На море в Гърция 2019-VI/2020

  • 53 912
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 322
Благодаря ти, Клер! Пратих запитване, чакам да ми отговорят

# 541
  • Мнения: 7 159
Много хубаво разположение, плажът отпред е отличен-плитък, обширен и пясъчен. Харесвам Сарти.
Таверната в близост е страхотна. Центърът на селцето е далеч, което за мен е плюс.
В ревютата от 2019 г. в букинг се споменава за две кучета в клетка в градината, които през нощта вдигат шум и пречат.
Имайте го предвид преди да резервирате. Може да попитайте хазяите дали пък не са преместени, разбира се, ако това би притеснило някой.

# 542
  • Мнения: 21 275
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.

# 543
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.

Виж и в темата за Тасос. Малко е позамряла май,но определено има доста информация. В момента не мога през телефона да дам линк.

# 544
  • Мнения: 21 275
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.

Виж и в темата за Тасос. Малко е позамряла май,но определено има доста информация. В момента не мога през телефона да дам линк.
Много благодаря.

# 545
  • София
  • Мнения: 1 078
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.
Тук останахме много доволни:
https://www.booking.com/hotel/gr/stella-skala-rachoni.en-gb.html … total;ucfs=1&
Хотел Стела имам предвид, тъй като гледам,  че при копиране излизат и други.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.
Тук останахме много доволни:
https://www.booking.com/hotel/gr/stella-skala-rachoni.en-gb.html … total;ucfs=1&
Хотел Стела имам предвид, тъй като гледам,  че при копиране излизат и други.

Здравей, може ли да ми кажеш ориентировъчни цени за стая и храна. Много ми хареса хотела. В Букинг обаче не го предлагат, а на сайта не дава в момента информация за цени.
Благодаря предварително.

# 547
  • София
  • Мнения: 1 078
Здравейте,тази година решихме да почиваме в Гърция ,Тасос.
Моля за препоръка за добър семеен хотел ,гледах през буукинг ,но се спрях само на 1-2 местенца.
Тук останахме много доволни:
https://www.booking.com/hotel/gr/stella-skala-rachoni.en-gb.html … total;ucfs=1&
Хотел Стела имам предвид, тъй като гледам,  че при копиране излизат и други.

Здравей, може ли да ми кажеш ориентировъчни цени за стая и храна. Много ми хареса хотела. В Букинг обаче не го предлагат, а на сайта не дава в момента информация за цени.
Благодаря предварително.
Писах ви на лично,за да не спамим темата с цени.

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Може ли тук или и на мен да изпратите лично?

ПП. Намерих го, но навсякъде го дава разпродаден:( Много хубаво изглежда. Как се стига дотам? Почивахме в Палио тази година и Тасос ми беше гледката на балкона, но така и не разбрах как се стига дотам.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 23:40 от NBM

# 549
  • София
  • Мнения: 2 854
До Тасос се стига с ферибот от Кавала или от Керамоти.

# 550
  • varna
  • Мнения: 211
В Палио има ли заведения и хранителни магазини?

# 551
  • Мнения: 3 293
Много беден избор на вили в Лемнос за лятото / септември ..а това което виждам е доста скъпо. Рано ли е или там си е така?

# 552
  • Мнения: 12 006
И аз хвърлям по едно око в букинг /не за Лимнос/ за Септември и ми се струва, че са доста по - високи цените.

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
То май не само за там са високи цените. Друг регион гледам и хич не се побираме даже и близо до бюджетите от предишните 1-2 лета.

# 554
  • Мнения: 12 006
То май не само за там са високи цените. Друг регион гледам и хич не се побираме даже и близо до бюджетите от предишните 1-2 лета.
И моите впечатления са такива. До сега сме плащали за студио за трима от 25 до 35 евро в различни региони, сега под 50-60 не виждам цени, поне за там, където гледам.

Общи условия

Активация на акаунт