Карти Таро тема 19

  • 17 185
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 767
Скрит текст:
Много екшън има тука, голямо раздвижване... Laughing

Тогава вземи първо се разбери с полтъргайста в дома ти и едва след това си тегли карти. Wink

соул ..... tooth



Момичета....при мен нещата се случват с много бърза скорост, напускам сегашната   работа и се  местя в  нов град от 1 септември. Много моля за карти  Praynig с въпроса :

 Ще намеря ли работа  на новото място до 2 месеца? /демек до края на октомври/



7 пентакли Звездата Светът -  Много сериозни карти, свързани с миналото,  освен това, посочват, че цял един етап от твоя живот приключва и ще се върнеш там откъдето си тръгнала, т.е съвсем отначало. Вероятно причината заради която се връщаш изобщо няма връзка с професионална реализация, съвсем друга е. Но така или иначе не можеш да избегнеш вече промяната. Звездата може би малко ще забави намирането на работа, но като цяло картите са отразили огромната промяна при теб и проблемите с които е свързана. Отново пиша, сериозни карти, сериозна промяна.

a.nik , искрено благодаря! Всяка твоя дума е в 10-ката. Да, много промяна имаше, цялата 2017 и 2018 бяха изключително тежки за мен, бях се затворила от всички, имах нужда да дълбая в себе си, много чистих. Иначе да, на новото  място тръгвам от нулата...причината не е професионална реализация, няколко са.  И нещата наистина тръгнаха в тази посока и аз не можех вече да  спра процеса...Само се надявам, там където отивам, да си заслужава. Като казаваш , че Звездата може да забави намирането, това значи ли , че до два месеца/ както беше зададено във въпроса , към картите/ няма да мога да намеря работа?

EmiliTaro,  това решение дойде от преди няколко дена. Аз съм все още в стария град, но да, търся работа в новия, подала съм на няколко места...но досега не  съм извикана на интервю.

Рози, би ли споделила, разбира се ако не те притеснява това, дали същата ситуация се е случвала на твои предшественици, майка, баба? Дали някоя от тях е вземала такова решение, дали е постъпила по същия начин? Питам защото Звездата и Светът някои, които се занимават с Таро, определят като кармични карти. Аз лично, не знам дали е така, затова много ми се иска сега да проверя това твърдение.

# 331
  • Мнения: 2 122
Здравейте! Преди няколко дни кандидатствах за позиция която ми харесва. Ще ми се обадят ли (взелат ли) ? А фирмата читава ли ще излезе?
Благодаря Simple Smile
П. П. Мога да върна жеста с карти напътствия на ЛС
Обаждане за интервю ли очакваш?
Добра ми се струва фирмата, стабилна и от по-голям мащаб, но или няма да се обадят, или дори да се обадят, перспективите ще са неясни, неопределени, без категоричност и ангажимент. В крайна сметка може би ще прецениш, че не си струва и ще потърсиш друга работа.
Кралица пентакли, Император, 2 мечове + 8 чаши

# 332
  • Мнения: 240
Здравейте! Преди няколко дни кандидатствах за позиция която ми харесва. Ще ми се обадят ли (взелат ли) ? А фирмата читава ли ще излезе?
Благодаря Simple Smile
П. П. Мога да върна жеста с карти напътствия на ЛС
Обаждане за интервю ли очакваш?
Добра ми се струва фирмата, стабилна и от по-голям мащаб, но или няма да се обадят, или дори да се обадят, перспективите ще са неясни, неопределени, без категоричност и ангажимент. В крайна сметка може би ще прецениш, че не си струва и ще потърсиш друга работа.
Кралица пентакли, Император, 2 мечове + 8 чаши
Благодаря Simple Smile
Да, обаждане за интервю очаквам.

# 333
  • Мнения: 2 122
Здравейте, давам обратна връзка. Преди около месец бях попитала как ще се развият отношенията между А и С. Silky ми изтегли 4 жезли, 3 жезли, Паж жезли. Към днешна дата отношенията ни се развиват положително и то доста бързо. Чак малко плашещо бързо Simple Smile
Ако някой иска отново ми изтегли карти, ще бъда благодарна. Въпросите са следните:
1. Ще има ли развитие на отношенията между А и С? Ще живеят ли заедно?
2. В момента С има известни емоционални/психологични проблеми от депресивния спектър. Ще успее ли да ги преодолее? Какво мога да направя, за да му помогна?
3. Третият въпрос касае лично мен. Ще се стабилизира ли скоро финансовото ми състояние?
Благодаря Flowers Hibiscus
Въпрос 1: Смъртта, Жрецът, Рицар пентакли
Някой от вас да е обвързан в момента? Тук ми се струва, че се задава край на някакви отношения, изглежда законни, но изчерпали се вече. Ако съм права, ще има развод. по-нататък нещата ще се развиват по-бавно. Не съм сигурна скоро да заживеете заедно, но и може да е за добро.

Въпрос 2: Случайно С. да работи по някакъв проект, много важен за него? По такъв повод ми се струва емоционално и физически изтощен. Трябва му помощ и ще я получи. Ако съм права в предположението си, му трябва партньор в работата, на който да разчита и да поеме част от отговорностите.
5 чаши, Светът, 8 пентакли + Асо пентакли

Въпрос 3: Изхвърча Колелото на съдбата, а картите са Любовниците, Слънцето, 4 меч
Няма да стане много скоро. Съжалявам.

# 334
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте, бих искала да задам и аз няколко въпроса:

1. Ще си намеря ли скоро добра работа?
2. Ще имам ли успех ако стартирам фирма сама/в съдружие?
3. Ще постигна ли финансов просперитет в обозримо бъдеще?

Благодаря Flowers Tulip

# 335
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Много екшън има тука, голямо раздвижване... Laughing

Тогава вземи първо се разбери с полтъргайста в дома ти и едва след това си тегли карти. Wink

соул ..... tooth



Момичета....при мен нещата се случват с много бърза скорост, напускам сегашната   работа и се  местя в  нов град от 1 септември. Много моля за карти  Praynig с въпроса :

 Ще намеря ли работа  на новото място до 2 месеца? /демек до края на октомври/



7 пентакли Звездата Светът -  Много сериозни карти, свързани с миналото,  освен това, посочват, че цял един етап от твоя живот приключва и ще се върнеш там откъдето си тръгнала, т.е съвсем отначало. Вероятно причината заради която се връщаш изобщо няма връзка с професионална реализация, съвсем друга е. Но така или иначе не можеш да избегнеш вече промяната. Звездата може би малко ще забави намирането на работа, но като цяло картите са отразили огромната промяна при теб и проблемите с които е свързана. Отново пиша, сериозни карти, сериозна промяна.

a.nik , искрено благодаря! Всяка твоя дума е в 10-ката. Да, много промяна имаше, цялата 2017 и 2018 бяха изключително тежки за мен, бях се затворила от всички, имах нужда да дълбая в себе си, много чистих. Иначе да, на новото  място тръгвам от нулата...причината не е професионална реализация, няколко са.  И нещата наистина тръгнаха в тази посока и аз не можех вече да  спра процеса...Само се надявам, там където отивам, да си заслужава. Като казаваш , че Звездата може да забави намирането, това значи ли , че до два месеца/ както беше зададено във въпроса , към картите/ няма да мога да намеря работа?

EmiliTaro,  това решение дойде от преди няколко дена. Аз съм все още в стария град, но да, търся работа в новия, подала съм на няколко места...но досега не  съм извикана на интервю.

Рози, би ли споделила, разбира се ако не те притеснява това, дали същата ситуация се е случвала на твои предшественици, майка, баба? Дали някоя от тях е вземала такова решение, дали е постъпила по същия начин? Питам защото Звездата и Светът някои, които се занимават с Таро, определят като кармични карти. Аз лично, не знам дали е така, затова много ми се иска сега да проверя това твърдение.
a.nik да, ще споделя, не ме притеснява. Това за кармичността на тези две карти , е доста интересно...и май ще е истина. За баба ми не знам, но за майка ми и баща ми със сигурност знам, че са взимали такива решения. Те  често са сменяли местоживеене  от един град в друг. Даже като се пенсионираха, се местиха пак...върнаха се в родното си място.

# 336
  • Мнения: 4 767
Здравейте, бих искала да задам и аз няколко въпроса:

1. Ще си намеря ли скоро добра работа?
2. Ще имам ли успех ако стартирам фирма сама/в съдружие?
3. Ще постигна ли финансов просперитет в обозримо бъдеще?

Благодаря Flowers Tulip

 5 жезли Влюбените 9 меча - не знам работиш ли в момента и каква нова " добра " работа търсиш, но не мисля, че в момента имаш достатъчно увереност и ресурс да започнеш сама бизнес. Като че ли зависиш от други хора сега и това не ти харесва, малко под влияние на емоциите го решаваш това.

# 337
  • BG
  • Мнения: 2 217
a.nik, благодаря за бързия отговор! Знам, че "добра" работа е много относително ... Търся финансова независимост, както много точно си отбелязала. Та въпросът ми е дали ще я намеря скоро, подавам за работа на различни места. Ще изчакам с инициативите за нещо собствено, наистина не се чувствам съвсем подготвена ...

# 338
  • Мнения: 4 767
a.nik, благодаря за бързия отговор! Знам, че "добра" работа е много относително ... Търся финансова независимост, както много точно си отбелязала. Та въпросът ми е дали ще я намеря скоро, подавам за работа на различни места. Ще изчакам с инициативите за нещо собствено, наистина не се чувствам съвсем подготвена ...

Мисля, че преди всичко трябва да си изясниш / избереш точна позиция си за това, което искаш. Дали да бъдеш наемен работник, т.е да работиш за някого и да си подчинена, но да имаш сигурен доход в края на месеца/ заплата/ , или да си със собствен бизнес, сама да ръководиш и сама да вземаш решения и най- вече сама да печелиш. Първо изясни това противоречие, после може отново да изтеглим карти. Защото така Влюбените ще излизат непрекъснато.

# 339
  • Мнения: 59
Моля за вашия коментар по следните карти :

Въпросът е : Как ще повлияят структурните промени във фирмата върху работата на мъж?

Картите са :

Луната / Магьосникът / Рицар пентакли

Моето скромно тълкуване : В началото ще е неясно ,но той ще впрегне всичките си  възможности  и в крайна сметка това ще го отведе то стабилност в работата .

# 340
  • BG
  • Мнения: 2 217
Благодаря за търпението и отговора, a.nik! Flowers Hibiscus Въпросът е дали ще започна скоро работа (наемен работник), която да ме направи финансово независима?

# 341
  • Мнения: 4 767
Моля за вашия коментар по следните карти :

Въпросът е : Как ще повлияят структурните промени във фирмата върху работата на мъж?

Картите са :

Луната / Магьосникът / Рицар пентакли

Моето скромно тълкуване : В началото ще е неясно ,но той ще впрегне всичките си  възможности  и в крайна сметка това ще го отведе то стабилност в работата .

Има нещо, което все още не  му е ясно и известно за тези промени. Ще има предложение, малко ще се забави, но може и да не го удовлетворява.

# 342
  • София
  • Мнения: 51
.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 13:42 от danaiva

# 343
  • Мнения: 59
Моля за вашия коментар по следните карти :

Въпросът е : Как ще повлияят структурните промени във фирмата върху работата на мъж?

Картите са :

Луната / Магьосникът / Рицар пентакли

Моето скромно тълкуване : В началото ще е неясно ,но той ще впрегне всичките си  възможности  и в крайна сметка това ще го отведе то стабилност в работата .

Има нещо, което все още не  му е ясно и известно за тези промени. Ще има предложение, малко ще се забави, но може и да не го удовлетворява.

a.nik ,благодаря ти !!! По какво тълкуваш ,че няма да е удовлетворен ? Питам заради моят явно грешен подход в тълкуването Simple Smile Ще дам обратна връзка възможно най-скоро !

# 344
  • Мнения: 4 767
Скрит текст:
Моля за вашия коментар по следните карти :

Въпросът е : Как ще повлияят структурните промени във фирмата върху работата на мъж?

Картите са :

Луната / Магьосникът / Рицар пентакли

Моето скромно тълкуване : В началото ще е неясно ,но той ще впрегне всичките си  възможности  и в крайна сметка това ще го отведе то стабилност в работата .

Има нещо, което все още не  му е ясно и известно за тези промени. Ще има предложение, малко ще се забави, но може и да не го удовлетворява.

a.nik ,благодаря ти !!! По какво тълкуваш ,че няма да е удовлетворен ? Питам заради моят явно грешен подход в тълкуването Simple Smile Ще дам обратна връзка възможно най-скоро !

Първо, Магът носи изненади, които не винаги са приятни и заедно с Рицар пентакли, реших, че може да не са очакваните. И цялата комбинация говори за нещо неизвестно, нещо скрито, което естествено ще излезе наяве.

Общи условия

Активация на акаунт