Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (90) - септември 2019

  • 113 316
  • 2 006
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 14 760
Няма братче, шест капачки и все Сори! 60 лв. имаше ММ, заявих ги, явно няма да пуска повече. В събота ще обикаляме магазините и  ще се доплаща явно доста, че всички искат маратонки. Абе "берекет версин" както се казва. 😂

# 1 306
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Да, вие сте щастливци, че имате магазини в града си. Ние дето нямаме... сме си направо прецакани.

# 1 307
  • Мнения: 86
Ми то не е голям келепир, че имаме магазини в града. Нищо няма в тях.

# 1 308
  • Мнения: 6 535
Ваучерите за Спорт депо разпечатвате ли ги или само кода е необходим?

# 1 309
  • Мнения: 14 815
Трябваше поне да са с три имена ваучерите. Така като излезе в системата,че е взел вече един път,да няма право на втори. Нямам идея каква е злоупотребата,но знаем колко алчни хора има...
Аз одеве намерих още две капачки и даде още един ваучер от 5 лв и ги заявих,но ще поръчвам от Дистрикт нещо.

# 1 310
  • Мнения: 6 048
Ваучерите за Спорт депо разпечатвате ли ги или само кода е необходим?
Аз го отворих на телефона и от магазина сканираха баркода. Нито съм разпечатвала, нито съм казвала кода.

# 1 311
  • Мнения: 517
Трите имена на хиляди хора съвпадат. Няма как по този критерий да се ограничават ваучерите.

# 1 312
  • Мнения: 2 138
Освен някой да е успял да си генерира кодове, които да прилага онлайн. Не виждам друга причина.

# 1 313
  • Мнения: 1 468
От 3 регистрирани кода - 5 левчета даде Спаркса.
Мъж ми има 30 лева. Приключваме!
Ще вървим до Дистрикт тези дни да видим какво ще харесаме.
Аз като цяло съм доволна от играта, единствената в която спечелих нещо. Никъде не ми вървеше, а колко пари потроших по Прингълсите ... още ме е яд.
Дано всички си получите харесаните стоки и да нямате разправии със СД!

# 1 314
  • Мнения: 2 966
От две кутии на Прингълс от Лидл , единият код го пие веднага - другия многократно го въвеждах - все грешен код ми изписва - даже с лупа го гледах и накрая се отказах...

# 1 315
  • Мнения: 1 331
Някой да помогне, искам да кача рецепта, за играта на Градус, но не мога...никъде не ми дава такава опция, нещо явно не правя както трябва😒

# 1 316
  • Мнения: 3 021
Някой да помогне, искам да кача рецепта, за играта на Градус, но не мога...никъде не ми дава такава опция, нещо явно не правя както трябва😒
Слага се линк към рецепта от техния сайт. И после се пише с думи как у дома ползвате цяло пиле. Не знам как точно искаш да качиш рецепта, но това са условията на играта. Ако искаш да качиш снимка, тя трябва да е качена на друго място в интернет и във форума да се сложи с тагове [img]

# 1 317
  • Мнения: X
Игра в един МОЛ, с покупка:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2564403090264794& … d=118263761545418

Всеки път когато сутрин се ядосам със СД, денят ми тръгва накриво, особено днес. Joy Сестра ми се подиграва, че цял месец само нерви и разправии с тях. Ако това е било рекламна кампания, за мен тя е неуспешна. Особено след днешната изненада.

# 1 318
  • Мнения: 643
Имам 10тина капачки на КК и се чудя дали ще важат за новата игра, тъй като едва ли ще пусне нещо сега?

# 1 319
  • Мнения: 392
нищо не пуска, отказвам се, останаха 2 капачки, заявявам си 5-те лв и кра. Даже май и колата ще откажа за известно време Grinning

Общи условия

Активация на акаунт