Подготовка за малкия човек - тема 8

  • 37 366
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 614
За Др. Браун се включвам с мнение от приятелка - изключително е доволна, така си е отхранила и двете деца, според нея са много добри, минали са без колики и без никакви проблеми.

Ако ми се наложи, сигурно ще взема такива.

# 736
  • Мнения: 689
Взех за бебо залъгалки на авент но след като ги стерилизирах видях, че се пълнят вътре с вода нормално ли е? Сега седят от вътре побелели като  захабени

# 737
  • Мнения: 25 767
Взех за бебо залъгалки на авент но след като ги стерилизирах видях, че се пълнят вътре с вода нормално ли е? Сега седят от вътре побелели като  захабени
Не трябва да се пълнят, нарушена им е целостта.

# 738
  • Мнения: X
Момичета, кои пеленки са най-хубави - тензухени, муселинови, барехетни или памучни? Виждам, че има различни видове. Аз ще ги използвам основно за постиляне, а съм гледала че слагат и върху хавлийката и така го забърсват след баня.

# 739
  • Мнения: 25 767
Момичета, кои пеленки са най-хубави - тензухени, муселинови, барехетни или памучни? Виждам, че има различни видове. Аз ще ги използвам основно за постиляне, а съм гледала че слагат и върху хавлийката и така го забърсват след баня.
Тези от Джъмбо. Перфектни.

# 740
  • Мнения: 560
Тензухени и муселинови постилам върху хавлията преди да увия бебето в нея. Попиват бързо водата и са мекички и нежни към кожата.
Бархетни ползвам да постилам на дивана, в кошчето за кола, да нося на детска консултация да си постилам моя си пеленка, да завивам ако не е достатъчно студено за одеяло. Вземи си всякави видове и ще им намериш приложение.
Всички залъгалки на Авент ми се пълнят с вода /общо 6/. Не ми харесва, но явно са им такива. Едва ли съм попаднала на 6 дефектни. Забелязвам, че водата влиза откъм дръжката.

# 741
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Момичета, кои пеленки са най-хубави - тензухени, муселинови, барехетни или памучни? Виждам, че има различни видове. Аз ще ги използвам основно за постиляне, а съм гледала че слагат и върху хавлийката и така го забърсват след баня.
Тези от Джъмбо. Перфектни.

+1
Грам си нямам идея какви са Grinning

# 742
  • Мнения: X
Взех от Джъмбо 4бр.за 10лв.памучни са май, но се чудех дали избора ми е добър. Много са мекички. 😊

# 743
  • Мнения: 6 638
Аз ползвам биберони на Нук и също се пълнят с вода, откъм дръжката влиза.
+1 за пелените от Джъмбо

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Мислех да взимам залъгалки на Авент,предвид цената предполагах,че са качествени,но явно не са. Относно пелените повечето мами маи ползват предимно памучни или тензухени.

# 745
  • Мнения: 330
Аз имам до момента 3 бр залъгалки на Авент, всеки ден се стерилизират, но вода няма. Според мен не е нормално.

# 746
  • Мнения: 1 472
Имам биберони залагълки Авент, Нук, Канпол, Томи типи. И във всичките си влиза вода, дори и при плакнене като е паднал на земята, и при миене и изваряване. С леко присвиване на силикона/латекса, водата си излиза.

# 747
  • София
  • Мнения: 39 787
Моля пуснете нова тема.

# 748
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
И аз съм ползвала авент, томи типи, нук и дм-те биберони- във всички влизаше вода.

# 749
  • Мнения: 1 554
И ние взехме различни и също влиза вода. Не знам от къде и какво да ги правя. Да ги хвърля ли като влезе, какво да ги птаравя...?

Общи условия

Активация на акаунт