ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 088
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 113
Но явно наистина е зле положението с този дял, защото школото ми дава по мат, че е първи в класа.
Това пък къде се вижда?!

На Статистики има вариант да се погледне по предмет. Излиза крива на успеха на детето, на класа и на училището по този предмет.

# 496
  • София
  • Мнения: 6 182
За Халбите съм навита.
С тия печива обаче, една пролетна среща на зелено трябва да се направи: Всяка свекърва и тъща да носят печива - свои и на детето за дегустация. Който не умее - 1 кофа айрян, за да се преглътне загубата. И за татковците ще има задачка - има време, ще го оформим тематично Wink
Аз пък цял ден бачкам :/ но в един секънд хенд, харесах една огромна червена тениска с дълъг ръкав, от която мисля, че с 4 тигела ще стане туниката за хелоуин на щерката. На героинята прототип почти ѝ се вижда дупенцето с такваз рокличка, ще видим госпоИцата какво ще каже по въпроса.

# 497
  • София
  • Мнения: 1 210
С тия баници и тутманици тежката артилерия извадихте. Joy
И аз днес се замислих, че ако ме прочете девойката какви ги пиша и как я описвам, много неприятно ще се разсърди.
За срещата аз няма да се записвам, защото този ден ми е най-малко възможен, но ако нещо ни се променят плановете и взема да дойда, се надявам да се намери едно екстра местенце и за мен в някой ъгъл. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 498
  • София
  • Мнения: 11 703
Какво значи, че сте се отчели на Спунк, или нещо таквоз? Анкетата ли имате предвид, или нещо пропускам!?
И аз искам същото да попитам.Ориентировъчно какъв се предполага да бъде началният час?

# 499
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Аз съм скарана с тестата, но ако се съберем пролетно и на зелено, ще донеса чийзкейк с боровинки. Много добре ми се получава. Simple Smile)

# 500
  • София
  • Мнения: 1 210
Е айде сега като сте почнали да кажа и аз.
Моята дъщеря пък прави страхотно шоколадово суфле. Винаги й се получава перфектно. Аз също няколко пъти се пробвам, ама мойто не става, тъй като нямам нерви да карам по рецепти и давам на око. А тя с нейната абсолютна прецизност и педантичност следва точно рецептата и резултатът е винаги брилянтен. Само че суфлето няма как да го разнасяме по полянки, защото спихва и ще си поканим някой избран младеж вкъщи да да го пробва. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 501
  • София
  • Мнения: 6 094
И аз искам същото да попитам.Ориентировъчно какъв се предполага да бъде началният час?
Не сме обсъждали началния час, но крайният ще бъде ранен. Сигурна съм.
Да те броя ли?

jenap, нещо на стратегия ми намирисва. Joy

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 22:46 от Спунк

# 502
  • София
  • Мнения: 6 182
А не! Потекоха ми лигите, а вече съм си измила зъбите. Аз на алкохол дяна, ама на тестено и сладкиши - ич.

# 503
  • София
  • Мнения: 6 094
Що? Хваща ли те от тях?

# 504
  • Мнения: 439
Чета, следя, днес най-сетне ми е ден и да се поразпиша Blush
Нямам никаква идея по кой предмет до къде е. По математика така или иначе нищо не разбирам от 4ти клас насам. След като първоначалните ми опити да помагам с испанския бяха посрещнати на нож, се разсърдих, обявих стачка и само следя оценките в Школо. Ами много ми е добре и спокойно, да си призная! Ще поддържам стачката още поне седмица, после не знам, сигурно контролиращата ми личност пак ще се прояви.
Получи първа 6ца за годината - по ФВС Smile Много сме доволни всички вкъщи, много й се радваме на таз оценка, вдигнахме тост за грандиозния успех, че бяхме почнали да мислим, че на нашето уж на ти със спорта дете му се случва нещо. А и защото друга 6ца този срок не знам дали ще видим Rolling Eyes
Браво за инициативата за срещата Flowers Hibiscus С удоволствие ще се включа, само кажете, моля, кой е избраният ден, че нещо не разбрах Flushed

# 505
  • София
  • Мнения: 1 535
Verochka, Денят е 9.11. Часът -- не го обсъждаме още, но някакъв вечерен мисля ще е...
Добро утро ! И слънчев ден на всички! Nature Sunny

# 506
  • София
  • Мнения: 2 768
Добро утро и от мен!
Verochka, браво на теб за въздържанието (нали така казват в дружеството на анонимните алкохолици 😁)
За срещата пиши на Спунк на лично.
Тя е основен организатор и преброител.

# 507
  • София
  • Мнения: 5 362
По мат има 4 на комбинаториката, по ФВС има 5 с нечовешки усилия и вчера забихме първата 6- ца по френски. Бях му обещала, че ще му дам 50 кинта за изкарана  шестица по езика та ще трябва да си спазя обещанието.

# 508
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Моят снощи се тръшна за входните нива по разказвателните другата година (?!?) - защо съм му била изхвърлила тетрадките, от къде щял да преговаря сега...А бяхме двамата като разчиствахме шкафа му преди начало на учебната година.
В тази връзка - има ли възможност от някъде да изтегля учебници за седми клас? Не точно сега, но да съм подготвена, когато дойде денят Х.

Добро утро и успешен ден и от мен! Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 2 768
Игривата слива, явно мотивацията работи 👍😃
Адора, питай в настоящата седмокласната за линк към учебници.

Общи условия

Активация на акаунт