Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 12 987
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Моски, абе я си се включвай наравно с другите, и без това нещо са задобряли JoyKissing Heart

?

# 31
  • Мнения: 2 655
Вера, друг беше пациента - момчето със синия кит. Леле, тази с мед в очите не я помня!
Така или иначе Дани позна.
Аз я помня, защото Марио беше тооооолкова мил и грижовен с нея, че не се издържаше пред екрана.
Абе, тая Зорница Що е такава гъска ?

# 32
  • Мнения: X
Ще потърся епизода Hands Plus1

Защото.....за да му спаси живота и да му се докаже....примерно Joy
Понякога хората осъзнаваме колко искаме (обичаме) нещо, след като го изгубим. Важното е да се борим за това, което искаме. Аз чакам да видя каква ще бъде Зорница в новия сезон.

# 33
  • Мнения: 726
Пробвам пак Simple Smile Като не си беше пил лекарствата Тони? Марио му се навика, Тони ги изпи в последствие????

# 34
  • Мнения: 3 269
Ох аз стрелям в тъмното,признавам си. Като постави диагнозата на нимфоманката?

# 35
  • Мнения: X
Пробвам пак Simple Smile Като не си беше пил лекарствата Тони? Марио му се навика, Тони ги изпи в последствие????
Топло, но бъркаш точната сцена.

# 36
  • Мнения: 726
Пробвам пак Simple Smile Като не си беше пил лекарствата Тони? Марио му се навика, Тони ги изпи в последствие????
Топло, но бъркаш точната сцена.
Когато Зорница влезе в тоалетната след него, той пиеше хапчетата, пита го какво е имал предвид Марио, като му се бавика по-рано за часа, а той отговори “братски работи”, или нещо от сорта Wink

# 37
  • Мнения: X
Какво се случва? Изобщо не мога да ви затрудня Scream
Верен отговор!

# 38
  • Мнения: 2 365
Какво се случва? Изобщо не мога да ви затрудня Scream
Верен отговор!
Да бе. Hякои стоим засрамени в ъгъла Scream
Hо пациентката с натрупване на мед помня, по същата причина както Вера

# 39
  • Мнения: X
Злати, аз и на Тони не бих могла да ги позная, да не говорим, че някои неща съм ги забравила вече.

Нова загадка.

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 09:23 от Анонимен

# 40
  • Мнения: 726
Злати, аз и на Тони не бих могла да ги позная, да не говорим, че някои неща съм ги забравила вече.

Нова загадка.

Тук пробвам на сляпо - когато Марио скъса със Зорница, бяха с Тони в лекарската стая. Малко преди момента, в който разговаряха по братски и се прегърнаха? Доне, кажи поне в правилната посока ли се движа?

# 41
  • Мнения: X
Не, изобщо. Много си далеч.

В сцената, за която говориш, Марио мисля, че беше побрадясал. Тук е играл Жилет-а аххахахах

# 42
  • Мнения: 2 655
Да не е там, където Марио му проверяваше пръстите на краката и после Тони избухна, че нито го е молил да му става баща, нито го е искал, нещо подобно .
- Когато ти живееш моя живот, не живеем нито аз, нито ти, Марио !

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 09:56 от Veracruz

# 43
  • Мнения: X
И отново имаме победител! Вера, правилно.
Е, не, не знам с какво да ви затрудня вече.....

# 44
  • Мнения: X
Следващата загадка е за Москита. Дали ще го познаеш, че е ужасно трудно? Stuck Out Tongue Winking EyeJoy Много ще ти се наложи да мислиш...просто...не знам...помисли добре Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт