Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 599
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 301
Момичета и шесте ембриончета се развиват прекрасно утре съм на трансвер
Учудващо сега не ми изписа климата само пет пъти по едно естроген
Лигавицата беше 11.46два дни преди пункцията

# 286
  • Мнения: 73
Момичета и шесте ембриончета се развиват прекрасно утре съм на трансвер
Учудващо сега не ми изписа климата само пет пъти по едно естроген
Лигавицата беше 11.46два дни преди пункцията
ljubica2, успех! Утре да е твоят ден! Flowers Four Leaf Clover

# 287
  • Мнения: 106
Tedyna здравей,на мен доктора чак сега ми изписа добавки-FH PRO и DHEA след два неуспешни опита при него и един неуспешен в Турция.При нас проблема е че след трети ден спират развитие.Изпих DHEA и сега продължавам да пия FH PRO и много се надявам да има ефект дори и минимален.В четвъртък съм на пункция и ще видим какво ще стане.Успех момичета.

# 288
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Скрит текст:
Привет, след неуспешния трансфер продължавам с опити на естествен цикъл.
Понеделник 7ми ден имах само 1Ф 12мм, снощи 10ти ден този Ф 12мм си беше със същия размер, но имах още 2 Ф*9 мм и 1 Ф 10мм. Явно продължава действието на Елонвата... Сега съм на преглед  понеделник вечерта, 14ти ден от цикъла.
Момичета, понеже не получих обяснение от Док., а и ми беше първи трансфер се чудя - възможно ли е от хапчетата, които пих по-дълго време да се измести овулацията и измества ли се всъщност? До сега винаги около 13ти ден от цикъла ми е била пункцията.
[/quote] С този опит явно няма да се получат нещата. Снощи бях на преглед и няма никакъв растеж на фоликулите от петък. Изписа ми дуфастон 10 дни *2 и след това ще ходя на втори ден от цикъла. Та така ......
Стискам палци на всички Flowers Four Leaf CloverHeart

# 289
  • Мнения: 301
Съжалявам миличка

# 290
  • Мнения: 3 505
Много добре, Любица! Продължавай в тоя дух! Simple Smile
Вел, съжалявам, миличка! Знаеш, че нашата е мътна и кървава, но ще драпаме със зъби и нокти. Отупай прахта и следващия цикъл с нови сили. Късмет ти желая!

# 291
  • Мнения: 481
Момичета и шесте ембриончета се развиват прекрасно утре съм на трансвер
Учудващо сега не ми изписа климата само пет пъти по едно естроген
Лигавицата беше 11.46два дни преди пункцията

На кой ден ще върнат ембрионите?

# 292
  • Мнения: 60
Tedyna здравей,на мен доктора чак сега ми изписа добавки-FH PRO и DHEA след два неуспешни опита при него и един неуспешен в Турция.При нас проблема е че след трети ден спират развитие.Изпих DHEA и сега продължавам да пия FH PRO и много се надявам да има ефект дори и минимален.В четвъртък съм на пункция и ще видим какво ще стане.Успех момичета.
При кой лекар си, който ти изписа fh pro?  Може и на личния.
Искрено ти желая успех!

# 293
  • Мнения: 505
А как се пият, 6 наведнъж не е ли много?

# 294
  • Мнения: 395
Дозата е 6 на ден. Аз примах 3 сутрин и 3 вечер.
А как се пият, 6 наведнъж не е ли много?

# 295
  • Мнения: 505
Не ти ли се приспиваше сутрин след приемането.

# 296
  • Мнения: 395
Не повече от обичайното Simple Smile
Не ти ли се приспиваше сутрин след приемането.

# 297
  • Мнения: 106
Здравей Tedyna,аз съм при др.Цветков в Надежда и пия 2*1 на ден.Благодаря за пожеланието аз също ти желая много успех,както и на всички в тази борба.

# 298
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
За FH PRO for Women аз също го пия /при Персенска съм/ 3*1.
Понеже още от самото начало на опитите започнах да го пия и не мога да кажа дали Я. които вадя са подпомогнати от него или не. До сега нямам нито един балансиран ембрион, но това според мен е по-скоро от възрастта /вече 44г./,  това не се влияе от добавки.

Доколкото знам се пие 3 месеца и след това 1 месец почивка. Аз си го купувах от Iherb

# 299
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не го намерих в Айхерб  - FH PRO. https://se.iherb.com/search?kw=FH%20PRO
Може ли линк ?

Общи условия

Активация на акаунт