Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 963
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: X
Колко важен е ъгъла.

Скрит текст:
Как пък не й е виновен ъгъла, просто си изглежда така, да го приеме и да спре с абсурдното си появяване в мрежата.

# 2 761
  • Мнения: 1 673
Зорчето какво се снима така все зад нещо? Тук се е подала като гущерче зад храст. Гу-гук, изненада, мама Зори е тук. Satisfied

# 2 762
  • Мнения: 18 588
Ивана е облечено супер зле. Тъкмо вчера прегледах едно от последните й видеа и се чудех що за приумица е до съчетаеш размъкната спортна тиниска(тип домашна) с такова сако. Принципно спортно тениска е ок със сако понякога,но специално тази е ужасна комбинация. Стои мега грозно.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 18:27 от Мис Каролин Бингли

# 2 763
  • Мнения: 151
Зорчето какво се снима така все зад нещо? Тук се е подала като гущерче зад храст. Гу-гук, изненада, мама Зори е тук. Satisfied
Това ме разсмя. 😂 Кака Зорка отдавна спрях да я следя, ужасно ми е дразнеща. Говори едно такова провлачено и сякаш шепнещо. Компетентна по всеки въпрос. Не ми харесва как изглежда, а с тези вежди пък съвсем...

# 2 764
  • Мнения: 138
И на мен Ивана не ми харесва как се е облякла, като цяло сакото нещо не й стои....тя е с Хашимото btw , една дама по-горе спомена , че не знае дали има хормонален проблем. Споделяла го е в коментар под едно видео.

# 2 765
  • Мнения: 3 743
На Зорница веждите не са ли от доста отдавна вече, нямат ли избледняване?

Аз Ивана не се сещам да съм я видяла добре и стилно облечена. Татуировките ѝ ми развалят всяка визия.

# 2 766
  • Мнения: 18 588
Щом е с хашимото Ивана не се ли храни съобразно това? Колежка от години има Хашимото и супер много внимава какво яде и изследванията са и отлични и много се е подобрила.  
Какво й е на косата? Леко суха просто ми се вижда. Иначе Ивана не е стилна. Нейния стил е гръндж и кич.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 18:54 от Мис Каролин Бингли

# 2 767
  • Мнения: X
Явно затова Ивана всеки път си слага ръката под брадичката - за да крие 4Д гушата. Доста пъти съм я засичала в молове - наистина изглежда невзрачна и странно облечена. На снимки гримът й изглежда доста прилично, но на живо прекалява с кафеникавия руж по бузите и изглежда състарена.

А на Зорница веждите са й потресаващи, тя явно продължава да ходи на микроблейдинг. Като са толкова зле направени може поне да им удари един молив, за да не е толкова фрапантно, дано й подарят скоро

П.С. Не бих си взела серия за коса от влогър тествана докато е била бременна, просто защото от опит знам,че косата се променя страшно много по време на бременност и кърмене. Мисля, че ПОлина прави грешен ход.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 18:51 от Анонимен

# 2 768
  • Мнения: 6 912
Снимките на Полина за представянето на колекцията и са абсолютно непрофесионални и стават само за спонтанно качване в Инстаграм, а не за нещо, което си планирал месеци наред. Много недомислена работа.

# 2 769
  • Мнения: 507
Стефи с ново видео. Преобразява се в VSCO girl...

# 2 770
  • София
  • Мнения: 11 784
На Полина кърмаческия сутиен под пижамоподобната блузка беше голям фейл...

# 2 771
  • Мнения: X
Доста несимпатично се подава ушето на т.нар. Николчето 😳 Само на мен ли тя ми прилича леко на елф? 🤔

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 20:02 от Анонимен

# 2 772
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 537
Леле много ми е неприятно, когато видя така да стърчат ушите на някого. Grinning

# 2 773
  • Мнения: 2 596
Tя Ванка така си изглежда. Помня преди години, във видео, в което Боби и прави грима като и вдигна бретона.... леле майкоооуу  newsm43

# 2 774
  • Мнения: 1 167
Ивана просто няма достатъчно добре изразена брадичка, но адмирации, че знае под какъв ъгъл да се снима, за да замаскира този дефект. Наистина им се чудя на нашите, че харчат пари за Гучита, Мучита и подобни, а не направят наложащи инвестиции във външния си вид щом толкова искат да се кикерчат пред камерата.

Общи условия

Активация на акаунт