ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 073
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Мартеа, трябва да вдигнем нивото. Преразказите са за седмокласниците. Да им дадем да напишат есе.Simple Smile

Jiema, дано да не е нещо сериозно и да се оправи бързо детето.Hug

# 646
  • София
  • Мнения: 532
Jiema, присъединявам се към пожеланията на Адора Purple Heart
Petenka, дано и при теб всичко да е наред.
Изобщо, пожелавам на всички да са здрави! Hug

# 647
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Пак сте писали много.
Пожелавам на всички болни деца и родители бързо да се оправят.
Аз ви попрочетох снощи малко преди да легна...Разучих как да стигна и до Халбите, естествено сигурно пак ще съм от първите. Сънуваш как пътувам и стигам първа, гледам некви баджове, ама много грозни, търся, търся измежду розовите еми няма ме, накрая се открих при сините. Дойдоха и Сесо и На Веси патето. Турнали ме да седя до тях за гуми да си говорим, а срещу нас седи Adora, с една величествена рокля и пурета в ръка!  😂

# 648
  • Мнения: 11 818
Ох, пак намирам сутрешна порция смях тук, благодаря ви! Two Hearts

Идеята ми за предварително направени баджове беше по-скоро, за да са еднакво изглеждащи и съответно лесно четливи с един бърз поглед. Но както кажете, наистина две тестета розовко и синьо самозалепващи листчета и 1 маркер ще свършат работа и на място. А който вече иска да си подготви предварително -  я бадж, я свитък.. Grin Направо си представих как сватовете си разменят и раздават тайни свитъци, че нали имаше и борба. Smile

ФЕГ-четата днес са на екскурзия във Ветрен и Пловдив по стъпките на Алфонс дьо Ламартин. Оставих я към 8 ч. на стадиона и се изненадах колко много деца имаше. А след това моето момиче ще е на първото си гостуване с преспиване с новите приятелки (мартеаFlowers HibiscusRevolving Hearts). В понеделник пък ще ходят някъде с класната, но не разбрах точно.. Но само хубави емоции се очертават в следващите дни!

П.П. Jiema, да се оправи бързо! И въобще да са здравички децата, че с това топло време.. и сега като застудее изведнъж..
petenka1983, стискам палци!

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 08:48 от Сиси ♥♥

# 649
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
а срещу нас седи Adora, с една величествена рокля и пурета в ръка!  😂
Почти ти е предсказващ съня. С рокля ще е, ама не с пурета. И мисли да дойде с богинята. За тежест, а и за по-малко листче, което да си бодне на невеличествената роклА.Joy

Последно за инфото върху баджовете - ник, име и училище оцветено в съответния цвят, нали? Simple Smile

# 650
  • Мнения: 11 818
Момичета, а почетните гости като Пенсионираната русалка, Санака, Слънчевата, Спокойната дадоха ли знак, че ще се присъединят? За Дидева разбрах, че е сравнително далече, ама..
Мълчат, но се надяваме да ни изненадат и да са гвоздейчето на програмата! Направо си представих sanaka, излизаща фанфарно от огромна торта.. Gift HeartSatisfied Обаче пък не я искам чак за десерта! Wink

# 651
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Най-добре е със самозалепващи се листчета и на място който дойде - пише. Ако иска. Ако някой си е направил бадж предварително - да си го тури на видно място, с какви данни му сърце иска.

Jiema, бързо оздравяване!

# 652
  • Мнения: 100
Благодаря на всички за посрещането!
Adora Belle в 91-ва учи младежа.
Сиси наистина това със споделянето и разказването на преживяванията е много хубаво, той като цяло винаги си е споделял, но някак по - обрано, а сега ми прави впечатление една приповдигнатост на духа и желание сам да говори и разказва подробности, а не само като го питаме.
petenka стискам палци всичко да е наред, но да в такива моменти човек се замисля.
Jiema дано и при твоя младеж всичко се оправи бързо и нямате притеснения.
Адмирации и за главните организаторки на срещата, много се надявам и аз да успея да намина и да се запозная с вас.

# 653
  • София
  • Мнения: 2 686
за срещата - опитвам се от последно време да напъвам клетките да запомня коя коя е. Защото ще видя на срещата ---някой по-пишещ ник.... ииии бяло петно...
Та чат пат си преговарям ето така - Адора-момче-англ., ninanb-момиче,18-то, Ани-момче-73-то, етомира-момиче- испанска, ..... И още мноого Simple Smile
Хахава работа.

еййй, доживях шестица да видя в тая гимназия, по математика. И разбира се, за да е ""пълна"" радостта - слабо представяне по ФЕ Simple Smile

Сиси, трябваше да драснеш, че ще я водиш, и аз я изпратих моята, но я оставих наблизо.
Bis, надявам се да ти харесва и добре да се чувстваш, независимо, че ти изпива силите.
Fair Lady, важното е тя да се чувства добре, където и да е. Защото и да се премести някъде няма гаранция, че там ще е по-добре. Твърди разбира се, че ако е в ИГ и не се кефи, всъщност щяла да е по-щастлива, защото ще си знае, че това е искала. Но като не е станало не е, трябва да не се предава. Много говорим, гушкаме се и така..
Adora, уби ме с това календарче. Хахаха, много сладко.
Jiema, дано мине бързо на момчето проблема. Мен така миналата година 1 месец ме боля, че гастроскопия си правих даже, отдадох го на работен стрес. Лошото е, че тази година ни чака същия стрес (че и по-зле), надявам се да няма коремобол.

# 654
  • София
  • Мнения: 11 701
Благодарности и от мен на Спунк и Сънчо за организацията!
Както и очаквах срещата е на най-неудобната за мен дата,но ще се опитам да дойда поне за малко.Дано да се получи!
Трябва ли да се отичтам на някой за присъствието/отсъствието ми от срещата?
Някои от никовете помня,други не.Да не говорим,че има такива,които са още отпреди 14-15 години,когато бях бременна и родих. Sunglasses
Jiema стиснати палци за твоето момче!Дано да е нещо,което бързо да отшуми!
petenka 1983 оправяй се и ти и дано успееш да се присъединиш към срещата!

# 655
  • София
  • Мнения: 6 094
...Момичета, а почетните гости като Пенсионираната русалка, ganis, Санака, Слънчевата, Спокойната дадоха ли знак, че ще се присъединят? За Дидева разбрах, че е сравнително далече, ама при "земя като една човешка длан" и наличие на всякакъв транспорт, може и да не се окаже чак толкова трудно телепортирането Simple Smile Помня, че беше споменала, че пристигането до София ѝ отнема 3 часа. Не е много, а?
Много бих се радвала да ги видя.
Мълчат, но да си знаят, че с най-голямо удоволствие, цялата маса ще разместим за тях. Само да дойдат.
Дами, чакаме ви!
Санака, какво е това за хамстера?

Момчета, вие ще се присъедините ли?

... На нормативите по физическо как са се справили (и децата, и майките) и нещо друго, ако пропускам,  допълвайте. Joy  ...
Удар под пояса за ФЕГските моми ли съзирам тук? À la guerre comme à la guerre тогава. Animal Chicken

Или отговор на въпроса: Колко точно бело изпих по време на седмокласната драма?...

Та чат пат си преговарям ето така - Адора-момче-англ., ninanb-момиче,18-то, Ани-момче-73-то, етомира-момиче- испанска, .....
Първото можем да го проверим емпирично, а за второто можем да разпечатим едни карти.


Jiema и Петенка, Hug

# 656
  • Мнения: 11 818
misi, новото начало определено е изпъстрено с много различни емоции и преживявания!
Сънчо, помислих си да дам знак, но предположих, че едва ли ще има налични в работен ден. Браво за 6-цата по математика! А за слабото по ФЕ, ако е вчерашното, не се знае, нека изчака резултата. Wink Purple Heart

Санака, какво е това за хамстера?
Вълкът, заекът и хамстерът решили да участват в пиеса. Събрали се на съвещание. Вълкът казал:
- Трябва да си изберем артистични имена. Аз ще се казвам Вуйо, заекът ще се казва Зуйо…
Тогава хамстерът казал:
- Ааа, аз пък няма да играя!

Има го и във вариант как си мислят китайски имена.. Simple Smile

# 657
  • Мнения: 280
Пак сте писали много.
Пожелавам на всички болни деца и родители бързо да се оправят.
Аз ви попрочетох снощи малко преди да легна...Разучих как да стигна и до Халбите, естествено сигурно пак ще съм от първите. Сънуваш как пътувам и стигам първа, гледам некви баджове, ама много грозни, търся, търся измежду розовите еми няма ме, накрая се открих при сините. Дойдоха и Сесо и На Веси патето. Турнали ме да седя до тях за гуми да си говорим, а срещу нас седи Adora, с една величествена рокля и пурета в ръка!  😂

Ха, за гуми, джанти, джибри и производни ще си говорим на воля, нЕма грижи Simple Smile

# 658
  • София
  • Мнения: 6 094
Искате ли да публикувам списъка за срещата в темата? Тъкмо ако съм пропуснала някого, ще се обади.
Някой има ли нещо против?

# 659
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Ceco1 свали картите, съспенсът остава само около другия джентълмен. Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 12:36 от Adora Belle Dearheart

Общи условия

Активация на акаунт