Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 78 145
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 032
Номерът на Заг е 397, списъци с номерата на всички имитации и съответните им оригинали на конкретния производител ги има на 1-ва страница на темата, има и списък на кои фирми са сполучливите имитации според мненията в темата.

# 586
  • Мнения: 568
Да похваля номер 338 на Заг - Love Story by Chloe. Не зная колко е сходен с оригинала, но трайността му е забележителна, да не кажа - умопомрачителна! Намерих някакво малко, забравено флаконче, купувано преди 2-3 месеца и изглежда, в разгара на лятото съм го бутнала в чекмеджето, но ето, че ми попадна отново пред погледа. В първите няколко минути, даже на мен ми идва малко остър и натраплив (харесвам по-скоро тежки, плътни парфюми), но впоследствие се понасяме...Изследвам го от няколко дни и още не знам дали ми харесва толкова, че да повторя с по-голям флакон. Ще видим...

# 587
  • Мнения: 4 140
Mrs. Tiggi-M много ти благодаря за мнението за Love story. Това е единственото Chloe което ми харесва и благодарение на Нотино и физическият им магазин се сетих как се казва. Канех се дори да си купя оригинала, но щом има на Заг, тази опция веднага отпада. Не за друго, а защото на работа не мога да нося парфюм и оригинала ще ми отлежава прекалено много време.
Love story има два варианта - тоалетна вода и парфюм, които обаче миришат различно, но и двата много ми харесват. Парфюма в началото мирише леко натрапчиво, но след 30 минути се показва една страхотна роза и за мен мирише страшно класно (не знам, защо правя такава асоциация, но...) . Тоалетната вода, не остава по-назад и тя също е много интересна като не мога да определя дали наистина мирише на мушкато (тук цитирам състава по спомен), но и тя ми харесва.
Понеже аромата е стар, дори не си бях помислила да го търся сред имитациите, но ето че го има.
Още веднъж мерси!
Ако можете да препоръчате още добри попадения от него, ще се радвам много. Simple Smile

# 588
  • Мнения: 561
Здравейте, парфюмни! Аз напоследък предимно ви следя, защото няма кой знае какво ново да отчета. Минавам да кажа, че в Кауфланд до Варна мол пак има щанд на Баргело. Може би най-после ще се наканя да ги пробвам.
Искам да попитам също така за Черната орхидея на Мартинез - някой беше писал назад, че се е сдобил с нея - какви са впечатленията след ползване? Дойде ред да си я подновявам и се чудя във версия на кой да я пробвам. Май преди и на Баргело беше хвалена, трябва да се разровя назад. Досега съм пробвала на Рефан, Заг и Гиза.

# 589
  • Мнения: 2 259
Здравейте, парфюмни! Аз напоследък предимно ви следя, защото няма кой знае какво ново да отчета. Минавам да кажа, че в Кауфланд до Варна мол пак има щанд на Баргело. Може би най-после ще се наканя да ги пробвам.
Искам да попитам също така за Черната орхидея на Мартинез - някой беше писал назад, че се е сдобил с нея - какви са впечатленията след ползване? Дойде ред да си я подновявам и се чудя във версия на кой да я пробвам. Май преди и на Баргело беше хвалена, трябва да се разровя назад. Досега съм пробвала на Рефан, Заг и Гиза.

Да, аз бях писала за Черната Орхидея. Мисля, че им се е получила супер и разлика почти не намирам с оригинала. За инфо не съм гледала и търсила други имитации. Иначе на мен се държи около 3-4 часа, но и оригинала не ми се задържа по-дълго на кожата.

# 590
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
На мен лично на Черната орхидея на Мартинез ми липсва нещо. Онзи ден ходих да я пробвам, но не ми допадна и забърсах Vanille Fatale вместо нея. Видях в списъка на първа страница  че Рефанската е по-пипната и ще ходя да преслушам и там тия дни Simple Smile

# 591
  • Мнения: 42
Бърбъри хър го има и в имитация на Баргело,но при мен трайността липсва. Аз онзи ден купих от Баргело в Истанбул Скандал,Извънземното на Мюглер и Нощният трезор на Ланком-доволна съм. На ММ взех Армани- Код,каза че много му харесва и не го различава от оригинала. Яд ме е ,че не се възползвах от техния Парфен,но нямаха каталози ,а знам че от бг каталозите и техните имат разлика.Все пак пробвах някакъв аромат на шоколад,беше хубав ,но не се върнах да го взема....за съжаление

# 592
  • Мнения: 18 589
Мамите от Връбница или Надежда/ако има изобщо такива/ къде пазаруват имитационна парфюмерия. От близо 3 години не бях в района и не знам.

# 593
  • Мнения: 390
Рефан си взимам от магазинчето зад спирката на автобус 83 и 86(при Шел на Ломско)А Заг Зодиак има точно на спирката на трамвай 6 и автобус 108 (близо до Билла)

# 594
  • Мнения: 4 140
Аз съм също от района Надежда/Връбница/Свобода и давам 10 от 10 за магазинчето на Рефан, но на Заг не се сещам. Знам разбира се къде е мястото, но там има някакви MMZ парфюми и никога не съм влизала, защото са ми непознати. В него ли предлагат Заг?

# 595
  • Мнения: 18 589
Благодаря ви, аз съм в района до Била и Т маркет, сравнително близо до там, много близко до метростанция Бели Дунав, остава само да се ориентирам точно къде са. ММЗ и аз не съм влизала, то май беше някъде при близнаците.

# 596
  • Мнения: 914
Здравейте, парфюмни! Аз напоследък предимно ви следя, защото няма кой знае какво ново да отчета. Минавам да кажа, че в Кауфланд до Варна мол пак има щанд на Баргело. Може би най-после ще се наканя да ги пробвам.
Искам да попитам също така за Черната орхидея на Мартинез - някой беше писал назад, че се е сдобил с нея - какви са впечатленията след ползване? Дойде ред да си я подновявам и се чудя във версия на кой да я пробвам. Май преди и на Баргело беше хвалена, трябва да се разровя назад. Досега съм пробвала на Рефан, Заг и Гиза.
И аз я имам на Мартинез. Повече ми харесва от Рефан, с двойни капки. Всъщност мисля, че е точно обратното - онази загадъчна сладост липсва в Рефанската. При мен, Мартинската действително изчезва след някой час, но това е на моята кожа и донякъде, според моят нос.

# 597
  • Мнения: 2 166
Момичета, днес посетих два шоурума и си намерих нова любов, Starry Night на Монтал, Интенс кафе и Aoud Black също ми хареса.
Starry Night дали го предлагат някъде като имитация или оригинала да взимам?

# 598
  • Мнения: 390
Надежденски момичета,и аз нямам представа защо пише MMZ,но от години пазарувам парюмчета на Заг от там(когато ме мързи да отида до Княз Борис)Даже ако искаш даден парфюм,а го нямат в момента,правиш си поръчка и те ти го докарват.

# 599
  • София
  • Мнения: 4 494
Starry Night дали го предлагат някъде като имитация или оригинала да взимам?
Няма имитация.

Общи условия

Активация на акаунт