Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 61 099
  • 810
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8 779
Кой е доктора?

# 541
  • Мнения: 1 117
Да кой е доктора?
Момичета каква е разликата между мезотетапия и скин бустер. Преди няколко дни звънях в една клиника да питам за скинбустер и ми казаха, че слагат хиалуронова киселина с коктейл от витамини. Аз ли нещо бъркам, но нали двете неща са различни? Или аз нещо не съм разбрала 🤔

# 542
  • Мнения: 38
д-р Стоянов Vitalaiz Бургас

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Някой дали е слагал Volux до момента? Знам, че е нов плътен филър за контуриране на брадичка, челюст и ще се радвам да чуя обратна връзка.
Аз съм с Volux от около 2 месеца. Брадичка и челюст. Целта беше коригиране на асиметрия на двете половини на лицето. 1 ампула сложихме, с уговорката, че вероятно ще има нужда от още една. Доволна съм от резултата, но определено има нужда от още малко.

Колко беше възстановителният период, имаше ли оттоци или синини? И ако не е тайна при кого го поставя?


Не е имало възстановителен период, и синини не съм имала. Лек отток - да. Почти невидим за околните, мъжът ми не разбра, че съм правила нещо в тази област. Филърът е много по-твърд от всичко, което съм поставяла до момента. Но и ефектът е по-добър. Правила съм преди време брадичка с други продукти на Жувидерм, но ефектът не беше толкова добър.
При Ива Стойлова. Продуктът е доста специфичен, според мен сложен неправилно, ще стои много зле.

# 544
  • Мнения: 2 753
А какъв филър постави?

# 545
# 546
  • Мнения: 9 012
Някой дали е слагал Volux до момента? Знам, че е нов плътен филър за контуриране на брадичка, челюст и ще се радвам да чуя обратна връзка.
Аз съм с Volux от около 2 месеца. Брадичка и челюст. Целта беше коригиране на асиметрия на двете половини на лицето. 1 ампула сложихме, с уговорката, че вероятно ще има нужда от още една. Доволна съм от резултата, но определено има нужда от още малко.

Колко беше възстановителният период, имаше ли оттоци или синини? И ако не е тайна при кого го поставя?


Не е имало възстановителен период, и синини не съм имала. Лек отток - да. Почти невидим за околните, мъжът ми не разбра, че съм правила нещо в тази област. Филърът е много по-твърд от всичко, което съм поставяла до момента. Но и ефектът е по-добър. Правила съм преди време брадичка с други продукти на Жувидерм, но ефектът не беше толкова добър.
При Ива Стойлова. Продуктът е доста специфичен, според мен сложен неправилно, ще стои много зле.

Благодаря ти още веднъж. И аз знам, че е много твърд и почти като кост, образно казано. Може би първо ще сложа 1 мл и после ще допълня при нужда. Ако е удобно, би ли споделила - може и на лични, за цената, която ти излезе, защото знам, че е по-скъп от Волюмата. Ще ползвам отстъпка, но все пак.

# 547
  • Мнения: 8 779
800 лв е при Стоилова .

Аз бих се радвала на снимки преди след, ако има Мамаденн.

# 548
  • София
  • Мнения: 1 484
Момичета, извинявам се ако се е дискутирало и съм пропуснала, но моля за отзиви за попълване на назолабиални бръчки. На 40 г. съм, други филъри нямам, признавам, че ме е страх, но ми се струва че ми е време. Проблемът е, че си имам бузи, лицето ми е широко и бузесто и според козметичката ми ще стана "като булдог" ако сложа филъри в назолабиалните:) 

Има ли някой с неуспешна такава процедура или недоволен от резултата? И изобщо ще съм благодарна за отзиви. Благодаря предварително!

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
800 лв е при Стоилова .

Аз бих се радвала на снимки преди след, ако има Мамаденн.

Точно така, цената на филъра е 800лв. Ива Стоилова отказва да поставя повече от един на веднъж. Вероятно има значение това, че е твърд, и може да се получи отток. При мен още от началото беше ясно, че един няма да е достатъчен, но тя не се съгласи да сложи два наведнъж, аз бях готова.
Аз не се снимам (имам си лични съображения), и не мога да покажа снимки преди/след:pensive:.

# 550
  • Мнения: 23 362
Момичета, извинявам се ако се е дискутирало и съм пропуснала, но моля за отзиви за попълване на назолабиални бръчки. На 40 г. съм, други филъри нямам, признавам, че ме е страх, но ми се струва че ми е време. Проблемът е, че си имам бузи, лицето ми е широко и бузесто и според козметичката ми ще стана "като булдог" ако сложа филъри в назолабиалните:) 

Има ли някой с неуспешна такава процедура или недоволен от резултата? И изобщо ще съм благодарна за отзиви. Благодаря предварително!
Аз слагах, имам снимки по-назад..от март месец.
Не станах булдог:) Доволна съм, но при мен няма отърванв от назолабиалните.Заради тях имам филър и в скули, последно слага Радиес, сега чакам да видя ефекта.
Козметички не слушайте, довервте се на избран дерматолог и клиника.

# 551
  • Мнения: 68
Здравейте момичета Simple Smile
След неуспешен избор на лекар за поставяне на филър в устни, по мнения в темата се спрях на Б. Мирчевска. Като цяло съм много доволна, но в ъгълчетата на долната устна ми се обръзуват 'подутини' /не твърди/ които тя настоява че са от предния филър и  искаше да "маха'' в момента , което ако не греша тук се е обсъждало че се прави около две седмици преди интервенция... Та това  малко ме възпира да й се доверя напълно- тъй като в момента съм в търсене на д-р който да ми препиръча подходяща процедура за чело и торбички под очи. Обръщам се за мнение към дамите които са поставяли ботокс при нея или филър под очи ,мезотерапия, а също ако има такива които могат да сравнят работата й  с др. специалисти в областа...
Благодаря !

# 552
  • Мнения: 2 753
Момичета, извинявам се ако се е дискутирало и съм пропуснала, но моля за отзиви за попълване на назолабиални бръчки. На 40 г. съм, други филъри нямам, признавам, че ме е страх, но ми се струва че ми е време. Проблемът е, че си имам бузи, лицето ми е широко и бузесто и според козметичката ми ще стана "като булдог" ако сложа филъри в назолабиалните:) 

Има ли някой с неуспешна такава процедура или недоволен от резултата? И изобщо ще съм благодарна за отзиви. Благодаря предварително!
Аз слагах, имам снимки по-назад..от март месец.
Не станах булдог:) Доволна съм, но при мен няма отърванв от назолабиалните.Заради тях имам филър и в скули, последно слага Радиес, сега чакам да видя ефекта.
Козметички не слушайте, довервте се на избран дерматолог и клиника.

И аз съм в подобна ситуация с назолабиалните, мисля си за тях дали решението не е в поставянето на конци. И аз поставих Радиес но не виждам някакъв резултат да има от него до момента вече мина месец. При теб как е?

# 553
  • Мнения: 23 362
Не знам как е...Още няма два месеца реално.Очакваните тезултати са след 2-ри месец.
С филър в скули, назолабиални и Радиес е добре положението, макат не идеално.
И аз още се колебая за конци....Само тези сраствания мн.ме тревожат.

# 554
  • Мнения: X
Здравейте, с кой филър за устни може да бъде заменен juwederm volift тъй като избрания специалист не работи с него...?

Общи условия

Активация на акаунт