60 минути. В случаите, когато частта е с продължителност 90 минути, излизането от изпитната зала е възможно след изтичане на първите 60 минути от работата върху съответния част.
Това беше тази година. Чак сега забелязвам съответния част.Joy

Какво ли е искал да каже авторът? Stuck Out Tongue

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
Носят се две шишета - пълно и празно.
Точка!
 Crossing Arms

Може по един памперс да им турим.
Да не се налага да стават, че времето е кът! Joy

# 475
  • Мнения: 24 467
Може. Таман си върви с шишетата!

# 476
  • софия
  • Мнения: 25 436
Празното шише за момчетата може и да свърши работа, но момичетата какво да ги правим?
Тези от МОН са отвратителни. Нямам никакво съмнение, че интервюто на оная зам.-министърка (без грам извинение за оная) е дадено с ясно съзнание за това, което е казала.

# 477
  • Мнения: 6 585
Благодаря за насоките, Lia Di Simple Smile
За мен е важно НВО да не наруши фатално психическия и физическия баланс при детето. Все пак става дума за гимназиален етап и при определени обстоятелства можеш да смениш паралелка/ училище( за Плевен говоря/ пиша). Примери много.

Що да ходят до тоалетна? Какви с а тези екстри?! Ааа, ама прекалявате с капризите Laughing Laughing
Веднага се сещам за случая с нашата учителка по ИИ...( защо ли още съм й бясна?!?).

Ще ме уморите с тези шишета и папмита Laughing Laughing Joy Joy
Ама шишето еднолитрово или? Има ли ограничения? Да не ни върнат? И подпечатано от МОН задължително!

# 478
  • Мнения: 24 467
Празното шише за момчетата може и да свърши работа, но момичетата какво да ги правим?
Тези от МОН са отвратителни. Нямам никакво съмнение, че интервюто на оная зам.-министърка (без грам извинение за оная) е дадено с ясно съзнание за това, което е казала.
Скрит текст:
Има и други съдове. Не преигравайте! Глезотии!  Naughty
Казаха ви отговорните фактори вече, че се престаравате с това кандидатстване! А-ма-ха!

# 479
  • Мнения: 6 585
Не напуска изпитната зала преди приключване на работата върху съответната част, ако тя е с продължителност до 60 минути. В случаите, когато частта е с продължителност 90 минути, излизането от изпитната зала е възможно след изтичане на първите 60 минути от работата върху съответния част.
Това беше тази година. Чак сега забелязвам съответния част.Joy

Какво ли е искал да каже авторът? Stuck Out Tongue

Каквото и да е искал да каже,не  се е справил. Човек трябва да има много развинтена фантазия, за да вникне в същността на логиката...

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 14:14 от Biserka_a

Общи условия

Активация на акаунт