Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (90) - септември 2019

  • 113 310
  • 2 006
  •   1
Отговори
# 1 965
  • София
  • Мнения: 13 198
Имам излишен код на Ив Роше, ако някой желае. Не съм сигурна много, но май до 15/10 ще раздават мостри.
До днес беше. Съфорумка ми подари код и взех мостри. Ако беше казала на време, както бяхме с дъщеря ми, щяхме да вземем и твоите.  Wink

Иначе дъщеря ми си хареса някаква тоалетна вода, намалена на половин цена и с талончето, което дават с клубната карта ѝ дадоха спирала, която е по-скъпа от покупката.  Laughing

# 1 966
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Някой да има 1 код на Морени, че сметките нещо не ми излизат...

# 1 967
  • Мнения: 1 204
Изпратих на лични.

# 1 968
  • Мнения: 6 249
Нали днес се теглеше нинтендото? Аз с моя един код какво ли се надявам,но все пак искам да видя победителите.

# 1 969
  • Мнения: 1 810
Имам излишен код на Ив Роше, ако някой желае. Не съм сигурна много, но май до 15/10 ще раздават мостри.
До днес беше. Съфорумка ми подари код и взех мостри. Ако беше казала на време, както бяхме с дъщеря ми, щяхме да вземем и твоите.  Wink

Иначе дъщеря ми си хареса някаква тоалетна вода, намалена на половин цена и с талончето, което дават с клубната карта ѝ дадоха спирала, която е по-скъпа от покупката.  Laughing
Наградите са валидни до 15 дни след края на Играта, след този период те не могат да бъдат взети. Прочетох го в Общите им условия, не съм сигурна дали ги свалих като файл на служебното PC.

# 1 970
  • Мнения: 863
Имам два кода Морени,ако някои ги иска да пише на лични.
Подарени

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 22:15 от rosicapi

# 1 971
  • София
  • Мнения: 13 198
Имам излишен код на Ив Роше, ако някой желае. Не съм сигурна много, но май до 15/10 ще раздават мостри.
До днес беше. Съфорумка ми подари код и взех мостри. Ако беше казала на време, както бяхме с дъщеря ми, щяхме да вземем и твоите.  Wink

Иначе дъщеря ми си хареса някаква тоалетна вода, намалена на половин цена и с талончето, което дават с клубната карта ѝ дадоха спирала, която е по-скъпа от покупката.  Laughing
Наградите са валидни до 15 дни след края на Играта, след този период те не могат да бъдат взети. Прочетох го в Общите им условия, не съм сигурна дали ги свалих като файл на служебното PC.

Общите условия не съм чела, но в имейла пише:

Цитат
В кой магазин Yves Rocher можете да отидете?


бул. Витоша 63 - гр. София _ ул.Граф Игнатиев 37 - гр. София
Сердика Център, ниво -1 - гр. София _ Мол София, партер - гр. София
Парк Център, партер - гр. София _ Парадайс Център, партер - гр. София
Пловдив Плаза Мол, партер - гр. Пловдив


Офертата е валидна до 30 септември. - Побързай, количествата са ограничени.

# 1 972
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Забелязали ли сте някаква зависимост между поредността на коментар под форумна игра или не? Защо според вас всички се юрват да пишат постове в последните дни на игрите?

# 1 973
  • до морето
  • Мнения: 2 298
Разочарова съм от СД от 3 дена имам генврирана товарителница с маратонките, а в системата на еконт не съществува все още Sad
Аман от всички подобни постове! Неблагодарни хора. Всички се възползваха и са много разочаровани.

# 1 974
  • при късмета
  • Мнения: 24 056
Естествено, че ше се възползваш от спечелена награда. Това обаче не гарантира качествено обслужване от доставчик/организатор и хората са недоволни с пълно право.
На теб ако ти се бави поръчка от онлайн магазин, сигурно си много щастлива?

# 1 975
  • до морето
  • Мнения: 2 298
Ами да я откажат де!

# 1 976
  • Мнения: 392
Естествено, че ше се възползваш от спечелена награда. Това обаче не гарантира качествено обслужване от доставчик/организатор и хората са недоволни с пълно право.
На теб ако ти се бави поръчка от онлайн магазин, сигурно си много щастлива?

надали ще е съгласна и още повече ако ти я разделят на 100 части и през седмица ти идва по 1 нещо

# 1 977
  • Мнения: 2 581
Е те това е! Забравих да си регистрирам кода от Прингълс. Ама да ми се чуди човек на късмета - хем не печеля, хем си купувам продукт за да играя, а накрая и забравям  да го регистрирам! То бива карък,  ама чак толкова - не бива!

# 1 978
  • София
  • Мнения: 3 025
Има печеливши в Спаркса.

# 1 979
  • Мнения: 1 673
Е те това е! Забравих да си регистрирам кода от Прингълс. Ама да ми се чуди човек на късмета - хем не печеля, хем си купувам продукт за да играя, а накрая и забравям  да го регистрирам! То бива карък,  ама чак толкова - не бива!

И аз съм така. Здраве да е. Значи не са нашите награди. Smile Поне печеля от други места да не ме е яд. Grin

Общи условия

Активация на акаунт