Неумението да си баща

  • 150 675
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: X

Да идват социалните и да му намерят приемно семейство.
Там държавата плаща и няма да го върнат в условията на 19-и век


Това е меко казано наивно изказване.

# 796
  • Мнения: 39 302
И кво сега, след 100 тната тема намери ли отговор, който да те удовлетвори, или и ти ще продължаваш да ги пускаш до посиняване?
Ти пък?!?!
Чакам другата седмица в новата тема вече да има две чертички. Че тая линия вече затъпя.

# 797
  • Мнения: X
Говорено е до посиняване, Краси. Не работи. Ако работеше, нямаше да ги има и темите.
А тогава защо се занимаваш с тези хора? Сериозно те питам. Ще изкараш живота си в безкрайна, напълно излишна и откровено безсмислена борба за дреболии и глупости.

# 798
  • Мнения: 346
Говорено е до посиняване, Краси. Не работи. Ако работеше, нямаше да ги има и темите.

Добре де, за какво ти е такъв дебил? Че и дете да му раждаш? Защо мислиш, че с дете от теб ще е по-добър баща?

# 799
  • Мнения: 2 887



Вземи се в ръце и освободи това семейство (баща и син) от присъствието си. Аз ако бях мъж, никога нямаше да създам семейство с теб, камо ли пък да ми раждаш дете. Хората ще се справят и без теб.
[/quote]

Добре че се появи ти, за да разберем че авторката е вързала Муньо и хлапето със синджир за радиатора...... Joy
[/quote]
Не знам да съм се обръщала към теб.....
[/quote]
Пишем в публичен форум:smile:

# 800
  • Мнения: 7 006
И кво предлагате?
Петиция "Спасете завареника на Даскалка,щото майка му и баща му са нефелни!"?

# 801
  • Мнения: 18 499
Как точно майката с джебчийски корен е наложила на ЛГ детето да живее в нейната къща?
И как това се връзва с оплакването на ЛГ, че майката е навивала бившия си да се раздели с космополитката.

# 802
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз ако бях мъж, никога нямаше да създам семейство с теб, камо ли пък да ми раждаш дете. Хората ще се справят и без теб.
Joy Особено пък такъв мъж. На гол тумбак чифте пищови, да е по-страшен - заникъде не е без нея, ама претенции да имал. Хората не могат да се справят с едно хлапе, което ги работи както си ще, какво остава за друго. Ако той може да се справи и му е толкова противно съжителството с Даскалка, какво го спира да се раздели с нея?

# 803
  • Мнения: 39 302
Ла Сомбра да не е луд да се разделя с нея.
По мъжко е тя да се освободи от него.

# 804
  • Мнения: 346
''Боклукът'' и ''Мускулът'' наричан още ''Мунчо'' разбрах кои са. Кой е ЛГ?

# 805
  • Мнения: 1 168
''Боклукът'' и ''Мускулът'' наричан още ''Мунчо'' разбрах кои са. Кой е ЛГ?

Лирическият герой, разбирай Даскалка.

# 806
  • Мнения: 39 302
Нищо не си разбрала.
Боклукът и МА е майката на детето.
Мунчо, Путев и Мускула е таткото.
ЛГ е лирическата героиня.

# 807
  • Мнения: 21 449
Лирическата героиня, тоест авторката.


И кво предлагате?
Петиция "Спасете завареника на Даскалка,щото майка му и баща му са нефелни!"?


Да не е единствения с нефелни родители. И малко ли хора пишат тук просто за да изпуснат парата, а нещата си продължават безкрайно? Никой нищо няма да направи, така ще си я карат, пък който има желание ще чете теми при всяка нова проява на детето.

# 808
  • Мнения: 1 168
Нищо не си разбрала.
Боклукът и МА е майката на детето.
Мунчо, Путев и Мускула е таткото.
ЛГ е лирическата героиня.

И да поясним, че МА е "момата англичанка"
Simple Smile

# 809
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ла Сомбра да не е луд да се разделя с нея.
По мъжко е тя да се освободи от него.
Женски мазохизъм, Сигме. Непонятен, ама ей го - както онези тормозените не искат да се махнат от тормоза, така и Даскалка тук. Евала й за нервите и постоянството да се бори.

Общи условия

Активация на акаунт