Коледни подаръци 2019-2020

  • 47 379
  • 408
  •   1
Отговори
# 15
  • пловдив
  • Мнения: 208
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

В момента Морени имат игра за такива апарати. Ако хапвате може да регистрираш кодовете и да си пробваш късмета

# 16
  • Мнения: 1 397
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

В момента Морени имат игра за такива апарати. Ако хапвате може да регистрираш кодовете и да си пробваш късмета

Благодаря,но каквато съм късметлийка,по-добре да приготвя парите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 152
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

# 18
  • Мнения: 1 397
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

Хубави ли стават снимките? Гледах,че е само за близко снимане.

# 19
  • Мнения: 152
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

Хубави ли стават снимките? Гледах,че е само за близко снимане.

На мен ми харесват. Като цяло фотоапаратът придава едно винтидж настроение на снимките, което е супер модерно в момента. За пейзажи и подобни не става, но за да се снима сама, с приятели, семейство е супер.

# 20
  • Мнения: 922
Все още се чудя как да удължа усещането за лято и ми е тоооолкова Коледа, но ще събирам идеи за сега ...

# 21
  • Мнения: 1 397
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

Хубави ли стават снимките? Гледах,че е само за близко снимане.

На мен ми харесват. Като цяло фотоапаратът придава едно винтидж настроение на снимките, което е супер модерно в момента. За пейзажи и подобни не става, но за да се снима сама, с приятели, семейство е супер.

Много благодаря ❤

# 22
  • Мнения: 1 561
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

Дали е удобно да пуснете линк на това нещо, фотоманиачка съм, но покрай камерата на телефона вече не ползвам други устройства. 10х

# 23
  • Мнения: 152
Ще следя за идеи!
Дъщеря ми иска фотоапарат за моментни снимки,но нямам представа какъв и от къде. Приемам препоръки и предложения Simple Smile

Технополис - от там си купих моя. Hug

Дали е удобно да пуснете линк на това нещо, фотоманиачка съм, но покрай камерата на телефона вече не ползвам други устройства. 10х

това е страницата с различните модели - https://www.technopolis.bg/bg//Foto-i-videokameri/Fotoaparati-za … nimki/c/P11051101

иначе това е моят фотоапарат - https://www.technopolis.bg/bg/Fotoaparati-za-momentni-snimki/Fot … ICE-BLUE/p/390652

Ако искате обаче да правите снимки с по-високо качество, препоръчвам да си купите обикновен фотоапарат. Никон, Канон, супер модели има, някои от които не чак толкова скъпи. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 223
На свекървата домашни чехли:grinning:

# 25
  • Мнения: 978
Здравейте, и на мен ми подариха този фотоапарат, но розов - за моминското парти. Да ви кажа наистина прави много готини снимки, и факта че ти излизат след 5 мин и ти остават спомен, създава едно такова приятно чувство! Много готин подарък - с две ръце съм за!

# 26
  • Мнения: 1 397
Здравейте, и на мен ми подариха този фотоапарат, но розов - за моминското парти. Да ви кажа наистина прави много готини снимки, и факта че ти излизат след 5 мин и ти остават спомен, създава едно такова приятно чувство! Много готин подарък - с две ръце съм за!
Благодаря! Ще следя промоциите и ще взема на госпожицата❤

# 27
  • Мнения: 4 730
Аз купувах на тийн-ката в семейството такъв фотоапарат на Фуджи за Коледа преди две години. Бих го определила като забавен - тя все още го мъкне по партита, събирания, карнавали и прочие. Има различни видове хартия за апарата, което допълва ефектите върху снимките. По екскурзии и за качествени снимки използва несравнимо по-добър апарат с различни обективи и всякакви джаджи.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ходих на прекрасна театрална постановка, тук във Варна. Абонамент или карта за представления също е хубав подарък, за всеки - и за който обича да гледа и за който не е ходил...

# 29
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ех, че хубаво! Някой мод е направил нова тема от първото мнение, благодарим. 😃

Рано ми е да мисля още, при все че някои технологични джаджи излизат едва окт-ное. Но темичката ми е много приятна и с удоволствие ще следя.

Общи условия

Активация на акаунт