Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 295
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 691
Е то хубаво форумът е бг мама, ама харем оргии около басейн.. Знам ли, зелена съм, не разбирам. И аз за гост-кибик се нареждам тогава.
Ний тука сме у спама ! В сериозните теми такива неща дето ги плещим тук не се допускат. Това обаче не ни пречи да сме сериозни когато трябва Simple Smile  А и все пак не сме се съвсем разпищолили ...

   Янче, ти требе да даваш наставнически съвети на Джу кое и как. Ама не знам кучето и котките как ще се спогодят дорде си тука....

# 76
  • Мнения: 9 569
Егати сватбата Whistling Или ще бъхтиш в кухнята или теб ще бъхтят  Joy Щях да се нареждам за гост и аз, но почнах да се замислям. Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 10 576
Абе тая сватба едва ли ще има кой да я разказва😄😄.
Лан няма да кара никой да реже лук, ще организира кетъринг.

# 78
  • Мнения: 11 505
За косЪмите съм подготвила електическа косачка... кой е първи? Ма не се бутайте, де!!!!

# 79
  • София
  • Мнения: 10 576
Чакай дата първо да определят😄

# 80
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Лане, ама много си залюхан начи! Лук ше я праща да реже, как не! Янчето ще ти направи сватбената торта бе, умнико! На няколко етажа, с надпис Спам тема.

Аз дремнах един час, после скочих право в банята и сега лоча едно голямо кафе. Ей така трябва да се изкарва последния почивен ден преди човек да тръгне на работа след отпуската.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 15:15 от HighSpeed

# 81
  • София
  • Мнения: 10 576
Аз приспах злите сили и се радвам на тишинаааа🥰.
После ще се сраствам с пейките на площадката😄.

# 82
  • Мнения: 10 691
     Хайче, тя Янчето не прави само торти Wink И месни работи готви - кИфтета, наденички,.... ся аз си имам едно на ум Simple Smile
  Даммм утре пак на работа ....

# 83
  • София
  • Мнения: 10 576
На работа, я! Как се издържа жена и къща иначе!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Ай ся, някои и деца издържаме Simple Smile

Ама кво му става на тоя сат на Уайкики, ега ти тромавата работа,що не го поддържат както трябва...

# 85
  • Мнения: 15 619
Спретнахте ли тоалетите? Аз си викам,  тия вече и менюто са обсъдили, че и на Лана прашките даже къв цвят да са, пък вие се помотвате тука.... Joy
Хайде,  спортдепото имат промоция за училище- маратонки и раница. Вече поръчах на престолонаследника. Биват.

# 86
  • Мнения: 13 082
ДД или ДВ 😂 Както ви кефне. Изгласувах се и аз, много се и посмях де.

Ние сме на половината път за морето 🥳 В Сандански сме за два дни. Мноу е жега, дано оцелея.

# 87
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Янче - за сватбена фигурка вземи идеята от корицата на темата. Съвсем в десятката е. Аз влача Лан-ето с въдицата му (и тя е разопакована) Joy

# 88
  • Мнения: 10 691
Да отбележа за фигурката, че на въдицата трябва да е закачена млада мрянка, а не стара каракуда !

# 89
  • Мнения: 15 619
Лане,  сега е моментът да застреляш сичко живо с фото. Янчето инак как ще те избрала на тортата, а???  Joy

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 17:19 от luna

Общи условия

Активация на акаунт