ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 133
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 815
Минавам само да кажа, че за първи път панирах кладници. Станаха страхотни, а с остатъка ще направя фалшива шкембе чорба. Рождениците да са много здрави, обичани и обичащи хората около себе си. Да растат, да правят грешки, да се променят, докато не усетят, че са намерили  своето място. Ние ще сме до тях. Следя за окончателна дата на сбирката. Ако измисля нещо, ще се присъединя.

# 421
  • Мнения: 280
Хаджидрагановите къщи (на Козлодуй) не е добре за сбирка - типично комерсиална битова кръчма за чужденци, повече чуждоезична реч може да се чуе, отколкото българска, както и доста шумно откъм народната музика, на живо или на запис. Съответно и цените са завишени.
Вариант за Кривото зад Софийския университет, но трябва да се пита могат ли да съберат маси за голяма компания.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 362
На 9- ти съм на линия. Вече предупредих да не ме търсят😜
Заведение не мога да предложа, защото почти никъде не ходя, но ще дойда, където и да го измислите.

# 423
  • Мнения: 1 541
А Mr. PIZZA на Ул. Верила не е ли с достатъчно голeми маси? Иначе като местоположение е до метро и всякакъв транспорт? Или пък Happy?

# 424
  • Мнения: 4 076
В Mr. PIZZA на Верила в голямата зала големите маси са за около 10-12 човека и са отделени като в сепаре от самите диванчета, на които се сяда. Но пък има вътрешни зали с по 3-4 маси, които евентуално биха ни събрали. Пак няма как на една маса, но поне в едно помещение става.

# 425
  • София
  • Мнения: 2 768
Не мога да смогна да ви изчета, затова вкратце

Чудесни са всички наборчета, мило ми става като чета как ги описвате, намирам във всяко описание и по малко от моята щерка.

На рождениците на ninanb, Drina, честит празник! Да са здрави и щастливи порасналите ви деца!

За среща, запазила съм 9.11 за среща-бройте и мен! Хайде, че деветокласните мами ще ми изпреварят 😜😆

# 426
  • София
  • Мнения: 2 686
Ceco1, да, този тип заведения са си по-шумнички. А и хората почват да хортропат, ако не се лъжа. Но това на Белчев ние като бяхме беше доста прилично. Никой ли не е ходил?

Мартеа, не е лоша идеята за мистър Пица В някое салонче може да ни поберат, трябва да питаме.

Петенка, хубава е таз гъбичка, и аз я обичам.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 08:48 от Сънчо

# 427
  • София
  • Мнения: 2 768
Аз предлагам първо да уточним бройката и после според размера на групата 😁 да мислим кое заведение ще пасне . Какво мислите?

# 428
  • Мнения: 4 076
Звездица, точно това и аз си мисля. Освен това, чудя се при толкова голяма резервация дали няма да искат някакво капаро. Френската среща я резервира Сънчо май чрез познати и не се наложи, но над 20 човека, не знам....

# 429
  • София
  • Мнения: 2 768
Звездица, точно това и аз си мисля. Освен това, чудя се при толкова голяма резервация дали няма да искат някакво капаро. Френската среща я резервира Сънчо май чрез познати и не се наложи, но над 20 човека, не знам....
Съвсем права си, на повечето места ще искат. Но пък може да измислим някое местенце, на което не искат капаро. Или пък чрез познати-това е също идея 👌

# 430
  • София
  • Мнения: 3 038
...
Вариант за Кривото зад Софийския университет, но трябва да се пита могат ли да съберат маси за голяма компания.
Кривото има и в подлеза на НДК.

# 431
  • Мнения: 3 980
Май най-празно е Кривото на Бенковски и Дондуков. Близо е до МС Сердика, Халите и Ректората.

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Аз се потвърдих на Спунк и нямам никакви претенции за мястото Grin

Днес има контролни по математика върху вектори и по БЕЛ върху правопис . Препитах младежа по БЕЛ (с любезното съдействие на M_I_A Wink ), доста неща е позабравил, дано си събере и ума Hands Pray 

На училищата май им се стори, че много стипендии раздадоха първи срок, та с ФВС ще редуцират разхода за втори срок Wink

# 433
  • София
  • Мнения: 2 686
Шарлот,  хапнахме там миналата седмица след едно театро. В 21 и 30 в петък вечер 11 мисирки без резервация си седнахме най-спокойно, долу (малко е подземно) беше празно, а всичко беше перфектно.

Иначе, да, Сънчо може да запази в Халбите на Три уши без капаро.
На втория етаж имат голям салон, но едва ли ще сме само ние..
Сега като гледам и на първия имат по-малък. Ето: http://halbite.com/galleries_halbite2/
Но си е бирария, макар че не си представям някой да има претенции към пиене и ядене.

Ако решим да сме другаде не ми е проблем да мина да оставя капаро.... стига да е на по-централно място.

Кривото например ми е до работата.

# 434
  • Мнения: 891
Ха - това за БЕЛ сме го пропуснали..., но пък с правописа и пунктуацията е добре; което си е наред не мога да го отрека - не че не може да го оклепе ... Дано на векторите да не е хвърлила висока топка като на двете входни, а ... и да не е дала по 1/4 листче за разписване на n задачи, че най-любимото ми е “ знаех задачата, ама нямах място да я опиша ... ей тогава ми идва да се гръмна ( при положение, че не само я е знаел, но и време е имал де ...). А за физическото се забавлявам, защото и нашият атлет, който е пълен отличник по спорта има 5, та няма да се ходи на оломпиада тази година!

Общи условия

Активация на акаунт