На море в Гърция 2019-VI/2020

  • 53 887
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 999
Хубав морж обаче Sunglasses
Змия, благодаря за споделеното. Интересно ми беше въобще има ли работещи заведения, че съм чувала, че гърците не са много по празнуването на нова година. Та ще помисля за следващата.

Честита нова 2020! Пожелавам да има повече пътувания към Гърция!

# 361
  • София
  • Мнения: 11 987
Собственичката каза, че са пълни само на 31 декември и днес на 1 януари. И че било много слабо през останалата част от "зимата".
Взех визитка, ако някой се интересува, мога да споделя координати.

Но си права, че Нова година за тях не е голям празник. За мен също.
А и тук никой не хвърля бомбички, което е прекрасно, защото кучката ни много се плаши.

Догодина вероятно пак ще сме в Гърция максимално на юг. Ще помисля и за някой от островите.

За мен е важно да има море, спокойствие и добра храна. С удоволствие бих посрещнала новата година спейки.

# 362
  • Мнения: 11 074
Гърците не обичат морето през зимата (извън големите градове, където целогодишно кипи живот, разбира се). Гледат по-навътре, по- на топло, мръвки вместо риби Simple Smile След някой и друг гладен ден по крайбрежията в предишни години и ние почнахме да се научаваме. Заведенията, които посещавахме сега, в провинциални райони - доста затънтени от гледна точка на туризъм, дори и през лятото - се пукаха по шевовете на 29, 30, 31.12. от местни. Особено неделният семеен обяд е институция, масово прииждат на големи тумби - близки и роднини.

Змия, ще се радвам да споделиш името на заведението, щом е добро, в Нафплио сме били двукратно и с удоволствие бих отишла 3-ти път, а хич не помня по какви заведения сме ходили Simple Smile

# 363
  • Мнения: 11 999
И ние сме по затънтеното и без покутевици. Значи догодина смело ще се отправим нататък.
Благодаря за споделеното, момичета!

# 364
  • София
  • Мнения: 11 987
Параход, ето:

# 365
  • Мнения: 5 776
Змия, на 18° ако казваш, че не е толкова студена водата, бррр, не знам на кое, разглезила съм се аз. Ще се възползвам от препоръката за ресторанта. Миналата година баш на Коледа замалко не умряхме от глад, успяхме да открием само един отворен ресторант на крайбрежната, обаче пък какъв великолепен джолан ядох там, още го сънувам! Ако успея да се сетя как се казваше, ще споделя.

В Пирея пукаха пиратки, аз бях заспала рано-рано както всяка нова година, та ме постреснаха.

По малките населени места се оживява по празници не заради туризъм, а заради - 'атиняните се прибират по родните места', затова и празнуванията рядко са в ресторант, събират се по домашно цялата рода без значение от повода.

# 366
  • София
  • Мнения: 11 987
Мария, да не се окаже същият ресторант? И ние вчера имахме джолан.
Ето го:

# 367
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Здравейте! Някой да е попадал на добра оферта за Cronwell Platamon resort?

# 368
  • София
  • Мнения: 11 987
Вие може да сте виждали такова нещо, но аз не бях. И искам да го споделя с вас.
Почти всяка кола се движи със снежен човек на предното стъкло.

# 369
  • Мнения: 7 640
Ха - ха  Blue Heart Радват се хората.
Напомня ми на куклите-булки по сватбарската пилотна кола от детството Smiley

# 370
  • Мнения: 682
Здравейте! Някой да е попадал на добра оферта за Cronwell Platamon resort?

Ние си резервирахме преди нова година за Cronwell Platamon, 6 нощувки през юни за 1630лв, през сайт с ваучери, 3 семейства сме и ще ни е за 2-ри път там.  Ако ви устройва ми пишете на лично, за да ви изпратя инфо.

Използвам случая да питам, дали някой има отзиви от Leda Village в Пелион?

# 371
  • София
  • Мнения: 79
Моля някой пътувал с нискотарифни авиокомпании до Крит да сподели за превоз от летището и за хубав хотел на плажа Simple Smile Сега започвам да разучавам, надявам се края на юни също водата да става за къпане, особено с деца Simple Smile

# 372
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Здравейте! Някой да е попадал на добра оферта за Cronwell Platamon resort?

Ние си резервирахме преди нова година за Cronwell Platamon, 6 нощувки през юни за 1630лв, през сайт с ваучери, 3 семейства сме и ще ни е за 2-ри път там.  Ако ви устройва ми пишете на лично, за да ви изпратя инфо.

Използвам случая да питам, дали някой има отзиви от Leda Village в Пелион?

С какви ваучери?
И аз точно за юни гледам

# 373
  • София
  • Мнения: 11 987
Добро утро от Пелион.

# 374
  • Мнения: 222
Честита Нова 2020 година на всички. Пожелавам ви много здраве и много пътешествия из любимата Гърция.

Да попитам някой ходил ли е скоро на Лимнос. Върти ми се едно ходене, но не познавам острова. Колко часа пътува ферито от Кавала. Къде мога да видя цените. И в кой район е най-добре да се настаним (не сме сърфисти, източната част отпада).

Общи условия

Активация на акаунт