Мъж Телец -17

  • 19 734
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 044
Ох, това да докараш раче до ръба и така да се държиш, че просто да си тръгне , е мноооого трудно (нали и аз съм раче, знам колко шансове даваме). Той губи Simple Smile

# 676
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако искаш, вярвай, но кристалната ти топка трябва да е мноооого добра, ако смяташ, че развоя на събития е щял да бъде друг, само ако зодията беше различна. В крайна сметка, ти си знаеш... Simple Smile
А ако някой ми каже за "връзка" с продължителност 3-4 месеца, само ще се подсмихна леко и няма да кажа нищо. За мен, вие двамата връзка НЕ сте имали. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 2 537
Ох, това да докараш раче до ръба и така да се държиш, че просто да си тръгне , е мноооого трудно (нали и аз съм раче, знам колко шансове даваме). Той губи Simple Smile
Изненадана съм от това, че било трудно да накараш раче да си тръгне. Аз съм на точно обратното мнение. Много лесно се отказвам и си тръгвам. Смятам, че раците имаме много добра интуиция - още като се запозная с някого ми е ясно докъде ще стигнем и ми е трудно да ме изненада някой с нещо. Затова и не ми е проблем да се откажа и да си тръгна, още повече ако в самото начало съм го усетила, че този човек няма да е дълго в живота ми.

Колкото до обсъжданата ситуация - пълно е с хора от всякаква зодия, които просто не искат да са сами без намерение обаче да задълбочават отношенията си.

# 678
  • Мнения: 1 538
Ти може да си приключила с него, но той с теб - не. 😀

# 679
  • Мнения: X
В тоя форум, ако имаше реакции като във Фейсбук, познай коя бих ти сложила.

И за да по темата:
http://astro.beltcho.eu/02_Taurus/23
Негативи, със spoiler, за да не се trigger-ваш Joy :
Скрит текст:
За да изброим отрицателните им качества трябва да започнем с инат, безразличие и егоизъм, колкото и страшно да изглежда това. Но основния недостатък на Телеца е прикриването и неприз­наването на собствените слабости и подчинеността на желанията си. Други важни недостатъци са неувереността и неумението да се възползва от случая. В личните си отношения Телците са неспособни да съчетаят секса и чувствата. Мъжете обичат жените им да ги ласкаят. Сексуалните навици са свързани с чревоугодничество. Жените пък обичат много да говорят, което в някои случаи дразни.

Позитиви тук:

Телецът е миролюбив и е пример за добродетелност. Благодарение на силата си и способ­ността да концентрира енергия за нещо конкретно, той има шансове за успех. Преуспява в делата свързани с много време и упорство. Но главното е, че знае как да измъква пари от чужда кесийка. Веднъж встъпил в брак Телецът рядко се развежда. Ако не в сексуалния смисъл, то в духовния Телците са верни до край. Мъжете Телци смело могат да се оженят за жени от същата зодия защото те са силни, благородни и поддържат мъжа си с практически съвети.

# 680
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Ниско и високо проявление на зодия Телец

# 681
  • Мнения: X
Първото мнение в темата ми, преди скандала, нямаше нужда да бъде изтривано. Написах за черти на мъж Телец и не е било персонално към никого.


Пак ще напиша - имат тази перверзна игра да те поставят на пиедестал, само докато не си още тяхна, а после да те детронират, и да те убият с апатия/безразличие. Защо го правят, не знам, но е гадно, подло и жестоко.
Сякаш искаш да те спечелят само за да може после да ти покажат, че не значиш за тях и 2ст. Но докато им бягаш - то не са почерпки, ресторанти, почивки, жестове на любов и т.н.


И още едно допълнение - сигурността, която дават, е безспорна. Затова трудно си тръгват жените. Но ти излиза през носа тази "сигурност", с безкрайно унизителното им в последствие отношение.

Не знам защо беше изтрито точно това мнение, след като не е било начало на скандала....

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 13:43 от Анонимен

# 682
  • Мнения: 33
Написаното в последните 2 страници ми е до болка познато. Положителното е, че така се научаваш с какво да НЕ правиш компромис и още повече ти се изяснява какво искаш и какво не.
Моят екс телец е добър човек също, но никога не бих се върнала при него. Апатията, преследването, докато не ме получи, липсата на инициатива, пасивността като мъж, вменяването на вина, оправданията, рядкото виждане... О, не, мерси.
Разбира се, всичко си е до човек, не до зодия, но явно повечето споделят някои ясно изразени черти - положителни и отрицателни.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 913
Написаното в последните 2 страници ми е до болка познато. Положителното е, че така се научаваш с какво да НЕ правиш компромис и още повече ти се изяснява какво искаш и какво не.
Моят екс телец е добър човек също, но никога не бих се върнала при него. Апатията, преследването, докато не ме получи, липсата на инициатива, пасивността като мъж, вменяването на вина, оправданията, рядкото виждане... О, не, мерси.
Разбира се, всичко си е до човек, не до зодия, но явно повечето споделят някои ясно изразени черти - положителни и отрицателни.


blair какво имаш предвид под пасивност като мъж?

# 684
  • Мнения: 224
Честита ни нова тема ! Simple Smile
Трябва да отбележим,че за мъжът Телец има най-много изписани теми,защо ли ?!?!
Незнам дали е до зодия или човек,
Но моят бивш Телец все едно имаше раздвоение на личноста - ако всичко е по неговият начин е прекрасен,не дай Боже обаче да противоречиш - става злобен.
Изключително властни,обичат да командерят и да се налагат. И учудващо злопаметни. Надминават скорпионите по злопаметност и отмъстителност 😁

Моят е същия, много е миличък,обаче ако нещо не е както му изнася става ужас...

# 685
  • София
  • Мнения: 17 930
Джекил и Хайд = Джекил и Хайд само в книгите. В реалността е по- скоро мистър Хайд като резултат.

# 686
  • Мнения: 118
Добър ден. Аз имам едно запитване.. Колкото и странно да ви звучи. Как мога да тълкувам думите: "Благодаря ти, че те има".. От човек с който нямаме връзка, но поддържаме отношения, които не сме определяли какви точно са 😀 Може ли да е показност за чувства?

# 687
  • Мнения: 18 410
Тва Телец ли? Отворил си е устата, казал е нещо мило?! Невероятно! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 688
  • Мнения: 118
Да Телец е и бях приятно изненадана.. Не съм очаквала да чуя  нещо подобно 😀

# 689
  • Мнения: 2 537
Започва се, Mim_09. Joy Те така постепенно си разкриват чувствата. Това го харесвам в тях, че наистина умеят да правят комплименти и не са клиширани.

Общи условия

Активация на акаунт