Карти Таро тема 19

  • 17 252
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 770
Скрит текст:
Момичета, написах писмо до някой който много ми липсва. Но не знам дали, това писмо ще промени съдбата ми по отрицателен за мен начин. Все пак животът ни дава и ни взима хора. Аз в ситуацията не реагирах по правилен начин. Но и обидата бе голяма.
Ще ми кажете ли моля ви дали да изпратя писмото си тая вечер - ще има ли отрицателни последици за мен? Не знам дали това писмо е все още искано и чакано. Но днес цял ден мисля за човека и ми се реве зверски.
Моля ви за помощ.

Искаш, някой да ти изтегли карти ли? С какъв въпрос?

# 601
  • Мнения: X
Скрит текст:
Момичета, написах писмо до някой който много ми липсва. Но не знам дали, това писмо ще промени съдбата ми по отрицателен за мен начин. Все пак животът ни дава и ни взима хора. Аз в ситуацията не реагирах по правилен начин. Но и обидата бе голяма.
Ще ми кажете ли моля ви дали да изпратя писмото си тая вечер - ще има ли отрицателни последици за мен? Не знам дали това писмо е все още искано и чакано. Но днес цял ден мисля за човека и ми се реве зверски.
Моля ви за помощ.

Искаш, някой да ти изтегли карти ли? С какъв въпрос?

Да, искам. Тоя порив е неудържим. Не знам с какъв въпрос.
Какво ще се случи ако изпратя писмото и дали това писмо, ще промени съдбата ми по отрицателен начин.

# 602
  • Мнения: 4 770
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета, написах писмо до някой който много ми липсва. Но не знам дали, това писмо ще промени съдбата ми по отрицателен за мен начин. Все пак животът ни дава и ни взима хора. Аз в ситуацията не реагирах по правилен начин. Но и обидата бе голяма.
Ще ми кажете ли моля ви дали да изпратя писмото си тая вечер - ще има ли отрицателни последици за мен? Не знам дали това писмо е все още искано и чакано. Но днес цял ден мисля за човека и ми се реве зверски.
Моля ви за помощ.

Искаш, някой да ти изтегли карти ли? С какъв въпрос?

Да, искам. Тоя порив е неудържим. Не знам с какъв въпрос.
Какво ще се случи ако изпратя писмото и дали това писмо, ще промени съдбата ми по отрицателен начин.

Рицар меча , Магът, Кралица жезли -
Не мисля, че ще има промяна на съдбата ти по картите, но пък се вижда, че каквото и да ти  говорят и картите и аз, ти ще направиш това, което си си наумила. Няма шанс да те спре нещо. Самият начин на поднасяне на съобщението, чрез писмото и написаното в него, вероятно е само твоята истина, в смисъл твоята гледна точка. Малко агресивно и напористо е, като начин за свързване и изясняване. Но ....не може нищо да те спре.

# 603
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета, написах писмо до някой който много ми липсва. Но не знам дали, това писмо ще промени съдбата ми по отрицателен за мен начин. Все пак животът ни дава и ни взима хора. Аз в ситуацията не реагирах по правилен начин. Но и обидата бе голяма.
Ще ми кажете ли моля ви дали да изпратя писмото си тая вечер - ще има ли отрицателни последици за мен? Не знам дали това писмо е все още искано и чакано. Но днес цял ден мисля за човека и ми се реве зверски.
Моля ви за помощ.

Искаш, някой да ти изтегли карти ли? С какъв въпрос?

Да, искам. Тоя порив е неудържим. Не знам с какъв въпрос.
Какво ще се случи ако изпратя писмото и дали това писмо, ще промени съдбата ми по отрицателен начин.

Рицар меча , Магът, Кралица жезли -
Не мисля, че ще има промяна на съдбата ти по картите, но пък се вижда, че каквото и да ти  говорят и картите и аз, ти ще направиш това, което си си наумила. Няма шанс да те спре нещо. Самият начин на поднасяне на съобщението, чрез писмото и написаното в него, вероятно е само твоята истина, в смисъл твоята гледна точка. Малко агресивно и напористо е, като начин за свързване и изясняване. Но ....не може нищо да те спре.
Давам ти ОВ веднага, точно преди 30 сек. го изпратих. Но то не описва нищо за изясняване, изцяло съм описала начина по който се чувствам и е изпълнено с любов. Да едностранчиво е защото съдържа моите чувства. Не съдържа уточняване на вина. А що се отнася до начина на свързване - това е обичайният начин когато един от двамата иска да си излее душата и не търси диалог. Това е приетият ред.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 20:41 от Анонимен

# 604
  • Мнения: 443
Здрагвейте,бих искала да Ми погледнете какви чувства има към мен и перспективи на отношения? И на двамата първите букви са С,благодаря предварително

# 605
  • Мнения: 4 706
Зори, отново ли за С. става дума? Ако да, мисля че си постъпила добре и ще ти олекне. Ако бяха наблизо картите ми щях да изтегля и аз.

# 606
  • Мнения: 2 122
Зорница, всъщност си бясна и го предизвикваш. Ще постигнеш грандиозен скандал и окончателно ще си отрежеш пътя към този мъж. Това търсиш. По картите на А.ник.

# 607
  • Мнения: X
Зорница, всъщност си бясна и го предизвикваш. Ще постигнеш грандиозен скандал и окончателно ще си отрежеш пътя към този мъж. Това търсиш. По картите на А.ник.
Не не търся това. Написах че го обичам и ми липсва. Бясна съм на ситуацията. Не на него. Аз вече го изпратих, мога ли да направя нещо?

# 608
  • Мнения: X
Здравейте! Изтеглих Таро карта за деня " смъртта ". Какво мислите за нея?

# 609
  • Мнения: 10 210
Здравейте! Изтеглих Таро карта за деня " смъртта ". Какво мислите за нея?
Има нещо трансформиращо, през което трябва да преминеш. Нещо, което вече не работи и трябва да го пуснеш да си отиде.

Не знам доколко работи това с "дневните карти". Не съм проследявала. Картите винаги улавят енергийно важните неща в живота ни, а ние да ги насилваме да е конкретно за днес, че и с една карта. Не одобрявам.

# 610
  • Мнения: 2 122
Зорница, всъщност си бясна и го предизвикваш. Ще постигнеш грандиозен скандал и окончателно ще си отрежеш пътя към този мъж. Това търсиш. По картите на А.ник.
Не не търся това. Написах че го обичам и ми липсва. Бясна съм на ситуацията. Не на него. Аз вече го изпратих, мога ли да направя нещо?
Моите карти на въпроса какво ще постигнеш с това писмо в отношенията си с него са Рицар меч, Обесен, Силата. Мисля, че няма нужда от коментар.

# 611
  • Мнения: 4 770
Относно картите за деня, в началото като си купих моите карти, аз също си теглех всеки ден по една карта. Доста време така. Забелязах, че малките аркани се проявяват по някакъв начин през деня, но големите аркани, ми бяха доста трудни като послание в рамките на един ден. Та затова, още тогава бях си решила за себе си, че  е добре да следя големите аркани, кой след кой се пада, през какъв период ми излизат големите аркани и следях и кои от малките аркани, предшестват големия. Примерно, днес е излязла Смъртта, какво ще излезе след нея, утре...и така. Когато излизаха често само ГА, винаги имаше събитие, което беше доста значително като преживяване и ситуация.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 22:03 от a.nik

# 612
  • Мнения: 2 122
Тъкмо щях да казвам, че като карта на деня подходящи са картите от МА. ГА сочат процеси, които не преминават за един ден.

# 613
  • Мнения: 7 737
Ние с Мм пак в смъртоносни отношения


Теглих и на отношения с добър приятел, взаимно ни е мъчно един за друг, не са любовни връзки

# 614
  • Мнения: 10 210
Херцен, да тълкуваме ли? Ти си знаеш.. С мъжа - така трябва. С приятеля - сигурно и ще се видите, няма да са само приказки.   

Общи условия

Активация на акаунт