Любители на Котки - Тема 137

  • 26 814
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 250
Яяя, нова тема. Я да дойда да полегна в нея. Аз обичам всички тук, защото са прекрасни и помагат на мама със съвети, морална подкрепа и добро отношение. Благодаря на всички прекрасни стопани и техните разкошни котковци. И на леля Таня за поддържането на любимата темичка. Благодаря ви и знайте, че много ви се радвам и ви обичам❤️💋🥰. Тя мама само си мисли, че не съм любвеобилна, съм, ама успешно го крия от нея, да не я разглезвам. А сега ме извинете, ще подремна, че се изморих 🐱! Ваша Мая:

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Баси кви айляци гледаме Joy Прекрасни и те, и вие Simple Smile Оранжев косъм и голо бутче са моята мечта Simple Smile
Джек, добре си ни дошъл у дома си Simple Smile
Ето я и Късметка, не се цепи от колектива:

# 17
  • София
  • Мнения: 4 714
Яяя, нова тема. Я да дойда да полегна в нея.
Скрит текст:
Аз обичам всички тук, защото са прекрасни и помагат на мама със съвети, морална подкрепа и добро отношение. Благодаря на всички прекрасни стопани и техните разкошни котковци. И на леля Таня за поддържането на любимата темичка. Благодаря ви и знайте, че много ви се радвам и ви обичам❤️💋🥰. Тя мама само си мисли, че не съм любвеобилна, съм, ама успешно го крия от нея, да не я разглезвам. А сега ме извинете, ще подремна, че се изморих 🐱! Ваша Мая:


Сладката адашка. Освен по име и по любов към полягането си приличаме. Joy Joy Joy

BarbieDi, оздравя ли?

# 18
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 647
Благодаря за темата Flowers Bouquet Миналата я пропуснах, тази няма да изтърва Blush
Ей го Топчо каталясал от жега Nature Sunny

# 19
  • Мнения: 27
Лека нощ от нас

# 20
  • Мнения: 15 250
Ох, че сладко тумбаче.🥰

# 21
  • София
  • Мнения: 13 045
Да си платя и аз данъците.  Laughing

Наско обича да спи ето така:



А това е най-честата ми гледка, докато седя на дивана:



Снимах миглите му, тъй като преди време си говорихме на тази тема. Мъро нямаше мигли и бях впечатлена като ги видях при Наско.  Laughing



А тук е сериозен и много важен:





Киро, "умрял" от жега:





И леко стресната Богдана в саксия:



Накрая и Рижко:



Скрит текст:
Стената е надупчена от нокти. Да не се чудите какви са тези точки.  Wink  hahaha hahaha

А какво ще кажете за корицата на темата? Всички снимки, които слагам са ми харесали. Иначе нямаше да ги избера. Но този сладур с лапичките ми разтопи сърцето.  Heart Eyes

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
Таня, благодаря за темата. Hug
Mayyal, оздравях, благодаря! Което ми напомня да ви разкажа за Чумката. Нали я похвалих, че не се отдели от мен докато бях болна, че дори ми даваше и да я галя. Още първият ден, в който бях по-добре всичко това приключи. Grinning Вече ни е забранено да я пипаме и ляга при нас само когато си мисли, че спим.
Честно казано не вярвах, че някога ще достигнем до този момент във взаимоотношенията си, но Чумито си е чума и явно ѝ трябваше близо година, за да покаже някаква близост.
На 17.09 става 1 година откакто сме заедно и реших на 01.09 да има рожден ден. Ще си имаме празненства Heart Eyes
Момичета, нещо съм се разчувствала тези дни и винаги като вляза в темата ми избива на рев. Не знам защо. Сега прегледах списъка с любимците и се сетих за всички котки от моят живот, които вече не са сред нас. Двамата сиамци, с които отраснах - Джони и Чочо, сиамеца на баба и дядо - отново Джони, един риж котак - Пух. Heart Все мъже и може би затова бяхме толкова неподготвени с Чумито. Със сигурност поведенческите ни проблеми са благодарение на нас и нашето незнание. И последно, защото ставам досадна: Искам да се извиня на всички вас за моето избухване в темата преди няколко месеца.

# 23
  • Мнения: 15 250
Танче, а ти ми разтопи сърцето с твоите котешки красоти. 😍
Тях да беше сложила за заглавни, нямаше да сгрешиш, ама никак.

Пп Барби, няма нужда от извинения, няма какво да се прощава. 🤗

# 24
  • Мнения: X
Скачаме и ние с децата в новата темичка 💕 Лека нощ сладури ! 🐱💗😘

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Големи космаляви банди гледам, разкошни са, Таня и АК 47:)
На kreizif тумбака е само за "бу бу бууу" и нос, заврян на мекичко Joy
Барби, всички яхваме метлата на моменти, извинвна си отдавна, за каквото е било Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 471

Късметка как хубаво се е размазала 😁❤
Таня, много хубави снимки, чудесни са котковците 😻
Всички, всички котки ме умиляват и много им се радвам 😊

# 27
  • София
  • Мнения: 4 714
Таня, много много сте сладки. Heart
Както винаги корицата е супер яка, ама както каза и Джаста твоя зоо хич не им отстъпва. Hug

Топчо е замислен, не е каталясал. Wink Heart

Ама охлаждайте ги тия питомци, бре! Wink Joy
Маци й оставях леген с вода на балкона и в жегите се разхлаждаше там, нещо такова :
Скрит текст:
 
Joy Joy Joy

kreizif, ще го изпапкам. Heart

BarbieDi, радвам се, че всичко е наред.
Скрит текст:
Да не си бременна?
Не се притеснявай за Чумата, тя е още малка и предполагам, че все още се страхува в котешкия смисъл от вас. Като мине още годинка-две ще стане най-гальовното коте. Това, което ме кара да мисля така е, че тайно идва да спи при вас. И моя беше такъв, ама сега протестира, ако за 5 мин го забравим и хапе като зъл пес. Joy Не си спомням за избухване.

AK 47 Heart

# 28
  • Мнения: 2 506
Много благодаря за новата тема! Чета ви с удоволствие. Heart
Скачаме и ние с децата в новата темичка 💕 Лека нощ сладури ! 🐱💗😘
АК 47, първата снимка ме остави безмълвна. Котето много прилича на моят Пух. В първия момент като я видях си казах: “Защо тази жена е качила снимка на моята котка?!?” JoyJoy По украската на главичката много прилича, поне аз виждам прилика, може и да си въобразявам. Joy
Ето го доказателството и данъка:

# 29
  • Мнения: X
Моя се казва Билбо Бегинс.. Отгледахме го от една точка, заедно с братята и сестра му.. Една сутрин се прибирах от работа и чувам страшно мяукане в една кофа 😖.. Подминах 2 крачки и се върнах.. Не можах да ги оставя 😕.. Бръкнах в миризливата кофа и ги извадих..

Общи условия

Активация на акаунт