Покажете си детските стаи - тема 26

  • 44 548
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 676
Включвам се и аз в темата,да събирам идеи,че детските ще са 2-момче и момиче.

# 106
  • София
  • Мнения: 6 242
Да благодаря за линковете със сайтове с тапети! Поръчахме от Лерос, надвишихме определения си бюджет, но най-сетне намерихме каквото търсим и каквото ни трябва за стените, без да правим компромиси в цветовете и стила. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 485
Аня, кои поръчахте?
Аз сега умувам дали да поръчам от мебелшоп1 бюра и скринове.
Първо мислех да са в синьо за баткото и в розово за малката, но май ще стане манджа с грозде. Може би ще поръчам зеления вариант на мебелите и без това щорите в детската са зелени.

# 108
  • София
  • Мнения: 6 242
От този каталог: https://leros.bg/resources/Catalog-KidsandTeen.pdf - за свободната стена (без мебели) ето тези ,
а за другите стени оранжево-жълти (стаята е малка и искахме светъл и топъл цвят, за да е по-светла) и тъмно-синьо за гладката стена (мъжът ми държеше едната стена да е по-тъмна, за да придава дълбочина; като се сетя, че по принцип тази стая е била придвидена за кухня и то на голям апартамент, как са ги правели тези разпределения по соц времето, да им се чудиш на идеите). При нас беше важно да са плътни и релефни тапети, защото стените не са гладки, само едната е с гипсокартон.
На зелените прозорчетата на къщичките светели в тъмното Simple Smile, нямам търпение вече да ги налепим и да светне стаята на малкия (но се наложи малко да поотложим).

# 109
  • София
  • Мнения: 1 408
Сетих, че в детската стая би било добре да има и един разтегателен фотьойл с функция сън, като ни идва племенничето на гости за игри и приспиване.
Да ме насочите къде да търся?
Благодаря.

# 110
  • Мнения: X
Аз си купих от Виденов. Таткото спи на него и сме доволни.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Разтегателни фотьойли взехме на децата, когато бяхме в по-малкото жилище, за да има къде да играят. Поръчахме ги от Габрово (и диван вече бяхме взимали от там, та бях сигурна и ги взехме без да ги видим Simple Smile
Изключително любезен човек - 3 години преди това взехме диван и понеже не знаех как точно се води дамаската, ме накара да направя снимки. Фотьойлите са със същата Simple Smile
4 години спяха на тях, сега стоят за "гостенчета" като дойдат с преспиване Simple Smile

Ето  такива
са

# 112
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашата детска стая е готова отдавна, но сега се чудя какво да сложа на мястото под единия рафт. Имаше стол за кърмене, но не я кърмя от година и половина и вече не е нужен, та си мисля за някаква етажерка от икейските, в която да сложа играчки, че в детския ѝ кът в хола вече е много натоварено.







# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Момичета най-после и при нас ремонта е към финала. След 6 месеца усилена дейност нещата са към края. Слагам снимка на детската в доста суров вид. За сега съм доволна 😊
 

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 20:23 от Mendeleevka

# 114
  • София
  • Мнения: 6 248
Много добре изглежда.
Ще съм ти благодарна на снимка отвътре на ъгловия гардероб.

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Цитат
Много добре изглежда.
Ще съм ти благодарна на снимка отвътре на ъгловия гардероб.
Благодаря,catty Simple Smile
При първа възможност ще направя,че кооперацията още няма акт16 и не ходим всеки ден.

# 116
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Момичета най-после и при нас ремонта е към финала. След 6 месеца усилена дейност нещата са към края. Слагам снимка на детската в доста суров вид. За сега съм доволна 😊
 


Честито и със здраве да си я ползвате. Интересува ме на прозорците какво ще сложите. Нашите бюра също са разположени по този начин и не мога да намеря решение за тях. Сложих щори ден и нощ, но като е северна стая ми тъмнее, а и много конденз зимата стъклата правят и вдигам щорите до горе, което не ми харесва, защото отсреща има блок и се вижда.

# 117
  • Мнения: 2 485
И на мен много ми допада как е станала стаята. Нашата беше с подобно разположение, но в последствие променихме. Сега и двете легла са на лявата страна, разделени с една ракла. А за отсрещната стена  ще купуваме по едно бюро. Също ще има два скрина за дрехи вместо сегашния гардероб.

В тази връзка - удобно ли е да се съхраняват дрехи само в скрин? Не сме ползвали до сега, но реших да купим, защото подредих на баткото дрехите в кутии в гардероба (като Мари Кондо) и се оказа, че за него е много удобно. Приемам, че ако има дрехи, които задължително трябва да са на закачалка, ще ги сложим в гардероба в спалнята.

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Благодаря ви момичета.
За прозореца и вратопрозореца до него/ не се вижда на снимката/ избрах вертикални текстилни щори. Като заложих на качествен английски плат-антистатичен,антиалергичен,блекаут и прочие. Като цена ми излезе 380лв.Като ги монтират ще снимам.Стаята иначе е източна.
little afternoon,и ние в началото искахме двете легла да са последователно,но за съжаление стаята не позволява.
Тъй като и двамата ползватели се очертават високи,избрахме легла с дължина 2 м.и просто не се събираха и двете, а за ракла съвсем не оставаше място.

# 119
  • Мнения: 9 685
Извинявам се, че се намесвам в темата, въпреки че не ми предстои поне засега обзавеждане на детска стая, но да си кажа какво се случи в къщи преди време.
При преспиване в къщи на висок младеж 1,85 м. го сложих на легло (1,90) с горна и долна табла. Каза ми на сутринта, че е спал сгънат, че иначе все е ритал долната табла.
Та може би мамите на височки тийнейджъри могат да помислят дали леглото, освен че ще бъде 2 м. дълго, да не е и без долна табла - по-добре да им стърчат краката, отколкото да ги удрят.

Общи условия

Активация на акаунт