Карти Таро тема 19

  • 17 259
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 83
Мона ,може ли и твоето мнение по въпрос  - Какво е отношението на X към У ?
Асо чаши, 5 жезли ,10 пентакли

# 181
  • Мнения: 3 674
Мили момичета, всичко които имат желание, моля ви най-сърдечно да теглите карти. Касае мой много близък човек.

 Той попадна в болница , вчера късно вечерта в спешно отделение и имаше сложна  операция.  Ще го оставят под наблюдение, но състоянието му не е ясно какво е.  Confused

Въпроса ми е  : Какво ще е здравословното състояние на С, ще се оправи ли или ще има усложнение/ обостряне/ след операцията,..какво ще е ?

Сърцето ми е свито и съм много разтревожена, затова не искам да пипам картите...

# 182
  • Мнения: 4 770
Мили момичета, всичко които имат желание, моля ви най-сърдечно да теглите карти. Касае мой много близък човек.

 Той попадна в болница , вчера късно вечерта в спешно отделение и имаше сложна  операция.  Ще го оставят под наблюдение, но състоянието му не е ясно какво е.  Confused

Въпроса ми е  : Какво ще е здравословното състояние на С, ще се оправи ли или ще има усложнение/ обостряне/ след операцията,..какво ще е ?

Сърцето ми е свито и съм много разтревожена, затова не искам да пипам картите...

6 жезли Рицар чаши 4 жезли - не смея да прогнозирам за здраве, но се надявам да няма усложнеия. И преди е имал същите оплаквания, нещо със стомаха ли е проблема? Жезлите са много бързи карти и  с този Рицар чаши явно първите 24 часа са решаващи.

# 183
  • Мнения: 3 674
a.nik, много ти благодаря!!!ж Да мила, точно със стомаха е. Опериран е от апендицит , така мислят...ама не са сигурни. Тези карти показват ли някакво усложнение?  В момента наистина съм блокирала и не мога да разчета тази поредба...По коя карта реши , че се отнася за стомаха?

6 жезли, да бърза карта...и  ми се въртри в главата, че  може да се чете като бързо поправяна/ оздравяване след болест...или не е така?!

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 18:40 от Roza17

# 184
  • Мнения: 4 770
a.nik, много ти благодаря!!!ж Да мила, точно със стомаха е. Опериран е от апендицит , така мислят...ама не са сигурни. Тези карти показват ли някакво усложнение?  В момента наистина съм блокирала и не мога да разчета тази поредба...По коя карта реши , че се отнася за стомаха?

6 жезли, да бърза карта...и  ми се въртри в главата, че  може да се чете като бързо поправяна/ оздарвяване след болест...или не е така?!

За стомаха съдя по 4 жезли, няма карти за усложнение, но тъй като самите бои в комбинацията си противоречат . чаши и жезли, реших че сътстоянието в първите часове ще е променливо, в същото време картите са ниски, бързо ще се развият, може би бързо ще се промени състоянието към по - добро. В същност последното изречение ми е като пожелание. 6 жезли наистина е като завръщане.

# 185
  • Мнения: 3 674
a.nik, много ти благодаря!!!ж Да мила, точно със стомаха е. Опериран е от апендицит , така мислят...ама не са сигурни. Тези карти показват ли някакво усложнение?  В момента наистина съм блокирала и не мога да разчета тази поредба...По коя карта реши , че се отнася за стомаха?

6 жезли, да бърза карта...и  ми се въртри в главата, че  може да се чете като бързо поправяна/ оздарвяване след болест...или не е така?!

За стомаха съдя по 4 жезли, няма карти за усложнение, но тъй като самите бои в комбинацията си противоречат . чаши и жезли, реших че сътстоянието в първите часове ще е променливо, в същото време картите са ниски, бързо ще се развият, може би бързо ще се промени състоянието към по - добро. В същност последното изречение ми е като пожелание. 6 жезли наистина е като завръщане.

Благодаря ти a.nik bouquet

# 186
  • Мнения: 117
Здравейте, бих се радвала, ако някой ми помогне. При въпрос "До кога ще сме в това трудно положение с Александър" ми излязоха тези карти. Все още ми е трудно заедно да ги разбирам. А и честно казано с тази комбинация много се обърках. За трудното положение имах предвид, че постоянно ни се случва нещо лошо.От 2 години насам.

Картите показват ситуацията, в която се намирате. Колко време ще продължи това .....докато единия от двамата вземе решение да промени отношенията и ситуацията. Вероятно момента е назрял, щом Влюбените излизат и то на трета позиция, но дали ще имате куража и кога, това картите не показват. Много силен контрол над чувствата и емоциите.
Благодаря!

# 187
  • Мнения: 2 122
Роза, със сигурност ли е опериран твоя роднина?
Сложно е и е отговорно да се гледа за здраве, много малко хора го могат, затова не смея да кажа нищо. Иначе изтеглих карти.

# 188
  • Мнения: 4 770
Роза, със сигурност ли е опериран твоя роднина?
Сложно е и е отговорно да се гледа за здраве, много малко хора го могат, затова не смея да кажа нищо. Иначе изтеглих карти.
Силки, и аз съм  на същото мнение, но би ли соделила твоите карти за ситуацията? Просто да сравним с  моите .

# 189
  • Мнения: 3 674
Роза, със сигурност ли е опериран твоя роднина?
Сложно е и е отговорно да се гледа за здраве, много малко хора го могат, затова не смея да кажа нищо. Иначе изтеглих карти.
Силки, да със сигурност е опериран, вчера  през ноща към 2.20 е бил под ножа. Иначе съм съгласна, но все пак моля те, сподели си картите и как ги тълкуваш..много ми е притеснено.
Не ми е роднина, а много близък  човек.  

# 190
  • Мнения: 2 122
Добре, ще ги напиша, но макар че имам някаква идея какво казват, все пак далеч не съм сигурна. Ако някой е уверен, нека да тълкува.
Зададох два въпроса -
Какво се е случиол със С.?
Колесницата, 9 меч, 7 чаши и доп. към нея 10 чаши обърната

Как ще се възстанови след опер,ацията?
Рицар меч, Туз чаши, Звезда обърната

Първото, което помислих е, че е имало по-скоро манипулация, отколкото операция, и тя е нещо от сорта на стомашна промивка. Колесница, чаши като да е нещо, свързано с някакви вещества.

Другото е да е нещо, обострило се от стрес - язва, например, макар че всичко се обостря от стреса и напрежението.

# 191
  • Мнения: 4 770
Да, интересни карти. Прави впечатление обърнатата Звезда накрая и обърната 10 чаши също  на трета в първата комбинация. Ще помисля и аз върху твоите карти, но  и аз  не съм уверена да давам прогнози.

# 192
  • Мнения: 2 122
10 чаши обърната е към 7 чаши. Само пояснявам.

# 193
  • Мнения: 3 674
Благодаря Силки, да имало е обостряне, възпаление, и се е наложоло да го отворят. Оперирали са го уж за възпален апендисит...само дано не е било перитонит. Затова се тревожа. Сега лежи под наблюдение, и чакаме изяснение на картинката. Ако беше апендистим щяха да го пснат след 2 дена, но ще го държат малко повече. Иначе се чухме  и той иначе казва, че се чувства доста по-добре вече...

Само не разбрах, как би тълкувала картите излезли на  втория втпрос?

Как ще се възстанови след операцията?
Рицар меч, Туз чаши, Звезда обърната....

 Thinking

Момичета
, вие на давате прогнози, споко...само споделате излезлите карти. Никого няма да видя за "грешна " прогноза, защото не го мисля така. Просто ми е любопитно, какви карти излизат  оносно цялата тази напрегната  ситуация.

# 194
  • Мнения: 2 122
И мисълта за перитонит ми мина също като спомена апандисит и спешна операция. Тоя туз чаши е някакво изливане. Аз предположих промивка, но наистина може да сочи перитонит. По рицар меч да е бързото развитие, спешността.
А обърнатата Звезда може да сочи забавено въстановяване.

Общи условия

Активация на акаунт