Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 664
  • 843
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 156
Не знам защо на падналия клепач се гледа като нещо недобро. Според мен придава характер на изражението.

# 706
  • Мнения: 22 786
Не знам защо на падналия клепач се гледа като нещо недобро. Според мен придава характер на изражението.
Зависи от форма на лице, очи...Много често състарява една жена.
Някоя ползвала крем с хиалуронова киселина и има ли ефект?
Има десетки кремов с ХК, серуми, различни типове кожи..Няма еднозначен отговор!
Аз ползвам серум с ХК, кремове, със сигурност няма да навреди ако не помогне!;)

# 707
  • гр. София
  • Мнения: 114
Здравейте, вчера ми препоръчаха Balea Vital Lift Effect, едни червени ампулки. Някой ползвал ли ги е и имат ли ефект.

# 708
  • Мнения: 9 152
Някоя ползвала крем с хиалуронова киселина и има ли ефект?
Да, аз. От темата научих колко е важно наличието й и проверих дали я има в крема,с който се мажа от около  година и от който съм доволна, точно защото почувствах и видях видим ефект в кожата на лицето си, откакто го ползвам.
Писала съм и преди, че започнах лека полека да ползвам крем за лице чак след 40 г., като кой знае какъв опит нямам. Преди това съм ползвала дълги години розова вода и от около 10 г включих и кокосово масло за почистване.

# 709
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Някоя ползвала крем с хиалуронова киселина и има ли ефект?
Да, аз. От темата научих колко е важно наличието й и проверих дали я има в крема,с който се мажа от около  година и от който съм доволна, точно защото почувствах и видях видим ефект в кожата на лицето си, откакто го ползвам.
Писала съм и преди, че започнах лека полека да ползвам крем за лице чак след 40 г., като кой знае какъв опит нямам. Преди това съм ползвала дълги години розова вода и от около 10 г включих и кокосово масло за почистване.
Какъв крем използвате с хиалуронова киселина ,бихте ли споделили?
Мерси

# 710
  • Мнения: 9 152
*аличка*, кремът е български - "my Rose" of Bulgaria на Lavena PLC ( поръчвам го от България) или от Амазон.
Има дневен и нощен. Аз се мажа предимно с дневния, в който има хиалуронова киселина и много нежна консистенция, която добре се усвоява от кожата ми.

# 711
  • Мнения: 173
Здравейте, кожата ми е много суха и използвам крем и серум на ТО. Но не мога да се справя с тъмните кръгове под очите.
Ще ми препоръчате ли нещо ефикасно, от което сте доволни. Предварително Благодаря.

# 712
  • Мнения: 2 763
leria, ако погледнеш предходните няколко страници, може да отговориш на въпроса си, стига да не очакваш чудеса.

# 713
  • Мнения: 1 611
Вчера ходих на дерматолог за един проблем и понеже в клиниката правят и други терапии, питах какво мога да направя за деколте. Там имам най-голям проблем, аз поне се притеснявам от него. Предложиха мк мезотерапия, обещаха че ще е много хубаво. Издържало около 6 - 8 месеца.
Отбелязаха, че имам и паднал клепач и за там предложиха малко ботокс, без да спират мимиките в челото, колкото да повдигнат малко. На 40 години съм и се чудя дали не е рано още за ботокс....

# 714
  • Мнения: 1 336
Според мен изобщо не е рано. Аз започнах на 39 и при мен беше кьсно за някой от мимическите брьчки. Ако бях започнала малко по рано сигурно щяха да се разгладят напьлно

# 715
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Поне очна линия и сенки можеш да си сложиш. А ние с падналите Rolling EyesJoy
Само дето нито сенки, нито очна линия ползвам  hahaha Предпочитам паднал клепач - всеки иска това дето си няма  Laughing
И на мен не ми пречат бръчки и всякакви видове клепачи на другите, но на мен си, недостатъците ме дразнят.  Wink
И аз предпочитам паднал клепач пред хлътване на очите. За съжааление и на мен ми хлътнаха очите. Коригирам със сенки но без особен ефект. ☹️

# 716
  • Мнения: 22 786
Вчера ходих на дерматолог за един проблем и понеже в клиниката правят и други терапии, питах какво мога да направя за деколте. Там имам най-голям проблем, аз поне се притеснявам от него. Предложиха мк мезотерапия, обещаха че ще е много хубаво. Издържало около 6 - 8 месеца.
Отбелязаха, че имам и паднал клепач и за там предложиха малко ботокс, без да спират мимиките в челото, колкото да повдигнат малко. На 40 години съм и се чудя дали не е рано още за ботокс....
Рано...не е рано никак Simple Smile)) Даже на ръба)))
Има една процедура: неоперативна блефаропластика..Вижте дали не би помогнала при Вас.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 890
Относно ботокса - аз съжалявам, че не предприех стъпката по-рано (преди да стана на 40), та да спра да се мръчкам, дори и когато се гримирам. Факт е, че и ми повдигна клепачите, но изрично предупреждават, че е възможен и страничен ефект от "падане" на клепача. Така, че - доверявайте се на изпитани доктори. И още нещо - при мен ефекта беше с трайност по-малко от 6 месеца, но го отдавам на прекалените мимики, които извършвам непрекъснато.

# 718
  • Мнения: 22 786
При първо слагане ботоксът държи по-малко време.
При мен се получи падане на клепачите още
повече първия месец след ботокса.
Но аз исках блокиране на челото заради поява на бръчки там .

# 719
  • Мнения: 18 542
Колко държи, зависи колко бързо организмът се справя с разграждането на ботулиновия токсин.

Общи условия

Активация на акаунт