Паническо разстройство - 39

  • 31 387
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 234
Абе как ги пиете тия хедонини не ви разбирам. Това си е сериозно лекарство за луди! Ние луди ли сме, или сме тревожни? Аз взех да се чудя какво е това нещо. Ми че пушете по една тревица и цъкнете биричка и ще спите като къпани бебета.
Ами Георги, когато не помагат бензо и други за тежко безсъние пием хедонин. Вярно че е за по-тежки диагнози, но там се пият дози от 400-1000мг. Аз пия 25-50мг и в такива случаи се използва само седативния ефект на хедонина. През деня за тревожност пия лексо или ксанакс, но те посмъртно не могат да ме преспят нощем. Седяла съм будна с дни да пробвам други, лека нощ, магнезии, мелатонин...няма братче.

# 691
  • Мнения: 17 643
а магне стоп стрес примерно или магне лека нощ могат ли с успокоителни да се пият

# 692
  • Мнения: 2 070
Днес за безсънието ми добавиха аметриптилин, взех го, но дали ще го пия е под въпрос.Ходих при Бранков в Пловдив.За секторите каза, че вследствие грешния антидепресант с много странични ефекти при мен, се е получил свръх адреналин, който ги е  провокирал

# 693
  • Мнения: 2 769
При тежко безсъние последно се напих на куче. Буквално се отрязах, около литър водка за 3-4 часа изпих. Е спах си. Вярно, че после беше гадно , ама спах. И пак спах после Simple Smile Според мен не бива за сън да се разчита на медикаменти. Единствено съм пил атаракс, ама при мен беше за алергия първоначално, после си го предписвах за леки кризи или вечер ако нещо ме мъчи зор да заспя.
Абе как ги пиете тия хедонини не ви разбирам. Това си е сериозно лекарство за луди! Ние луди ли сме, или сме тревожни? Аз взех да се чудя какво е това нещо. Ми че пушете по една тревица и цъкнете биричка и ще спите като къпани бебета.
Ами Георги, когато не помагат бензо и други за тежко безсъние пием хедонин. Вярно че е за по-тежки диагнози, но там се пият дози от 400-1000мг. Аз пия 25-50мг и в такива случаи се използва само седативния ефект на хедонина. През деня за тревожност пия лексо или ксанакс, но те посмъртно не могат да ме преспят нощем. Седяла съм будна с дни да пробвам други, лека нощ, магнезии, мелатонин...няма братче.

# 694
  • Мнения: 5 459
Аз миналата седмица се напих с македонска ракия и после спах непробудно 20 часа..

# 695
  • Мнения: 4 406
Аз като пия лесно заспивам, но се будя посред нощ и после не мога да заспя. Та на следващия ден ми е зле от 2 неща.

# 696
  • Мнения: 1 134
На вас влияе ли ви зле малкото сън? По-малко от осем часа? Аз съм като болна, ако спя малко- виене на свят, гадене...майка ми е същата....а преди Години нямах такива проблеми.
Аз съм в нова криза- докторката на детето напуснала тайно и сестрата нищо не знае...ходихме за картона, сега да търсим друг - много ми е мъчно, тя беше от нашата порода 😀. Мисля да й направим някаква изненада, не знам, тя не вдига на никого тел, как да я разубедим?...какво би се харесало на такива като нас интровертни? Аз писах на всички да я изненадаме с малките й пациенти, нооо тя май не си пада по големи събития...но обича децата...
Помрънках си, извинявам се 😀

# 697
  • Мнения: 4 406
Иве, заспала съм към 11, събудих се в 2 и не можах да заспя след  това. Сега  съм неадекватна, кофти ми е. Пък и на фитнес съм дошла. Май само си седя по уредите. Успех с докторицата.

Пореден ден тук е с ужасна мъгла! Толкова е депресивно!

# 698
  • Мнения: 2 070
И при нас мъгла, отвратителна.Аз тази нощ спах горе-долу.Пред избора да пия ли аметриптилин за сън, или да се опитам, да се стегна избрах второто.Явно съм успяла, щото си поспах.Не ми се иска да почвам ново лекарство, което да предизвика пак се стори, и без това сега те са ме обсебили.А и още при смяната на лароксин с ципралекса и клонарекса  се почувствах по-добре и спях, до като не ми се отвори нов личен проблем. Сега трябва да то приема.На 13 януари съм при Бранков, до тогава да пия и клонарекса по четвърт сутрин и вечер, ще стане месец и половина, дали ще успея да се откача от него?Вчера му казах ако мисли да почна ксанакс, а той ми отвърна, че от него се отказваш по-трудно.А най- вероятно, ако се справям само с двете и не пия аметриптилин ще си отнеса е укор, че не спазвам лечението
Помрънках

# 699
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Да ви питам, имате ли като тръпки по главата, все едно като тръпки по тялото? На моменти и силна болка, все едно в определена точка за 3-4секунди,кано пробивна болка в слепоочието, не е постоянна. Много ме панират тези неща, все си мисля за инсулт м...му.

# 700
  • София
  • Мнения: 11 534
Имам такива пронизващи болки в главата, но не в слепоочието, а по-скоро в горната част над тила.
Не в определена точка, ами все едно ми разсичат главата с нож. Ама как го обясних Flushed

# 701
  • Мнения: 2 769
Имам такива пронизващи болки в главата, но не в слепоочието, а по-скоро в горната част над тила.
Не в определена точка, ами все едно ми разсичат главата с нож. Ама как го обясних Flushed
Brainzap му викат западняците. Типично за ПА и ГТР. От адреналина е.

# 702
  • Мнения: 1 782
добър вечер. знам че е възможно и сигурно е тва ама все пак да си питам. в следствие на стрес който не мога да изчистя съм развил буквално страх /да не кажа ужас/ към заспиването. лягам затварям очи - спи ми се !! - и изведнъж се сепкам.
И аз бях така 2 години - страх ме беше да си легна...
Не мога нищо да препоръчам, защото при мен нищо не проработи.
А да пускаш бял шум или някакви такива музики за заспиване?
Тъпо звучи, но то какво ли вече не сме готови да пробваме. Аз заспивам сега с едно устройство за бял шум и май ми помага. Или просто умората покрай детето вече ми е в повече.

# 703
  • Мнения: 4 406
Аз имам тъпа болка в лявото слепоочие. Но не винаги.
Всъщност, заченките и началото на ПР започна с тази болка, виене на свят, дори и легнала и гадене. Идваха тези симптоми за по седмица, заминаваха. На работа не можех да ходя. Добре, че тогава работих в БАН. Що лекари обиколих, докато стигна до психиатър.

Милички, много ми е зле от това безсъние, а и се навършват 4 години на мама. Удрям няколко бели вина и отивам да спя!

# 704
  • Мнения: 5 459
Аз изобщо не издържам на безсъние. Спя по 13-14 часа, ако ме оставят и повече...Снощи се въртях като шила и сънувах зверски кошмари  и днес не съм на себе си....

Общи условия

Активация на акаунт