На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 093
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 817
Това ли ти е проблемата?

# 226
  • София
  • Мнения: 18 023
На мен не ми е проблем,  преди броени месеци беше проблем за теб колко неграмотни били учителите,  а си позволявали да зарибяват децата за ЕГ  като уж най-добър вариант. Сега каква е разликата - не особено грамотно си позволяваш  и ти да определяш дадено училище като част от средния ешелон. Е щом не са ЕГ в първия,  не са и паралелките с ИИЧЕ,  не е и НПМГ,  кои са?

# 227
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Skulpture, не те разбирам. Ама хич. Докато се чудехте как да подредите училищата, всички тук се отзоваха със съвети. Всяка една от нас, като майка, не остана безразлична към написаното за здравословното състояние на детето ти. Всички се вълнувахме за дъщеря ти, къде ще учи, какво ще учи.
От една страна търсиш съвет, подкрепа, а когато нещо не ти допадне "се фръцваш", драсваш един ред и... плувайте си плувайте.
Ако търсиш съвет - приеми го, ако искаш подкрепа - споделяй.
Не е честно. Наистина.

# 228
  • Мнения: 815
Лека нощ! Взехме да се нагласяме вкъщи! Няма драми и всеки си ляга прилично изтощен! Joy Леко се дразня, че стана на тяхната да имат отделни стаи, при все, че до преди 2 дни твърдях, че са сестри и ще спят заедно. Имаме допълнителна спалня, но играе ролята на гостна. С късното учене на каката, малката я завзе!

# 229
  • Мнения: 817
Не съм търсила приятелки тук, но намерих много. Момичета, целувки. Целувки и за една специална за мен, с която решавахме задачи за движение и работа по Коледа.

# 230
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Сега каква е разликата - не особено грамотно си позволяваш  и ти да определяш дадено училище като част от средния ешелон. Е щом не са ЕГ в първия,  не са и паралелките с ИИЧЕ,  не е и НПМГ,  кои са?

Руслаке, хващам се просто за думите ти, понеже и друг път съм го срещала, къде гласно изказано, къде не -  наистина ли се напрягате и връзвате на думи на непознат човек, тук във форума, относно това дали някое училище според същия този човек е елитно или не?

# 231
  • София
  • Мнения: 18 023
Отговарям за себе си, Изида, написаното от някого за елитността на дадено училище трудно ще ме убеди или разколебае за даден избор, особено пък ако не е аргументирано като в случая.И все пак ми е любопитно кои според Skulpture са училищата в 1 ешелон.

# 232
  • Мнения: 1 137
Вече втора вечер ме разсмивате и не мога да заспя, а ще ставам в 6.15 😂
Хайде лека на всички!

# 233
  • Мнения: 21 455
Мисля, че едва ли има някой, който да не е разбрал, че е нарочно. Simple Smile

# 234
  • Мнения: 4 585
Стихчетата в темата са като свеж въздух. Понеже по цял ден пиша ми е трудно да пиша и тук и докато се включва тематиката, която обсъждате се е сменила.
Ядоса ме малко моето момче тази вечер..
Пише само домашното което е дала госпожата и край няма сила, която да го накара да направи нещо друго. Как се учи ИИЧЕ по този начин?
На всичко отгоре едвам с разправии си ляга.. Той е модел който може цяла нощ да седи, но през деня докато не се стръмни е...много изморен... а му се падна цяла година първа смяна.
По горната тема : форума е институция. Мненията на редовните потребители се ценят. Изграждат се виртуални образи и се получава сближаване, което няма как да стане офлайн..
Затова и много се вълнувах от кампанията на Ани к и на Скулптора. Така се омекотиха моите драми в които бях почти до началото на учебната година. Защото ние всъщност нямахме училище, което да искаме много и да се стремим..
А днес ми вика. Мамоо помниш ли като каза, че искаш да се събудиш в 8 клас? Ето събуди се... Вече е 8 клас..
Оллллл иде ми да се запиша на йога за успокоение. Аз си мислех че вече няма да имам ангажимент с него, а той си мисли че и аз съм в осми клас.
На всичко отгоре ми наглее и ви казва, че аз съм била поела ангажимента да купя учебници...
А две думи пубертет.

# 235
  • Мнения: 4 068
Момичета и две момчета,
интересувахме се, кършихме пръсти, съчувствахме, а накрая се радвахме на щастлива развръзка.
А сега. Мълчанието е злато.
Нека бъдем богати.

# 236
  • София
  • Мнения: 11 978
Има едно свободно място в 119то.

Смело! А сега накъде? Или МОН да му мисли?

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
...
Смело! А сега накъде? Или МОН да му мисли?

В новата седмокласна.

# 238
  • Мнения: 1 919
С това училище умирам за сън. Девойката снощи заспа в 9 на телевизора и аз с нея. По някое време се събудихме да се подместим.
Скулптурата е трол. Скоро ще запраши при седмокласниците мами да прави сеир.

# 239
  • Мнения: 2 311
ganis, да са ти живи и здрави Моника и Йоана!

На постовете на двамата татковци също много се радвам. Внасят колорит в темата  Wink

Моята дъщеря вчера имаше  домашна работа по АЕ 120 думи, по 3 реда с транскрипциите. Няколко часа писа. Така, така, нека малко се постреснат, добре, че нямаше други домашни.
Учебниците  по АЕ са 115 лв, комплект. За БЕЛ събират по 40 лв.
По другите предмети нямаме все още яснота.

Skulpture, сподели какво се случва с вас..

Общи условия

Активация на акаунт