Магията на изтока - тема 58

  • 15 047
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 218
Elvis Han Heart Eyes наистина е много чаровен.Многоооооо,а какъв разкошен глас Heart

Three Lives, Three Worlds, The Pillow Book е обявен за някое време през 2020
Пореден трейлър - много Раба и онзи с бялата коса,Барон - НЕ




Марио,Тик,Ananda Matthew и Nichkhun (певец,член на корейска група 2 PM) ще вземат участие в предаване -TheBROTHERsTH.Това щяло да е революция в шоу (за мъжки идол ) програмите в Тайланд. 4-мата ще използват своите знания и умения,за да преобразят 20 мъже по такъв начин,че жените да ги харесат и последват.
Скрит текст:





# 601
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Йо!

Нямах време за гледане последната  седмица, че пак пътувах надалеч, но поне G Senjou no Anata to Watashi го движа в крак с излъчването в Япония.
Завърза се историята с баткото, бившата и новороденото бебе (кръстиха го Ичигоро, ичиго на японски е ягода, демек Ягодчо, хаха). Все имам някакви надежди, че бебето не е от баткото и има някаква друга драма в този триъгълник, извън главните трима пишман-цигулари, но да видим. Още не са ни го изяснили.

Сега ще наваксам с втори епизод на шеф-готвач Такуя Кимура. И там е интересно - край печката и фурната с Кимура и останалите самураи.
Ааа, да, и безработният вуйчо (Тома Икута) не съм го пропускала. Успях да гледам трети епизод.
Дам, как го забравих. Там беше весело с каката и зетя, хаха. Страшно японско семейство.

Най-после Тревър се завърна на китайска земя. Приядоха ми се онзи ден баодзъ, като видях новото му видео. Ще се правят тези дни, няма как.

# 602
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Гледам последните дни тийзърите на новия сериал на Хьон Бин и Сон Йе Джин, който ще стартира след Melting Me Softly и им се чудя на тъпоумието на корейските сценаристи. Пак се заиграват със злото дебело севернокорейско човече (в първите епизоди на Melting Me Softly също го направиха).

В Crash Landing on You Бини ще го играе севернокорейски войник, а кифлата ще бъде чеболка, която попада в територията на север от 38-мия паралел "случайнооооооо", след инцидент с парапланер.
Те чеболките в Южна Корея редовно го правят този номер - приземяват се в Северна Корея с парашути, а войниците, който ги посрещат там, са все едни добронамерени и секси парчета, като Хьон Бин.
Отново той ще спасява положението с рейтингите на tvN. Няма друга основателна причина, за да се следи. Останалото - корейски цирк и заигравка с братята от Север.
Бини го гледах преди години във филм, в който игра севернокореец. Нещо взе да му харесва.

# 603
  • Мнения: 9 218
Joy Joy Joy
Иха Smiley колко екстремно и разнообразно.Никога не съм си представяла това в корейски сериал.Тя на парапланер Scream Няма ли по-изискани спортове за кифлата?
Толкова е забавно,почти като Хони-то,който за малко да бъде дядо.

Цитат
...приземяват се в Северна Корея с парашути, а войниците, който ги посрещат там, са все едни добронамерени и секси парчета, като Хьон Бин.
От утре се записвам и ще стискам палци да се случи както във вица "Поради ураганния вятър републиканското първенство по парапланеризъм прерасна в международно."

Гледах корейски филм.Късометражен -Human Form,който за около 10 мин. нагледно показва какви са стандартите за красота в месомелачката наречена Корея. Това не е хорър с малки момиченца късно вечер на извънградски път или усмихнатия Пениуайз. Не. Това е хорър действителността в страната където е явно е  въпрос на чест да минеш през пластична клиника,но и след това съседките да те одумват,че си минал.
Финалът също буди въпроси
Какво не е наред?Защо мълчат на масата?Какво се обърка?Защо не я показват?

Ако някой иска да го види - тук

# 604
  • DE
  • Мнения: 9 068
Прилича на филм на ужасите  #Crazy баси и сбърканата нация Tired
Жалко, че и по нашите ширини все повече се налагат болни мозъци с нелицеприятни корекции, тъжно, много тъжно.

# 605
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Tuon, то интересното на този сериал ще е как така Бини, който ще е в ролята на севернокорейски войник, ще се озове в Сеул, защото в Пхенян любов няма как да въртят.
Сигурно злото дебело севернокорейско човече ще го изпрати като шпионин в Сеул или пък Бини ще успее да избяга на лодка при своята любима тъпа южнокорейска кифла.

Относно пластичните операции... За психотерапевт са. Цялата им болна нация.

# 606
  • Мнения: 9 218
Допълвам за Human Form
Гротеска са,но е налично всичко,което се смята за красиво - бяла кожа,плътни устни,големи очи,без характерната за азиатците извивка,малко носле и триъгълна брадичка.Всички еднакви и ако не си като тях се чувстваш сам и излишен.

Рос,ама колко щеше да е по-интересно да се обичаха в Пхенян Joy То в Сеул всеки може.
Ако го догледаш ще чакам,за да разбера как Бини ще стигне до Тя и как накрая ще се обърне срещу родината,вожда,партията майка в името на любовта.

В последно време много се смея на невероятния корейския подем в областта на драмите,но тази година гледах цели 3 хубави и един биващ сериал.
Обаче са по-продоктивни в скандалите.Мернах нов невероятен и разтърсващ скандал в к-попа - някой от някоя група (простете невежеството ми) е хванат,че е пушил марихуана и е натирен от групата си.

# 607
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Да, този, който изгониха е Уоно от MONSTA X.
Харесвах го, но в Корея такъв е шоубизнесът. Днес си на върха, а утре абсолютно никой. Но продължавам да слушам парчетата на групата му, защото са ми любимци от създаването си.

А за сериалът на Бини... Ще го гледам, разбира се, но само заради неговото участие. Не го пропускам, твърде ми е свиден и скъп, в колкото и безумни корейски сапунки да се напъха.
Той е класа, онази корейска класа, заради която започнах да гледам преди десет години.
В началото на декември ще започне, така че ще коментирам. Ще има включвания от севернокорейският фронт.



# 608
  • MJF
  • Мнения: 8 613
E не сте "прекалили" с писането в моята пауза  Wink. Послушни сте били  Laughing  Hug.


You, Me, and Bach 2 изгледах. Продължава да ме кефи туй главното трио. Отпуснаха се и си приказват в различни комбинации един с друг и най-главното е че конструктивно и полезно, от тези приятелски разговори дето заместват психолога. Така че един вид има такъв, с "п" в това заглавие и аз съм на кеф  Wink Laughing.
Скрит текст:
Развесели ме пианистката-хлапето на домакинята- каквото е чула е на устата ѝ  Laughing.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 08:38 от Шошулчо

# 609
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Ore no Hanashi wa Nagai - епизод 4

Вуйчо (Тома Икута) явно ще докара вуйна в семейството, хаха.
Браво на японците. Знаят му майсторлъка на добрата семейна драма, с много комични моменти и поуките от живота, всичко, с което се сблъскаваме и ние в семействата си.
Кучето Коске беше гвоздеят в този епизод, хаха, с дрехите и храната за хиляди йени. Култови са.
Сега чакам кандидат-вуйната. Стана много весело.

Само добро този сезон от японците. Прекрасни човешки драми. Забавни, интересни... Абе, японско на макс, като в доброто време.

Шеф-готвач Кимура си готви френските манджи и радва в Grand Maison Tokyo, триото цигулари също в G Senjou no Anata to Watashi, вуйчо Тома Икута, а и Кахоко с новия ѝ сериал - Doki no Sakura, който е с висок рейтинг в Япония. Казухико Юкава си казва тежката дума там, като сценарист, но и участието на Макеню, който си води голямата фен база след него. Завързаха се там нещата между него и нашата Сакура (Кахоко).

И като споменах Макеню, та, трейлър на новият му филм - Our 30 Minute Sessions, който излиза на 24 януари в Япония.

# 610
  • MJF
  • Мнения: 8 613
Хехе, ама тоз нашия вуйчо и вуйна имал освен кафеени кашони  Mr. Green. Че и куче ще ми докарат. Така , така, чакам да качат Ore no Hanashi wa Nagai 3.

# 611
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Той е качен от седмица, но ти продължавай да си чакаш.

# 612
  • Мнения: 5 265
Започнах да гледам He Who Can't Marry с Хироши Абе. Определено ще го следя.

# 613
  • MJF
  • Мнения: 8 613
rossonera, хвърли ме в тъч  Crazy. Ходих да търся 3, отворих го и се успокоих. Видян. Грешка в номерацията преди значи. Така де, аз че съм обула кънките съм. Това че забелязах твоя липса и че може като нищо да се случи такова нещо тогава -факт. Но тоз път се е разминало  Laughing, всичко започнато от мен текущо е видяно  bowuu.
 Wink Hug
bell_87 ме подсеща че и аз трябва да го почна японския сезон 2 с Хироши. Но май няма "много" преведени и качени за мен епизоди още.

# 614
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 556
Ти чакаш dramacool да ти качат епизод 4 на Ore no Hanashi wa Nagai. Качен е на друго място, но твоите хора, където гледаш, още спят.
Все ти се налага да чакаш. Големи каплпазани са тия, но не могат да разминат преводачите. Те са дъното.

Японският Шерлок - преведоха първи епизод на английски и преводачът изчезна яко дим.
Останалите къде спят, къде блеят. Онзи лъжец, преводачът на Токийските ергени уж трябваше преди три седмици да пусне трети епизод - е, няма го. Изчезна, както и предполагах. За седем месеца "геройски" е превел целиииииии два епизода по 39 минути.
На Сузу преводачът никой не го е виждал от месеци. Тоя е за бой. Голям измамник. Вече втора година превежда сериал от 9 епизода и когато се появи лъже, че скоро ще пусне и останалите до финал.

Радвай се, че поне Тома Икута го качват точно всеки вторник, защото пускат версиите с английския превод на Sony GEM.

Общи условия

Активация на акаунт