"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 338
  • 772
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 11 477
Ами то 7 г.с. и 4 дни си е точно осма г.с.

# 511
  • Мнения: 74
maci_pisana възможно е пикливия тест да те подведе. Направо си кръвен, там няма как да се обърка.

Дали да изчакам още време. Или да направя още 1, 2 теста?

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
При редовен цикъл  и закъснение от 6-7 дни всеки един тест ще отчете, ако има бременност. Направи си още един тест. Ако е отрицателен и менструацията липсва отиди на преглед.

# 513
  • Мнения: 74
При редовен цикъл  и закъснение от 6-7 дни всеки един тест ще отчете, ако има бременност. Направи си още един тест. Ако е отрицателен и менструацията липсва отиди на преглед.

Мога ли сега да направя или трябва задължително сутрин?

# 514
  • Мнения: 15 356
При такова закъснение може по всяко време.Успех🤞

# 515
  • Мнения: X
При редовен цикъл  и закъснение от 6-7 дни всеки един тест ще отчете, ако има бременност. Направи си още един тест. Ако е отрицателен и менструацията липсва отиди на преглед.

Мога ли сега да направя или трябва задължително сутрин?

Ако имаш 2 теста – можеш да си направиш 1 сега, а за по-сигурно – утре сутринта.

# 516
  • Мнения: 56
Не. Ще изчакам още ден , два и ще направя. Благодаря за отговорите.
  юли и аз имах биохимична, и сега съм вече в 1 месец, веднага се получи след биохимичната..успех и късмет

# 517
  • Мнения: 3
Здравейте , мами , бъдещи и настоящи . Измам един въпрос , днес бях на гинеколог , който ми каза , че съм бременна , но все пак ми пусна и кръвен тест За по- сигурно , тъй като е още е рано и не се вижда много ясно   . Притеснява ме факта , че трябва Да пия лекарства , които могат да навредят евентуално на плода . Та към въпроса , резултатите излязоха , но аз не разбирам абсолютно нищо , а трябва да чакам до понеделник доктора да ги разчете  , според Вас , по запознатите , бременна ли съм ,а и стойностите отговарят ли на 4-та седмица ? Благодаря !

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Да, тестът е положителен.

# 519
  • Мнения: 31 128
Бременна си честито! bouquet Не пии никакви лекарства без да си попитала лекар.

# 520
  • Мнения: 3
Момичета,имам 5 дни до цикъла ми и днес с първа урина ми се показа втора черта,излезна веднага щом сложих 3те капки,какво мислите?

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз не мога да видя черта.

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
И аз не виждам черта. Но и 5 дни преди М е рано. Изчакай още 2-3 и повтори теста.

# 523
  • Мнения: 14
Здравейте, ще се побъркам от мислене .. Да или Не .. Имам тест с многоои бледа черта .. Може и само аз да я виждам .. Според вас положителен ли е?

# 524
  • Мнения: 83
Здравейте. Днес ми е 6ти ден след овулация, току що видях, че имам леко зацапване. Много светло розово клони към кафяво. Имам 10 дни до следващия МЦ. Правим опити за второ. Кога е добре да направя теста? И

Общи условия

Активация на акаунт