Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 519
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 172
Сгъването на прането преди сушене е безсмислено.
Чаршафи с дупка е по-добре да се сушат сами, отделно от другото пране, иначе се пълнят с дрехи, които вътре остават мокри.
Отделно сушени съхнат много бързо.

# 31
  • Мнения: 11 444
Рори72, чаршафите с дупка най-добре да се перат и сушат отделно. Имах такъв преди години и го разкарах, писна ми от него просто.Без значение от пералня и сушилня какви са, всичко навряно вътре на топка. И ризите отделно суша, за да не се оплитат ръкавите.

# 32
  • Мнения: 7 172
Вадя от пералнята и слагам в сушилната. Не сгъвам, разбира се. Обаче нямам пликове с дупки поне от 20 години, може и повече.

# 33
  • Мнения: 1 043
Аз пера и суша чаршафите отделно, иначе всичко става на топка.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 555
При gorenje има програма за спално бельо.Винаги слагаме и някоя друга дреха освен чаршафите.Всичко излиза нормално,без усукване.

# 35
  • Мнения: 440
Здравейте! Може да ви се стори тъп въпрос, но сушилните без инверторен мотор по-шумни ли са в сравнение с тези с инверторен? Или това няма отношение към шума?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Има отношение.Това е един от плюсовете на инверторния мотор. Разликата обаче в шума,по мои впечатления не е кой знае колко осезаема.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 516
При двете ми сушилни - с и без ИМ, разликата в шума беше много осезаема.

# 38
  • Мнения: 11 444
ИМ са по_тихи от другите, но си зависи и от помещението, какво има в него, дали е под плот и т. Н.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 129
От 2 седмици ползвам пералня с ИМ и сушилня без ИМ. Ами, има някаква малка разлика в шума, но е наистина минимална, а като центрофугира пералнята, дори надминава сушилнята. В мокро помещение са една над друга, затворя ли вратата, нищо не чувам независимо кое от двете работи.
Като по-значителна разлика отчитам, че на пералнята Бош дадоха 10 години гаранция на мотора, а на сушилнята - не (ако и да е рекламен трик това).

# 40
  • Мнения: 440
Здравейте! Тъй като се оказа, че съм силно ограничена от тясна врата, единственият вариант е това https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BEKO-DH-7411-PA/p/680400
Който пък няма дисплей. Някой ползал ли го е и изобщо дали си струва?

# 41
  • Мнения: 42
Здравейте! Тъй като се оказа, че съм силно ограничена от тясна врата, единственият вариант е това https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BEKO-DH-7411-PA/p/680400
Който пък няма дисплей. Някой ползал ли го е и изобщо дали си струва?


А това горе в дясно какво е?

# 42
  • Мнения: 11 444
Има си дисплей. Колко е широка тази врата?

# 43
  • Мнения: 440
Има си дисплей. Колко е широка тази врата?
Объркала съм се, не дисплей, а таймер, показващ времетраенето на програмата.
Вратата е между 59,5-60см, като в предната част има 2 дъски, стоящи като рамка, които пък стесняват с още 2 см...

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте, да попитам и аз, харесала съм си сушилня Bosch, каква е разликата в сериите 4,6,8 . Да приемам ли,че 8 е най-нова  като производство? Благодаря предварително .

Общи условия

Активация на акаунт