"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 364
  • 772
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 140
Здравейте мили момичета този месец правихме стичулация с кломен от 5ти ден на мц 5×1 на 14 ден имах Ф 20.5мм бихме прегнил 10 000ед. И от 16 ден на мц пих утрогестан за 10 дни по 2 таблетки но малко след прегнила започнаха пмс всеки ден и ми е отпаднало сънливо нервно много и едно леко гадене от някой миризми бт е 36.9 и немърда от няколко дни последния мц беше на 08.08 та въпросът ми е имам ли шанс да е станало и кога да направя тест
15-16 дни след като си била прегнила би трябвало да покаже тест. Не ти ли казаха кога да пуснеш кръвен или да направиш тест? Гаденето и неразположението може да са от утрогестана, много момичета са ми казвали, че не се чувстват добре от него, но няма как...
И мин месец го пих но нявах никакви оплаквания от него а сега е др и имам течение прозрачно без мирис нз от какво е не съм имала досега и тая тъпа болка в корема и кръста все едно ми е дошло но по слабо присвива ме и ме отпуска и така постоянно...когато ходих последния път при АГ Ф се беше спукал каза че всичко е ок и ако тоя месец не стане се хвърлял през прозореца било всичко като по учебник по неговите думи

# 241
  • Мнения: 1
Добър вечер, мамите..

Следната ситуация.. С приятелката ми правихме последно секс на 12.08 тази година, пътуване и такива неща.. Миналия месец ѝ дойде на 28 или 29 не помня.. Този месец на същата дата ми каза, че ѝ закъснява, правила тест на 30-ти, бил отрицателен, майка ѝ е казала, че твърде рано си е направила теста и реално още не ѝ закъснявало тогава.. По нейните сметки вече е 4-ти ден от закъснението.. Въпроса ми е.. Какви са шансовете, ако направи тест сега да отчете правилно? Или колко време е нужно да мине, за да се направи тест..

Друг въпрос.. Понеже имаше много нередовен цикъл, ходи на лекар и ѝ изписаха противозачатъчни, които трябваше да пие 3 месеца, но ги пи само около месец и половина, гинеколожката ѝ каза, че всичко е наред и трябва да си има редовен цикъл вече, възможно ли е след време отново да се получат проблеми?
Причината била някакви кисти, сега ги нямало, но аз не изключвам варианта отново да се е появило нещо..

До към края на Април пиеше противозачатъчните, демек от тогава са минали около 4 месеца, беше си и редовен и траеше, смисъл кървеше около 3 дни.

Благодаря предварително.

П.П. Под този и миналия месец имам предвид Юли и Август..

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 20:05 от Ивайло Доровски 641818

# 242
  • Мнения: 4 518
Ивайло, утре сутрин с първа урина да направи тест, ако е отрицателен другата седмица е време да посети лекар, ако още не ѝ е дошло.
Между другото ѝ кажи, че противозачатъчни не се спират така, когато реши.

# 243
  • Мнения: 30
Здравейте не знам дали пиша на правилното място Моля за извинение
Бих искала да попитам дали някой е имал като моя проблем
Правя опити за бебче цикълът ми дойде на 16.08 и на 20.08 ми свърши
5 дена след цикълът ми започнаха да ме болят гърдите при натиск все едно мусколна треска помислих си че е заради овулацията болката до днес не е изчезнала
Никога не ми се е случвало такова нещо и такива болки
Ще съм Ви много благодарна на всички който отговорят

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ако питаш дали болката е от бременност - не е.

# 245
  • Мнения: 1 913
А какъв е въпроса?

# 246
  • Мнения: 30
Дали някой е имал същият проблем

# 247
  • Мнения: 2 515
Повечето ни болят гърдите около овулацията и преди цикъл. Почти всеки път. И не, не е проблем болката в гърдите.
Ти сега го забелязваш, защото си се вторачила в мисълта за бременност.

И темата, в която пишеш е „Бременна ли съм”, което предполага, че се чудиш дали си... Simple Smile Още не си, но след седмица, може и да си. Успех.

# 248
  • Мнения: 30
Не просто незнаех къде да пиша регистрирах се преди час
Не съм се втурачила просто за мен това е нещо необичайно до сега не ми се е случвало
Благодаря за отговора BornToBeHappy

 За мен не е нормално 5 дена след цикъл да ме болят така гърдите до днес не е спряла болката
Малко не е страх
Тъй както не съм в България
В чужбина съм и прегледите са доста скъпички помислих че някой може да даде мнение тук

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 06:51 от AnMary

# 249
  • Мнения: 2 515
Нищо ти няма, ще видиш. Simple Smile

# 250
  • Мнения: X
Здравейте!Не знам дали е точната група но все пак ще ви попитам имах бледо розово зацапване 2 дни преди цикъл днес като се събудих и усетих че нещо ми потече там долу и беше воднисто по принцип правим с мъжа ми опити за бебе възможно ли е да е станало?

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 07:43 от Анонимен

# 251
  • Варна
  • Мнения: 780
Хормонален дисбаланс е моето предположение. Аз лично съм ходила на преглед при болки в гърдите СЛЕД цикъл. На жлезите нищо им нямаше. За хормоналния дисбаланс на своя глава реших, че няма да пия нищо. След 2-3 цикъла се нормализирах от самосебе си. Но моите болки бяха по-скоро стрелкащи от време на време, не постоянни.

Засече ли дали овулацията е минала?

# 252
  • Мнения: 25

Здравейте, не знам дали е точната тема, но вече полудявам. Бледа втора черта на тест вчера в деня когато очаквам цикъла, днес още два теста със същата бледаа черта. Чудя се обаче защо не се удебелява. Не съм в града и най- рано след два дена мога да пусна кръвен. Моля кажете какво мислите? Извинявам се, ако не е удачната тема! Оначе shure check е от вчера , а другия от днес. Чертата е еднаква на живо но светлината на снимките е малко различна.... охххх откачам вече :/

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 19:08 от TeddyG

# 253
  • Мнения: 1 293
Виждам много бледа сянка. Изчакай малко и ако не дойде направи още един. Дано има нещо.

# 254
  • Мнения: 25
Да, шуърчека, сякаш е беше по- розова, но са бледи, не знам какво да мисля, след колко време да повторя ?

Общи условия

Активация на акаунт